Человек не терпит насилия!

Чому «Укрпошта» безкоштовно агітувала за Тимошенко

Суму збитків, нанесених підприємству, оцінюють приблизно в 16 мільйонів гривень.
Як стало відомо з джерел у трудовому колективі «Укрпошти», новий керівник УДППЗ “Укрпошта” Михайло Паньків та комерційний директор підприємства, колишній начальник львівських поштарів Василь Веселий вирішили під час президентської кампанії допомогти Тимошенко.

За неперевіреною інформацією, горе-менеджери вирішили продемонструвати свою лояльність Юлії Тимошенко. Вони вкинули у поштові скриньки більш ніж 7 мільйонів неоплачених адресних агітаційних листів на суму більш ніж 16 мільйонів гривень.

До речі, згідно із офіційним фінансовим звітом поштові витрати виборчої кампанії Ю. Тимошенко склали всього лише 1,2 млн грн.

В результаті цієї оборудки Паньків і Веселий розраховували і далі годуватися за рахунок державного підприємства, відкривати «віконця Міст-Експрес» (фірма, де працював Михайло Паньків ТОП-менеджером. «Міст-Експрес» — один з головних конкурентів «Укрпошти») у відділеннях «Укрпошти», передати окремі маршрути в аутсорсинг «Міст Експресу» (не вічно ж їм контрабанду возити?).

Схема проста: корпоративним клієнтам пропонується суттєва знижка (близько 20%) на послуги з пересилання кореспонденції з умовою переукладання договорів зі службою доставки «Міст Експрес», конкурентом «Укрпошти». Тож, гроші йдуть в «Міст Експрес», а роботу виконує держпідприємство за казенні кошти.

Адже компанія «Міст Експрес» не пристосована здійснювати доставку й обробку великих обсягів письмової кореспонденції. Хитруни беруть гроші собі та завозять кореспонденцію переманюваних клієнтів “Укрпошти” в мережу тієї ж «Укрпошти» через львівську дирекцію підприємства, минаючи всі офіційні процедури обліку та контролю, без повної оплати послуг державного оператора поштового зв’язку. Так само завезли і агітаційну продукцію.

«Укрпошта» несе збитки. А у поштарів падає зарплата, готуються скорочення.

Росте вартість передплати періодичних видань. Газети і журнали стають не по кишені багатьом українцям.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

  1. Такі речі не могли б відбутись без прямої вказівки керівника. Я так розумію за рахунок збитків держпідприємства фінансувалась виборча компанія. Не вірю що це відбувалось з політичних переконань Паньківа, а скоріше відпрацювання призначення на посаду

  2. І чому ці кошти дотепер не вираховані з кишені Паньківа?. Я думаю за цей період що він працює він більше накрав.

  3. Я просто в шоці,крутять як хочуть і все за державні кошти, краще би посилки на схід безкоштовно відправляли а не агітаційні листи.

  4. Пока босс Панькива-Сеня будет сидеть в Кабмине,Укрпошта будет ежемесячно разворовываться на десятки миллионов.Бабло для Сени его ставленники шкребут под выборы,обяз перед Юлькой остался да пару тройку “своих” пацанов жополизов провесьти в ВР нужно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ