Человек не терпит насилия!

У столиці з’явився маніяк? Міліція не реагує. Допоможіть упізнати чоловіка, котрий напав на жінку

Вікторія поверталася 13 лютого ввечері додому від метро «Харківська». Як вона розповідає, до самого будинку за нею йшов чоловік, на якого вона спочатку навіть не звернула увагу. У під`їзд він теж попрямував за нею. «Нажимай», — відповів чоловік в ліфту на стандартне запитання «вам який?», а коли зачинялися двері схопив її та почав бити. Жінці вдалося затримати ліфт, а крики на допомогу налякали злодія, тому він швидко втік.

thumbnail

«Людина нездорова. Якби це був грабіжник, то він вирвав би сумку дорогою. Ймовірніше, що це ґвалтівник. Я вирвалася, але чиєсь життя може закінчитися в ліфті», — розповідає налякана постраждала.

Міліція, що приїхала на місце і прийняла заяву не стала чекати на відео з камер, а поїхала ловити злочинця без фото та прикмет. Наступного дня від правоохоронців тиша. Як і наступного тижня. Через 8 днів Вікторія разом з чоловіком самі поїхали в міліцію. Там довго шукали її заяву, ганяли по кабінетах, а з третьої спроби знайшли хто веде справу – В’ячеслав Смоленюк. Смоленюка, за словами потерпілих, не було на місці, а його колеги взагалі повідомили, що він незабаром звільняється. Це, як пояснює жінка, і є причина чому справу ніхто не розслідує.

Тому жінка звернулася до журналістів сайту «Свідомо». «Ми спробували додзвонитися в слідчий відділ дарницької міліції, але телефон там не відповідав. Ми надіслали запит і чекали два тижні на відповідь. Коли вже пройшли всі строки і ми знову звернулися до правоохоронців, то в міліції нам сказали, що в інформаційному запиті немає посилання на статтю закону, тому відповідати на запит вони не будуть», — розповідають журналісти.

Щоправда, в понеділок Вікторія отримала лист від імені начальника слідчого відділу Дарницької міліції Володимира Снігура про те, що її заява уважно розглянута і триває слідство.

Якщо ви впізнали нападника або у вас є якась інформація – зверніться за телефоном 050 441 70 50. Також прохання поширити цю інформацію – під тиском громадськості міліцію можна змусити працювати, а, можливо, і врятувати життя іншої жінки в іншому ліфті.

Тексти

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

  1. Викладені в матеріалі факти, в разі їх достовірності, свідчать про халатність, що знижує імідж міліції та актуалізує необхідність переатестації кадрів.

  2. Якщо викладене відповідає дійсності і правоохоронці відклали справу “до кращих часів”, то це може викликати обурення у громадськості. До речі, цілком виправдане обурення. Хоча є і інше припущення. Триває досудове слідство і правоохоронці не розголошують таємницю розслідування.

  3. то мосад працює під прикриттям бо пика точно жидівська згадайте прихід юдокомуняк коли прийшли до Києва у 1919 особливо розу шварц-люксембург яка особисто катувала а зараз нащадки сіону кращего майданчика для тренувань і не знайдуть -мусора проти народу сбу-одна із ланок мосаду та фсб прокуратура та суди виправдовують тількі своїх хоч за вбивство хоч гвалт -єдине рішення робити зними теж саме бо тількі сила ломає силу -єднайтеся українці Героям Слава

  4. Граждане Дарницкого района и не знают, что руководство Дарницкой милиции осуществляет немощный дедушка 60 лет, который имея множество болячек — слоновость, отеки, сахар, гастрит, гипертония, трахекардия и т.д. На работе он практически не появляется в связи с болезнями. Рыба гниет с головы!

  5. Вылитый Пьер Вудман, наверное хотел просто предложить пройти кастинг за вознаграждение….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ