Человек не терпит насилия!

жалоба на начальника ДАИ Черкасской области

Пане міністре Арсене Борисовичу Аваков та начальник ДДАІ України Сіренко Анатолій Петрович звертаються до Вас працівники ДАІ Черкащини. Після звільненя з посади начальника УДАІ в Черкаській області Іванченка А.О. виконуючий обов”язки начальника УМВС в Черкаській області полковник міліції Пустовар В.В. призначив т.в.о. начальника УДАІ в Черкаській області підполковника міліції Ткаченка О.О. До даного часу Ткаченко О.О. обіймав посаду начальника сектору автотехнічної інспекції Черкаської області на яку його призначив Іванченко А.О., вони працювали в одній команді та займалися корупцією та хабарництвом. Наприклад, перевезення небезпечного вантажу і нерегулярні перевезення пасажирів узгоджувалися з Ткаченком О.О.; за новий бланк свідоцтва про допуск транспортного засобу до перевезення безпечного вантажу потрібно було заплатити 500 гривень, за продовження — 200 гривень; за одне узгодження на нерегулярне перевезення потрібно було заплатити 30 гривень. За вказівкою Ткаченка О.О. усі працівники автотехнічної інспекції Черкаської області при здачі звіту за місяць повинні були привести особисто йому 500 гривень.
Окрім роботи в міліції Ткаченко О.О. має власний бізнес — магазини у м. Звенигородка та Звенигородському районі, яким займається його дружина і їздить щодня з м. Черкас до Звенигородки на авто Акура. Доречі, Ткаченко О.О. полюбляє престижні автомобілі, зокрема він сам розїжджає на Лексусі з “крутими” номерними знаками СА0003АН. Також, у його власності є елітний будтнок на березі Дніпра і катер для прогулянок по річці.
На даний час Ткаченка О.О. підтримує губернатор Черкаської області Ткаченко Ю.О. і його сусід по будинку Анатолій Васильович Бондаренко — Голова Черкаської обласної партійной організації Всеукраїнского об”єднання «Батьківщина».
Шановний пане міністре, просимо Вас відреагувати на наше звернення та зняти з займаної посади Ткаченка О.О., оскільки йому зважаючи на його корупційні та хабарницькі діяння, взагалі не місце в органах внутрішніх справ.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

7 ответов

 1. Генеральному прокурору України
  Яремі В.Г.

  Міністру внутрішніх справ України
  Авакову А.Б.

  Голові Служби безпеки України
  Наливайченку В.О.

  Начальнику Департаменту ДАІ МВС України
  Сіренку А.П.

  Начальнику Департаменту внутрішньої безпеки МВС
  Боднару В.Є.

  Начальнику УМВС України в Черкаській області
  Пустовару В. В.

  Прокурору Черкаської області
  Миколенку В.А.

  ЗВЕРНЕННЯ

  Будь-ласка, проведіть службове розслідування та надайте правову і законну оцінку викладеним фактам, вжийте дієвих заходів та припиніть хабарництво, корупцію, зловживання службовим становищем начальником відділення ДАІ з обслуговування Уманського району і спецпоста м. Умань, який знаходиться на 210 км а/д Київ – Одеса Давимокою С.Г.
  Новопризначений начальник відділення ДАІ з обслуговування Уманського району і спецпоста м. Умань, який знаходиться на 210 км а/д Київ–Одеса Давимока Сергій Григорович, який втік з посади заступника начальника УДАІ Чернівецької області, після подій, що відбулися на Майдані і люстрації керівництва УДАІ Чернівецької області, заховався спочатку на посаді командира Уманського взводу ДПС, а після реорганізації був призначений на посаду начальника ВДАІ.
  З призначенням вказаної особи на дану посаду в роботі відділення ДАІ нічого не змінилося, корупція і хабарництво як були, так і залишились процвітати. Кришують Давимоку С.Г. начальник УДАІ Черкаської області полковник міліції Чубатюк Я.Е. та заступник начальника УДАІ начальник ДПС Черкаської області полковник Ткаченко О.О. Вказані особи щомісячно отримують певну суму грошей від Давимоки С.Г., який вимагає та отримує дані кошти завдяки погрозам працівникам відділення ДАІ звільненням з роботи. Щомісячна сума, яку вимагає Давимока С.Г. зі своїх підлеглих по 300 доларів з кожного. Усіма фінансовими зборами з працівників Уманського відділення ДАІ займається командир взводу ДПС Токаренко М.А. Зібрані кошти передає Давимоці С.Г.
  У серпні 2014 року під час створення нового підрозділу відділення ДАІ з обслуговування Уманського району та спецпоста м. Умань для того щоб бути у списку працівників відділення ДАІ кожен претендент на посаду пройшов «особисту співбесіду» з Давимокою С.Г., який під час спілкування називав суму від 1000 до 3000 доларів (в залежності від посади, яку хотів би займати працівник).
  Попередній командир Уманського взводу Офліян В.В., при якому з території Уманського взводу ДАІ «випарувалося» 20 тонн контрабандного спирту на суму більше 500 000 грн, і за це він всього-навсього переведений на нижчу посаду – чергового Уманського взводу, передав естафету Давимоці С.Г. щодо кришування вантажних автомобілів, які перевозять незаконні вантажі та сільгосптехніку без дозволів. Знову з’явилися списки вантажних автомобілів, які можуть безперешкодно рухатися по території Черкаської області. Вантажний автомобіль, якого немає у списку, згідно вказівки Давимоки С.Г. тимчасово затримується до того часу, поки власник автомобіля не вирішить фінансові питання з Давимокою С.Г. Плата з одного вантажного автомобіля, що перевозить сільгосп продукцію становить 3 000 гривень на місяць.
  По території м. Умань та Уманського району рухаються багато автомобілів з підробними свідоцтвами про реєстрацію та перебитими номерами кузовів автомобіля так звані «двійники». Давимока С.Г. має велику «практику» виявлення таких авто, яку він отримав у Чернівецькій області, і під час виявлення і затримання такого автомобіля він особисто проводить бесіду з його водієм і повідомляє, що автомобіль ставиться на штраф майданчик і буде порушено кримінальну справу. За уникнення такої проблеми водієві пропонується сплатити 1000 доларів. Якщо водій відмовляється, що буває дуже рідко – автомобіль затримується.
  Нещодавно під час проведення наради Давимока С.Г. сказав, що потрібно здати по 1000 доларів з кожного працівника ДПС для Чубатюка Я.Е. та Ткаченка О.О. за те, що вони “кришують” їх відділеня ДАІ.
  В м. Умань є так звана самооборона, яка роз’їжджає на автомобілях «двійниках» Мерседес, БМВ Х5 з номерними знаками СВОБОДА з керівником даної організації Давимока С.Г. заключив угоду про те, що він не зачіпає їхні незаконні автомобілі, а вони у свою чергу його підтримують і не будуть вмішуватись в його незаконну діяльність.
  Цікаво і дуже насичено Давимока С.Г. проводить свій вільний час, зокрема полюбляє попаритися в бані з дівчатами легкої поведінки, ходити на полювання разом з керівниками різних силових структур м. Черкас та Умані, які також підтримують та кришують його корупційні діяння, відвідувати розважальні заклади. А чому б і ні? Грошей він має багато!

  З повагою та надією на краще майбутнє,
  працівники відділення ДАІ
  з обслуговування Уманського району і спецпоста м. Умань.

 2. Генеральному прокурору України
  Яремі В.Г.

  Міністру внутрішніх справ України
  Авакову А.Б.

  Голові Служби безпеки України
  Наливайченку В.О.

  Начальнику Департаменту ДАІ МВС України
  Сіренку А.П.

  Начальнику Департаменту внутрішньої безпеки МВС
  Боднару В.Є.

  Начальнику УМВС України в Черкаській області
  Пустовару В. В.

  Прокурору Черкаської області
  Миколенку В.А.

  Депутату Верховної Ради України
  Яценку А.В.

  Депутатам Уманської міської ради

  Депутатам Уманської районої ради

  до відома: Начальнику Управління ДАІ Черкаської області
  Чубатюку Я.Е.

  начальнику відділення ДАІ з обслуговування Уманського району
  і спецпоста м. Умань
  Довимоці С.Г.

  ЗВЕРНЕННЯ

  Будь-ласка, проведіть службове розслідування та надайте правову і законну оцінку викладеним фактам, вжийте дієвих заходів та припиніть хабарництво, корупцію, зловживання службовим становищем Чубатюком Я.Е., Ткаченком О.О., Давимокою С.Г., Токаренком М.А. та Офліяном В.В.
  Новопризначений начальник відділення ДАІ з обслуговування Уманського району і спецпоста м. Умань, який знаходиться на 210 км а/д Київ–Одеса Давимока Сергій Григорович, який втік з посади заступника начальника УДАІ Чернівецької області, після подій, що відбулися на Майдані і люстрації керівництва УДАІ Чернівецької області, заховався спочатку на посаді командира Уманського взводу ДПС, а після реорганізації купив собі посаду начальника ВДАІ.
  З призначенням вказаної особи на дану посаду в роботі відділення ДАІ нічого не змінилося, корупція і хабарництво як були, так і залишились процвітати. Шефство над Давимокою С.Г. взяв його попередник Офліян В.В. при якому з території Уманського взводу ДАІ «випарувалося» 20 тонн контрабандного спирту на суму більше 500 000 грн, і за це він всього-навсього переведений на нижчу посаду – чергового Уманського взводу. Він знав і знає ситуацію в підрозділі зсередини, тому навчає Давимоку С.Г. як можна легко заробити гроші: кришуючи контрабандні перевезеня вантажу, сільгосптехніку та вантажні автомобілі, кого із співробітників можна “розвести” на гроші сказавши, що на нього є скарга і дзвонять впливові люди, щоб закрити його питання потрібно певна сума грошей — починаю з 1000 доларів і більше — усе залежить від наявності “золотого запасу” у підлеглого. Через цю схему “проходять” усі працівники підрозділу. Тільки суми різні.
  Офліян В.В. усім розказує що із ситуації зі спиртом він вийшов “сухим з води”. Декому заплатив і питання закрили. А він купив собі магазин “Лілія”, новий автомобіль, почепив на нього номерні знаки 8000, які йому потрапили в МРЕВ “випадково” за певну суму грошей.
  Кришують Давимоку С.Г. начальник УДАІ Черкаської області полковник міліції Чубатюк Я.Е. та заступник начальника УДАІ начальник ДПС Черкаської області полковник Ткаченко О.О. Вказані особи щомісячно отримують певну суму грошей від Давимоки С.Г., який вимагає та отримує дані кошти завдяки погрозам працівникам відділення ДАІ звільненням з роботи. Щомісячна сума, яку вимагає Давимока С.Г. зі своїх підлеглих по 300 доларів з кожного. Усіма фінансовими зборами з працівників Уманського відділення ДАІ займається командир взводу ДПС Токаренко М.А. Зібрані кошти передає Давимоці С.Г.
  Давимока С.Г. разом з Токаренком М.А. по м.Умань розїжджають на службовому транспорті Тойота сірого кольору на білих номерних знаках 31-03 у форменному одязі, безпричинно зупиняють транспортні засоби через вікно автомобіля, вказуючи жезлом на зупинку, і вимагають у водія документи. Тачим чином вони якоби шукають незаконні автомобілі, а насправді заробляють для себе і своєї “криші” великі гроші — по 1000 доларів з кожного авто. Далі цю суму ділять на чотирьох: Давимоку С.Г. кришує прокурор та начальник СБУ м.Умані , так що кожному виходить по 250 доларів. Тому почуває себе Давимока С.Г. недоторканим, знаючи, що його “прикриють” у будь-який час. Але все одно боїться “людського гніву” водіїв, з яких брав хабарі, тому купив собі автомата, для того щоб в нічний час почувати себе у безпеці, коли йде зі стоянки, де ставить службовий автомобіль, до квартири, яку знімає.
  Цікаво і дуже насичено Давимока С.Г. проводить свій вільний час, зокрема полюбляє попаритися в бані разом зі своєю “кришею” та дівчатами легкої поведінки — кожного четверга увечері у закладі “Шинок на околиці”. Після бані — “королівська вечеря” у тому з закладі.
  На даний час одна з “криш” Давимоки С.Г. Ткаченко О.О. знаходиться в м.Умань. Він є відповідальним за забезпечення порядку під час приїзду паломників-хасидів. З приїздом Ткаченка О.О. збільшилися суми здачі грошей з кожного інспектора, тому що Давимока С.Г. поселив Ткаченка О.О. в шикарному номері Люкс і разом з тим щовечора “королівські вечері”, сауни, дорогі повії. За це все платить Давимока С.Г. з тих хабарів, які він вимагає та бере з водіїв та інспекторів.
  Окрім роботи в міліції Ткаченко О.О. має власний бізнес — магазини у м. Звенигородка та Звенигородському районі. Доречі, Ткаченко О.О. полюбляє престижні автомобілі. Також, у його власності є елітний будинок на березі Дніпра і катер для прогулянок по річці. Ткаченко О.О. брав хабарі при правлінні Ющенка, Януковча, і бере по цей час. Він давно мав би сидіти у вязниці, а не розїжджати на дорогих автомобілях і жити “на широку ногу” відпочиваючи за кордоном 4 рази на рік. Левову частку грошей Ткаченку О.О. збирає Давимока С.Г. тому і відчуває себе “непотопляємим” завдяки такій “криші”.
  А нещодавно під час проведення наради Давимока С.Г. сказав, що потрібно здати по 1000 доларів з кожного працівника ДПС для Чубатюка Я.Е. та Ткаченка О.О. за те, що вони “кришують” їх відділеня ДАІ.
  Просимо допомоги у керівництва держави, керівників силових структур та відомств, міліцейського керівництва Черкащини, депутата Верховної Ради Антона Володимировича Яценка, який зробив багато добрих справ для Уманщини, депутатів Уманської міської та районної рад, зупинити свавілля та хабарництво Чубатюка Я.Е., Ткаченка О.О., Давимоки С.Г., Токаренка М.А. та Офліяна В.В. звільнивши їх із займаних посад і відправити підіймати сільське господарство. Терпіти таких керівників, яким потрібні тільки гроші, більше немає сил!!!!!!

  З повагою,
  працівники відділення ДАІ.

 3. ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ
  Про факти корупції, хабарництва та тих, хто бере хабарі написано вже багато. Ми хочемо розповісти про своїх керівників–хабарників, які брали хабарі при будь-якій владі і беруть по сьогоднішній день, при цьому працюючи в органах на своїх посадах.
  Коли був командиром підполковник міліції Козаченко І.В., було працювати важко, що зимою, що влітку – був план до двору. За зміну потрібно було оформити одного п’яного з екіпажу, а якщо не було, то черговий не приймав зброї за вказівкою Козаченка І.В. і усі на доопрацювання. Було таке що робоча зміна тривала 16-18 годин. А в цей час зі своїм кумом Токаренком М.А. розважалися – пили, гуляли.
  Заступником Козаченка І.В. був Ніженський С.М. тому підрозділ був поділений на дві частини. Одна часнина підчинялася і носила гроші Козаченкові І.В., друга – Ніженському С.М. В чей час в Уманській роті працював Офліян В.В. і у нього часто були конфлікти з Козаченком І.В. по роботі і по факту того, що Офліян В.В. їздив на незаконних автомобілях-двійниках. Дані конфлікти доходили навіть до звільнення з ДАІ.
  Офліян В.В. прийняв одне і вірне рішення: в цей час в Офліяна В.В. народилась дитина і він взяв за кума Ніженського С.М., таким чином залучився підтримкою Ніженського С.М. і конфлікти з Козаченком І.В. вичерпалися. І став жити як вареник у маслі, забувши про свої проблеми.
  Після зняття з посади Козаченка І.В. за корупцію, хабарництво та незаконні дії, командиром Уманської роти призначили Іванченка А.О., а його правою рукою став Офліян В.В. Офліян В.В. підбурив Іванченка А.О. позбутися Ніженського С.М. – звільнити його з органів ОВС, а його посаду мав зайняти Офліян В.В. Після призначення Офліяна В.В. на посаду заступника командира Уманської роти у нас підрозділі почався «робочий ад». Кожень день нові схеми «розводу» на гроші, позичання грошей Іванченку А.О. на квартиру, погашення кредиту за автомобіль Мазда. Загалом працівники роти позичили Іванченку А.О. 60 000 доларів. Повертати їх ніхто не збирався і не збирається.
  На нарадах Іванченко А.О. та Офліян В.В. наголошували, що показники в роботі не потрібні – носіть лише гроші – по 1000 гривень з кожного інспектора за зміну. І вже через місяць Іванченко А.О. та Офліян В.В. купили собі по новому автомобілю Фольксваген Таурег, вартістю по 75 000 дорів кожен. Потім почали купувати в елітних будинках Умані та Черкас, разом купили кафе «Люкс» на 207 км Автодороги Київ-Одеса. Офліян В.В. побудував собі шикарний будинок в м. Умань, відкрив магазин «Лілія» в районі міської бані.
  Іванченко А.О. дуже полюбляє жінок і тісне «спілкування з дівчатами», а тих які йому відмовляють, він «купував» подарунками – куму що було потрібно: побутова техніка, норкові шуби, золоті вироби. Після чого задовольняв свої сексуальні потреби.
  Також Іванченко А.О. дуже полюбляв попити чаю у співробітників вдома. Під час застілля, де була ї горілка, які сам Іванченко не пив, а лише наливав по повній чарці, співробітник після випитого спиртного втрачав над собою контроль і засинав. Після чого Іванченко А.О. змушував його дружину під тиском погроз – звільнення чоловіка з роботи – надати йому сексуальні послуги. Таким чином дружина «заробляла кришу» для свого чоловіка. А деякі дружини постійно таким чином спілкуються з Іванченком А.О. і до теперішнього часу. Чоловіки знаючи це, нічого не можуть зробити. І не витримуючи такого сорому, закінчували життя самогубством, а деякі закривали на це очі і отримували підвищення по службі, звання.
  В м. Черкаси Іванченко А.О. мав коханку, тому почепив на автомобіль Мазда номерні знаки 2005 – це число і місяць її народження.
  Починаючи свою кар’єру Офліян В.В. також почепив на своє авто номерні знаки 2005. Так він годив Іванченку А.О.
  Забіжимо наперед, будучи начальником УДАІ в Черкаській області Іванченко А.О. побудував будинок своїй коханці в м.Черкаси і на теперішній час, покинувши свою сім’ю, проживає з нею у новобудові.
  Іванченко А.О. на хабарах заробивши велику суму грошей і познайомившись з впливовими людьми вирішив, що йому потрібно працювати не на цій посаді, а як мінімум – начальника УДАІ. Завдяки грошам і зв’язкам Іванченко А.О. купив собі посаду начальника УДАІ Черкаської області. А в Умані командиром взводу поставив Офліяна В.В. і нічого у нас не змінилося, окрім керівника і побори з працівників ще збільшились. Апетит у Іванченка А.О. та Офліяна В.В. виріс урази, старі схеми заробляння грошей продовжувала працювати і видумувалися нові. Продовжилося фришування автомобілів, що перевозили контрабанду, великогабаритний транспорт, вантажних автомобілів. Офліян В.В., як і його шеф Іванченко А.О. також полюбляв дівчат і привіз коханку з м.Черкас, взявши її на роботу в підрозділ ДАІ юристом. Купив їй квартиру в і елітному будинку поблизу площі Перемоги і нове авто. Офліян В.В. так полюбляє шикарні автомобілі, що навіть не знає який автомобіль вибрати, та й вирішив, що гроші є і тому буде купувати щомісяця нову: Ауді А8, Фольксваген Таурег, Порше Каєн, Фольксваген Т6 і це не весь список автопарку., ще трішки і він буде як у Януковича. Наприкінці своєї кар’єри командира Уманського взводу Офліян В.В. разом з Іванченком А.О. вирішили зірвати джек-пот і викрати з території Уманського взводу 20 тонн контрабандного спирту більш, як на 500 000 гривень, який був затриманий на спец посту в м.Умань 210 км а/д Київ-Одеса, і зберігався на території Уманського взводу. І це в них вийшло – але прийшлось трішки поділитись грошима – і питання закрили. За це Офліяна В.В. перевели черговим Уманського взводу. Ну то й що? Гроші залишилися, і не маленькі.
  На зміну Офліяну В.В. було призначено втікача після люстрації з Чернівецької області Давимоку С.Г. Шефство над Давимокою С.Г. взяв його попередник Офліян В.В. Він знав і знає ситуацію у підрозділі зсередини, тому навчає Давимоку С.Г. як можна легко заробити гроші: кришуючи контрабандні перевезеня вантажу, сільгосптехніку та вантажні автомобілі, кого із співробітників можна “розвести” на гроші сказавши, що на нього є скарга і дзвонять впливові люди, щоб закрити його питання потрібно певна сума грошей — починаю з 1000 доларів і більше — усе залежить від наявності “золотого запасу” у підлеглого. Через цю схему “проходять” усі працівники підрозділу. Тільки суми різні.
  Кришують Давимоку С.Г. начальник УДАІ Черкаської області полковник міліції Чубатюк Я.Е. та заступник начальника УДАІ начальник ДПС Черкаської області полковник Ткаченко О.О. Вказані особи щомісячно отримують певну суму грошей від Давимоки С.Г., який вимагає та отримує дані кошти завдяки погрозам працівникам відділення ДАІ звільненням з роботи. Щомісячна сума, яку вимагає Давимока С.Г. зі своїх підлеглих по 300 доларів з кожного. Усіма фінансовими зборами з працівників Уманського відділення ДАІ займається командир взводу ДПС Токаренко М.А. Зібрані кошти передає Давимоці С.Г.
  Давимока С.Г. разом з Токаренком М.А. по м.Умань роз’їжджають на службовому транспорті Тойота сірого кольору на білих номерних знаках 31-03 у форменному одязі, безпричинно зупиняють транспортні засоби через вікно автомобіля, вказуючи жезлом на зупинку, і вимагають у водія документи. Тачим чином вони якоби шукають незаконні автомобілі, а насправді заробляють для себе і своєї “криші” великі гроші — по 1000 доларів з кожного авто. Далі цю суму ділять на чотирьох: Давимоку С.Г. кришує прокурор та начальник СБУ м.Умані, так що кожному виходить по 250 доларів. Тому почуває себе Давимока С.Г. недоторканим, знаючи, що його “прикриють” у будь-який час. Але все одно боїться “людського гніву” водіїв, з яких брав хабарі, тому купив собі автомата, для того щоб в нічний час почувати себе у безпеці, коли йде зі стоянки, де ставить службовий автомобіль, до квартири, яку знімає.
  Цікаво і дуже насичено Давимока С.Г. проводить свій вільний час, зокрема полюбляє попаритися в бані разом зі своєю “кришею” та дівчатами легкої поведінки — кожного четверга увечері у закладі “Шинок на околиці”. Після бані — “королівська вечеря” у тому з закладі.
  Усе своє життя Давимока С.Г. жив і працював у Черкасах. Працював у взводі супроводу при Управлінні ДАІ, ми його знали, тому що він часто приїздив на відпрацювання в м.Умань, він і тоді хабарником. Сім’я Давимоки С.Г. проживає у Черкасах, тому він на вихідні їздить на вихідні додому. А нещодавно, повертаючись з м.Черкаси на службовому автомобілі Тойота Камрі поблизу м.Звенигородка він не справився з керуванням, з’їхав у кювет і перевернувся. Давимоці повезло – отримав незначні синці, а от автомобіль Тойота отримав такі механічні пошкодження, що ремонту не підлягає. Але Давимока С.Г. сильно не засмутився, він знав, що його «криша» його прикриє і він уникне покарання. Так і є, його «прикрили» впливові люди. Йому дали інше авто, взамін розбитого. Ще краще, ніж було.
  В м. Умань є так звана самооборона, яка роз’їжджає на автомобілях «двійниках» Мерседес, БМВ Х5 з номерними знаками СВОБОДА з керівником даної організації Давимока С.Г. заключив угоду про те, що він не зачіпає їхні незаконні автомобілі, а вони у свою чергу його підтримують і не будуть вмішуватись в його незаконну діяльність.
  На даний час одна з “криш” Давимоки С.Г. – Ткаченко О.О. знаходиться в м.Умань. Він є відповідальним за забезпечення порядку під час приїзду паломників-хасидів. З приїздом Ткаченка О.О. збільшилися суми здачі грошей з кожного інспектора, тому що Давимока С.Г. поселив Ткаченка О.О. в шикарному номері Люкс і разом з тим щовечора “королівські вечері”, сауни, дорогі повії. За це все платить Давимока С.Г. з тих хабарів, які він вимагає та бере з водіїв та інспекторів.
  Окрім роботи в міліції Ткаченко О.О. має власний бізнес — магазини у м. Звенигородка та Звенигородському районі. Доречі, Ткаченко О.О. полюбляє престижні автомобілі. Також, у його власності є елітний будинок на березі Дніпра і катер для прогулянок по річці. Ткаченко О.О. брав хабарі при правлінні Ющенка, Януковча, і бере по цей час. Він давно мав би сидіти у вязниці, а не роз’їжджати на дорогих автомобілях і жити “на широку ногу” відпочиваючи за кордоном 4 рази на рік. Левову частку грошей Ткаченку О.О. збирає Давимока С.Г. тому і відчуває себе “непотопляємим” завдяки такій “криші”. А нещодавно під час проведення наради Давимока С.Г. сказав, що потрібно здати по 1000 доларів з кожного працівника ДПС для Чубатюка Я.Е. та Ткаченка О.О. за те, що вони “кришують” їх відділеня ДАІ.
  Будь-ласка, проведіть службове розслідування та надайте правову і законну оцінку викладеним фактам, вжийте дієвих заходів та припиніть хабарництво, корупцію, зловживання службовим становищем Чубатюком Я.Е., Ткаченком О.О., Давимокою С.Г., Токаренком М.А. та Офліяном В.В.

  З повагою, від імені працівників відділення ДАІ, Панін Петро.

 4. Міністру внутрішніх справ України
  Авакову А.Б.

  Начальнику Департаменту ДАІ МВС України
  Сіренку А.П.

  Начальнику Департаменту внутрішньої
  безпеки МВС
  Боднару В.Є.

  Начальнику інспекції по особовому складу
  Черкаської області

  Голові люстраційного комітету

  ЗВЕРНЕННЯ
  Будь-ласка, проведіть службове розслідування та надайте правову і законну оцінку викладеним фактам, вжийте дієвих заходів та припиніть хабарництво, корупцію, зловживання службовим становищем Давимокою С.Г.
  За період перебування С.Г. Давимоки на посаді відділення по облуговуванню Уманського району та спецпоста м.Умань 210 км а-д Київ-Одеса знаходиться на самофінансуванні. Заправка службових автомобілів та їх ремонт здійснюється власний рахунок інспекторів. Також Давимока С.Г. змушує своїх підлеглих заправляти автомобілі працівників Департаменту ДАІ та МВС і своїх друзів, які проїздять повз м.Умань. Працівники ДАІ після кожної робочої зміни змушені здавати для Давимоки С.Г. по 300 грн з одного інспектора.
  В ніч з 20 жовтня на 21 жовтня 2014 року на спецпосту м.Умань було зафіксовано спрацювання системи “Рубіж” на автомобіль, на який накладено арешт ДВС. Як вияснилось пізніше, його власник також знажодиться в розшуку. Водій зупиненого автомобіля зетелефонував одному з кримінальних авторитетів м.Умані на прізвисько Карен, після чого поступила вказівка Давимоки С.Г. працівникам ДАІ відпустити даний автомобіль, без складання будь-яких документів.

  Ніженський Сергій.

 5. Голові Служби безпеки України
  Наливайченку В.О.

  Начальнику Департаменту ДАІ МВС України
  Сіренку А.П.

  Начальнику Департаменту внутрішньої безпеки МВС
  Боднару В.Є.

  Начальнику УМВС України в Черкаській області
  Пустовару В. В.

  Начальнику відділу внутрішної безпеки Черкаської області
  Шевченко О.М.

  В.о. Начальника інспекції по особового складу УМВС Черкаської області
  Приз А.І.

  Незважаючи на викладені в мережі Інтернет факти корупційної діяльності і не боячись ніякого покарання та люстрації посадові особи відділення ДАІ Уманського району продовжують зловживати своїм службовим становищем.
  Викладаємо нові схеми заробляння грошей і корупційних діянь Давимокою С.Г. разом Токаренком М.А. та Офліяном В.В. По проханню Давимоки С.Г. працівники з Дорожнього контролю проводять зйомку його підлеглих, які працюють на Уманському посту. Відзнятий матеріал працівники Дорожнього контролю показують Давимоці С.Г. і після перегляду зйомки він повідомляє своїх підлеглих, що вони під час несення служби вчиняли неправомірні дії. Також він повідомляє, що по даному факту буде проведено службова перевірка, і по результатах перевірки вони будуть звільнені з органів ОВС. Довимока С.Г. пропонує своїм підлеглим викупити знятий матеріал у кореспондентів Дорожнього контролю. Для того щоб викупити зйомку вони мають заплатити Дорожньому контролю 40 тисяч гривень. З кожного працівника підрозділу по 1 тисячі гривень – щоб не було нікому обідно. Дану суму грошей було поділено 50/50, половина Давимоці С.Г. а. друга половина кореспондентам Дорожнього контролю.

  За жовтень місяць дана схема спрацювала двічі.

  Сергей Нижний

 6. Президенту України Порошенку П.О.
  Голові Верховної ради України Гройсману В.Б.
  Народним Депутатам України
  Премєр міністру України Яценюку А.П.
  Голові Служби безпеки України Наливайченку В.О.
  Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.
  Начальнику Департаменту ДАІ МВС України Сіренку А.П.
  Начальнику Департаменту внутрішньої безпеки МВС Боднару В.Є.
  Начальнику УМВС України в Черкаській області Пустовару В. В.
  Голові люстраційного комітету
  Громадському обєднанню ДорожнійКонтроль

  ЗВЕРНЕННЯ Будь – ласка, проведіть службове розслідування та надайте правову і законну оцінку викладеним фактам, вжийте дієвих заходів та припиніть хабарництво, корупцію та зловживання службовим становищем Давимокою С.Г. За період перебування Давимоки С.Г., на посаді начальника Уманського районного ДАІ та спец поста а-д Київ Одеса корупція та хабарництво в підрозділі та районі збільшились в рази. Підлеглих змушує заправляти автомобілі своїх знайомих та друзів які проїздять повз м. Умань кажучи їм що це керівництво з департаменту ДАІ або міністерства внутрішніх справ, а після кожної робочої зміни ще й змушує здавати по 200-500 грн з одного інспектора. А нещодавно розповсюдили слух( пішла підготовка інспекторів) про те, що для того щоб залишитись надалі працювати після реорганізації потрібно буде здати по 3000 доларів з інспектора Давимоці С.Г.
  Незважаючи на викладені в мережі Інтернет факти корупційної діяльності, які і продовжуються і надалі і не боячись ніякого покарання та люстрації посадові особи відділення ДАІ Уманського району а саме Давимока С.Г. продовжує зловживати своїм службовим становищем мало того ще й отримав звання підполковників.
  Просимо Вас перевірити доцільність та законність отримання цього звання Давимокою, та за які заслуги перед народом України він його отримав , під час такого тяжкого становища в нашій державі.
  Заздалегідь вдячні Вам та віримо, що в нашій державі щось змінилось в кращу сторону.
  З повагою Ніженський Сергій Слюсаренко В., та інші невдоволені працівники відділення ДАІ, Громадяни міста Умані і Уманського району.

 7. На даний час в Україні йде очищення влади від керівного апарату прибічників Януковича, які займали керівні посади в ОВС, і які під час Революції гідності перешкоджали народному волевиявленню, шляхом затримання автотранспорту, який перевозив мітингувальників та затримували лідерів народного опору. Своїми діями такі працівники показували свою підтримку Антимайдану, супроводжуючи колони транспорту, які їхали на Майдан для підтримки на той час чинного президента.
  Одним з таких прибічників влади Януковича є Давимока Сергій Григорович, який у період 2013 року обіймав посаду заступника начальника УДАІ Чернівецької області і під час акцій протесту проти злочинної влади брав активну участь у підтримці цієї влади, віддаючи накази своїм підлеглим перекривати рух та затримувати транспортні засоби, що перевозили мітингувальників.
  Після революції гідності та звільнення з посад керівного складу УДАІ Чернівецької області, Давимока С.Г. утік на свою батьківщину – у Черкаську область, і одразу ж був призначений на посаду командира Уманського взводу ДПС. Думає, що усі забули про його незаконні накази, які він віддавав перебуваючи на посаді заступника керівника УДАІ Чернівецької області і його не буде люстровано.
  На даний час, перебуваючи на займаній посаді, Давимока С.Г. встановив такі «такси» збору грошей з підлеглих: з працівника, який ходить на роботу на лінію – 100 доларів у кінці місяця на звіт, ті що працюють у черговій частині – на звіт по 1000 гривень, після кожної відпрацьованої зміни з екіпажа по 300 гривень, а з стацпоста, який знаходиться на 210 км а/д Київ-Одеса по 200 грн. з працівника.
  Бувають непоодинокі випадки, коли працівники ДАІ затримують автомобіль, який знаходиться в арешті, і повідомляють про це чергову частину, а самі складають відповідні матеріали про за тримання, у цей час приїжджає Давимока С.Г. і після «позитивної розмови» з водієм зупиненого авто, віддає вказівку інспекторам відпустити машину, а акт затримання – порвати.
  Буває ще й так, що після зупинки працівниками ДАІ транспортного засобу і звірки вузлів агрегатів з свідоцтвом про реєстрацію, встановлюється факт невідповідності, автомобіль затримується і доставляється на штраф майданчик, який знаходиться на території підрозділу ДАІ. Про даний факт повідомляється керівник підрозділу Давимока С.Г. у якого є своє бачення на даний факт. Якщо водій сплатить Давимоці С.Г. 1000 доларів, то він миттєво залишає штрафмайданчик.
  За короткий термін перебування на посаді начальника Давимока С.Г. придбав трикімнатну квартиру у м. Черкаси з євроремонтом та заставив квартиру шикарними меблями та дорогою побутовою технікою.
  Ось лише деякі незаконні факти про діяльність ще не люстрованого начальника відділення ДАІ з обслуговування Уманського району та спец поста Давимоки С.Г.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ