Человек не терпит насилия!

В Полтавському УМВС діє міліцейський злочинний синдикат

В цій статті піде мова про одного з керівників Управлінь обласного міліцейського апарату Полтавської області. Здавалося б, на посадах начальників управлінь підрозділів в УМВС повинні працювати високоморальні та професійні працівники. Але в Полтавському обласному управлінні міліції сталося зовсім не так. Корупція, яка пронизала Полтавську міліцію за попереднього керівництва та лобісті інтереси злочинних кланів, протягли на посаду одну дуже цікаву та одіозну фігуру — Михайлика Миколу на прізвисько «Коля калькулятор».

Таке прізвисько він отримав не тому, що гарно вміє користуватися цим чудом прогресу, а тому, що досить вправно «рахує» полтавчан на гроші. А тепер трішки про цього Михайлика та про його злочину свору.
Михайлик Микола був поновлений на посаду начальника Управління Карного Розшуку Полтавської області за керівництва донецького гауляйтера Федосова Едуарда. Саме режиму Януковича потрібні були такі професіонали в корупційних справах як Михайлик. Після повернення на службу з пенсії Микола швидко зібрав свою команду. До неї увійшли, м’яко кажучи, працівники з явно сумнівною репутацією. Основним критерієм підбору заступників та підлеглих була здатність заробляти брудні гроші, адже в міліції чистих грошей заробити не можливо, так як це не комерційна організація.
Ну а тепер про команду! В підпорядкуванні Михайлика знайшов прихисток та досить високу посаду (заступник начальника Управління Карного Розшуку, начальник відділу розкриття вбивств) Бендрик Геннадій Іванович. Здавалося б, на цій посаді повинен працювати дуже порядний та принциповий працівник, але Геннадій Бендрик підбирався за іншими критеріями. До переходу в УКР Бендрик працював заступником начальника Полтавського УОЗ. Але, після славнозвісної операції 2011 року з затримання колекціонера зброї та вилучення в останнього цілого арсеналу йому довелося змінювати посаду. Після затримання та вилучення зброї особисто Бендриком було викрадено декілька одиниць стрілецької зброї. З даного питання було проведено журналістське розслідування програмою «Гроші», на підставі якого Прокуратурою Полтавської області було порушено кримінальне провадження. Згідно розслідування одна з рушниць, а саме «Адольф Гітлер», яка була викрадена під час обшуку Бендриком, була продана на аукціоні в Німеччині за 170 тисяч євро. Непогані заробітки для заступника начальника УБОЗ. Попри такі кричущі факти Михайлик, не задумуючись, запросив на роботу Бендрика. За таких обставин слід би було терміново звільняти з міліції Бендрика, але його, як «цінного» працівника, Михайлик забирає на підвищення.
В Михайлика є ще один заступник на прізвище Іващенко. У цього працівника інша спеціалізація: він вправно налаштував цілу сітку. На нього працюють безліч різноманітних злочинців (квартирні вори, барсетники, повії). На своїй посаді Іващенко повинен безкомпромісно боротися зі злочинністю, але в нього інші погляди. Він, напевно вважає, що злочинність непереможна, і тому її потрібно очолити, а крім того, це ще й приносить гарний прибуток.
Ще один з команди Михайлика — хабарник Білоконь. Він, в 2009 році в м. Миргород під керівництвом того ж Михайлика, взяв хабара в розмірі 50000 доларів США з замовника вбивства за вирішення питання.
Одним словом, всі рівні як на підбір!
Окрім цього дуже хотілося б згадати і про дружні зв’язки Михайлика, який перебуваючи на такі високі посаді покумався одним з основних кримінальних авторитетів Полтави на прізвисько «Алі».
Виникає питання, навіщо нам потрібні такі керівники та який приклад вони подають молоді яка приходить на службу до міліції.

PS. Шановний керівник УМВС України в Полтавській області прошу звернути увагу на факти викладені в статті, та провести очищення лав міліції від корупційних та місцями злочинних керівників.

«Олексій Розумовський для ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Нарешті громадськість дійшла і до основних злодюжок в МВС! Одразуж видно проблеми з кадрами в міліції! Потрібно давати молодим хлопцям йти до керівних ланок!

  2. Михайлик всего лиш один iз шiсток Шила, дiяльнiсть яких професiйно охороняе вiд спец.служб мiсцева Внутрiшня Безпека, яка без виключення складаеться вiдiбраних вiрних синдикату професiоналiв

  3. Всих перспективних,хто по службi напоровся на iх синдикат на “землi” безсовiсно дискредитуе вiрна синдикату Внутрiшня Безпека,за сiм рокiв Шило вистоiв надiйну пiрамiду, боячись витоку, кадрiв якi знають розмах iхньоi дiяльностi але не йдуть на iхню сторону дискредитують, звiльняють закривають або заривають, Честь i хвала Полтавському УМВС, особлива дяка мiсцевiй Внутрiшнiй Безпецi!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ