Человек не терпит насилия!

Прокурор-рекетир Мостиського району

Історія «славетного» походу
прокурора-рекетира Мостиського району.
З появою попереднього прокурора Львівської області Василенка О.А. на території області розпочався процес гоніння місцевих, неугідних йому працівників прокуратури і призначення «своїх» заробітчан, одним з яких є наш «герой» Шимон Іван Петрович – прокурор Мостиського району.
Починав Шимон заробляти на своє щасливе майбутнє на території Чехії займаючись здирництвом і рекетирством з простих заробітчан. З моменту працевлаштування в органах прокуратури поміняв безліч посад і прокуратур в яких працював. Напрацювався рекетир і у прокуратурі Львівської області, де за короткий час працював аж на трьох посадах, на яких себе завжди презентував чоловіком нової «команди», людиною «шефа» та з такими словами «нагинав і розводив» як підприємців так і митників на «касу», які фактично велися на його слова.
Зокрема, з приходом Шимона І.П. на посаду прокурора Мостиського району він активно почав боротись з «хабарництвом і корупцією» в районі, проаналізував всі можливі варіанти особистого збагачення, вивчив «проблеми району» — осіб, які мають перспективний бізнес в районі (бізнесменів, контрабандистів, митників , прикордонників…). За результатами «проведених перевірок і виявлених порушень» ним були вжиті «заходи прокурорського реагування» шляхом встановлення конкретних такс і прейскурантів для різної категорії «правопорушників», а саме:
— З кожної зміни митників по 5 тисяч доларів у місяць;
— З прикордонників 5 тисяч доларів у місяць;
— З підприємців району в залежності від виду діяльності від 300 – 1000 доларів щомісячно.
Постає питання, чому і на даний час мовчать «покарані» Шимоном «правопорушники», чи мають намір дальше терпіти прокурора-рекетира, і нести встановлену «його» законом «відповідальність».
Окремо слід сказати про збори і побори Шимона І.П. на ремонт свого кабінету з підприємців і контролюючих органів району, з цього приводу були неодноразові дзвінки на телефони довіри як у прокуратуру області так і в Генеральну прокуратуру, однак його покровителі – обласне керівництво, його покривали і «благословляли» на таку діяльність. Тому новому Генеральному прокурору і власній безпеці необхідно співставити попередні звернення громадян, фінансування ремонтів у прокуратурі Мостиського району та стан кабінету у пана Шимона, який для нього був тісний.
За «заслуги» перед керівництвом прокуратури області Шимон щедро був нагороджений 3-х кімнатною квартирою у місті Львові.
Запитання до Генерального прокурора України та новопризначеного прокурора Львівської області: До якого часу прокурор-рекетир Мостиського району Шимон І.П. буде наводити таку «законність і порядок» на території Мостиського району, куди дивиться власна безпека прокуратури і спецслужби як області так і держави?
Бандитам – тюрми.
Громадськість Мостищини.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

7 ответов

 1. Аналогічні запитання ставить громадськість Вишгородського району Київської області до Киівської обласної прокуратури, до Управління по боротьбі з організованою злочинністтю, до Управління по боротьбі з екномічною злочинністтю у Київській області, до Міністрества доходв та зборів з приводу свавілля у всіх практично сферах соціально-побутового життя району та міста, але відповідей — нема. Як і при Партії Рекетирів у Вишгородському районі головний начальник місцевої міліції Паланичко ховає у своєму рідному болоті, профінансованому як помаранчевими так і рекитирами досить щедро, зокрема земельними ділянками, що вимірюються гектарами. Паланичко узяв під свою опіку усіх крадіїв, шахраїв району і навіть Киівськох області, зокрема Нрищенко В. П. — Хотянівський сільський голова, Приходько Олександр Олексійович — бувший голова Вишгородської РДА, Анатолій Присяжнюк — бувший голова Київської облради (депутат Київської облради), ще б пак, на території Вишгородського району будуються і побудовані елітні маєтки чи не усіх бувших міністрів та їх підповзаючих, чиї деякі прізвища згадувані вище, дивно, що й досі маєтки не передаді у власність держави, так як побудовані на самозахоплених землях з масою порушень на територіях природоохоронних зон. Але Паланичко судячи з усього безстрашно пересидівши у коноплях чергову революцію, в принципі — як завжди, очікує чи не на останній куш поблизу Вишгорода — таких бажаних землях для бувшої еліти влади, зокрема у Хотянівці та Осещині Вишгородського району. Планується новий генеральний план даних територій, згідно якому буде узаконене усе свавілля, перераховане, приховане та наявне.

 2. До речі варто у контексті згадати постать пана Ликова Дмитра Ігоровича начальника відділу містобудування та архітектури Вишгородського району, який теж з тих самих підповзаючих, але щедро оплачуваних як і постать Анатолія Петровича Козачка, бо виконують роль контрацептивів Приходька — бувшого голови Вишгородської РДА у земельних оборудках і аферах Вишгородського району.

 3. НАВЗДОГІН ОПЕЧАТЦІ
  Грищенко Володимир Петрович — Хотянівський сільський голова* Вишгородського району Київської області, також варто згадати, що бувший рекетир по молодості, як і його брати — шапки крали у людей з голів на базарах, двоє сіли, а голова виявився “голова”! — узяв довідку у Київському обласному дурдомі, що він ненормальний, що в принципі відповідає дійсності, бо називати себе мером села Хотянівки — дуже смішно, але імовірно згідно нового геплану та введення земель, населений пункт перетвориться на містечко, і тоді “сказка станєт былью”, аби тільки нестабільна психіка В.П. витримала:) Але на випадок чергової довідки з дурдому в головатого голови виросло іще дві голови, тепер він трьохголовий, так би мовити для пістраховки: Боря “Прищ” — ВОВА ГОЛОВА — Малий “Прищ” (Ігор) — особи зліва и справа від основної голови — відпочковані від Вови Петровича його сини, такі ж рекетирного складу безграмотні гобліни, що в принципі природньо у даному випадку.

 4. Цей текст говорить про те що із зміною влади у прокуратурі Львівщини прокурор. Почали ділити посади і обливати один одного грязю. Вопрос за що зробив ремонт та добре що собі не взяв що дома ремонт не зробив а то таких що все несуть додому 95% на Україні це ще якийсь нормальний попався. Хто це написав громадськість хренова на себе подивіться і якщо живете чесно то не давайте хабарі а пишіть заяви і звертайтесь на телебачення, але ви живете не чесно налоги не платите тому вас і душать. А що ви хотіли

 5. Такси які поставив прокурор перед митниками та прикордонниками носила йому “дуполизка” Тормишова, яка частину брала собі а частину віддавала йому.Вона в жазі до самозбагачення випередила людину яка до цього виконувала цю роботу, бо поставила все на конвеєр,Крім того кожен місяць їй носять дань підприємці, мінімум 1000 гривень в конвертах.Вона вже всіх задовбала, коли нова влада звільнить ту тварюку, бо не місце таким в органах прокуратури. Гураль який декларував нове обличчя прокуратури Львівщини повинен звільнити “солодку парочку” хабарників з органів.

 6. Політики та експерти, коментуючи можливий розподіл України, не добирали слів.

  Так, колишній посол Польщі в СРСР Станіслав Цьосек назвав Жириновського психічно хворою людиною і звернув увагу на те, що цей політик вже не вперше ображає представників інших країн чи національностей.

  “Заспокойтеся! Навіщо нам накручувати ситуацію і кликати вовка з лісу?” — поставив риторичне запитання колишній посол Польщі в СРСР Станіслав Цьосек.
  А радник президента Польщі Броніслава Комаровського Томаш Наленч сказав, що Жириновський взагалі не за адресою надіслав цей лист. Мовляв, адресувати його треба було не до МЗС, а до психіатричної лікарні.

  “Вигадати таке міг тільки хворий розум. Цього листа треба надіслати психіатру”, — запропонував радник президента Польщі з гуманітарних питань Томаш Наленч.

  Як повідомляв УНІАН, 24 березня стало відомо про лист Жириновського, надісланий Польщі, Румунії та Угорщині.

  Зокрема, Жириновський пропонує Варшаві згадати про землі Західної України, які начебто повинні належати Польщі, і, відповідно, вимагати проведення референдуму про приєднання до складу польської держави п’яти західноукраїнських областей, щоб “відновити історичну справедливість”.

 7. Голова Рівненської обласної організації УНА, активіст Правого сектора Ярослав Гранітний підтвердив інформацію про вбивство координатора Правого сектора в Західній Україні Олександра Музичка (Сашка Білого).
  За словами Гранітного, він бачив тіло Саші Білого. На ньому розірваний одяг, повідомляє ЧаРівне.інфо.

  “Ті, хто вбивав його, переконалися, що на ньому немає бронежилета, і тоді вистрілили в серце”, — сказав голова.

  Гранітний стверджує, що більше нікого не вбили. Але серед 5-ти викрадених троє з “Правого сектора” і двоє цивільних. Серед них начальник міського центру зайнятості Володимир Даценко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ