Человек не терпит насилия!

Безцінне правосуддя (закінчення)

femida1111

Не буде перебільшенням сказати, що юридичну спільноту просто вразило те, у який спосіб у 2012 році зусиллями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України був організований прийом документів від кандидатів у судді. Впродовж 23 днів і ночей претенденти на суддівську посаду цілодобово відмічались у величезній черзі на задвірках Києва – «Рембазі», що на виїзді з міста в бік Борисполя. Тут же їли, тут же спали, тут же справляли природні потреби. Втім, можна було здати документи й без черги. У перші дні – за 800 доларів, наостанку – за 5 тисяч.

Взагалі-то Закон України «Про судоустрій і статус суддів» не передбачає, що кандидат у судді повинен особисто подавати документи. Можна було б і поштою надсилати. Але голова ВККСУ пан Самсін творчо підійшов до законодавчої норми й влаштував прийом документів від бажаючих вдягнути суддівську мантію тільки особисто й тільки в одному місці за адресою: м. Київ, вул.Поліська, 3-б, на території ДП Міністерства оборони України «Київська контора матеріально-технічного забезпечення».

Вибір місця виявився зовсім не випадковим, оскільки ця територія охороняється співробітниками Міністерства оборони й прохід суворо заборонений навіть на подвір’я. Тож біля 3 тисяч юристів, які з’їхались з усієї України, юрбились з 4 по 27 квітня 2012 року в дворах прилеглих житлових будинків, проклинаючи Андрія Портнова з його ідеєю ліквідувати регіональні кваліфікаційні комісії суддів.

У черзі по мантію

Що коїлось у ці дні на вулиці Поліській, неодноразово описувалось засобами масової інформації. Ось, наприклад, що побачила голова Правління «Фундації сприяння правосуддю» Катерина Тарасова (http://ord-ua.com/2012/04/23/vidkritij-list-z-privodu-nenalezhnoyi-ta-prinizlivoyi-dlya-lyudej-organizatsiyi-prijomu-dokumentiv-u-kandidativ-na-posadu-suddi/)

«Самі кандидати в судді визначили зі свого складу особу, що формує так звану чергу – кожен, хто має намір подати документи, зазначає свої дані цій особі, їх послідовно записують на листи А4 формату. Кандидату повідомляється порядковий номер за яким він пізніше (можливо, через добу, дві або три доби) матиме змогу зайти до ВККСУ. Періодично до цього скупчення людей виходить представник ВККСУ і забирає із собою групу з 15 осіб, – цей співробітник проводить їх через територію режимного об’єкту до місця подачі документів. У разі, якщо кандидат за якихось причин не почув, коли його кличуть приєднатися до цієї 15-ки, він викреслюється з черги і має повторно до неї записуватися».

 poliska

Не менш мальовничо описала процедуру здавання документів кандидатам в судді й «Українська правда»: http://www.pravda.com.ua/columns/2012/05/4/6963939/

Причина цього безумства лежить на поверхні – якщо раніше особи, що бажали стати суддею, подавали документи в своєму регіоні, де й складали кваліфікаційні іспити, то тепер з легкої руки Андрія Володимировича всі вони, разом з документами та грошима, мали їхати до Києва. Де на здобувачів звання «ваша честь» чекали аж 8 співробітників Вищої кваліфікаційної комісії суддів і військова охорона.

Рахуємо: документи забажали здати понад 3 тисячі осіб, а пропускна здатність ВККСУ складала 150 кандидатів на день. Отже, за 23 дні теоретично можна було прийняти документи від всіх бажаючих, що, мов цуцики, окупували навколишні підворіття. Але по мірі того, як наближався день завершення прийому документів, у черзі наростав психоз, заради якого вся ця фантасмагорія, власне, і була затіяна. Якщо в перші дні співробітники ВККСУ пропонували свої послуги з прийняття документів без черги за якихось 800 доларів, то в останні дні рахунок йшов на тисячі.

Шкода лишень, що поза увагою журналістів, які описували все те, що коїлось у квітні 2012 року на вулиці Поліській, залишились регулярні появи автобуса з тонованими склом. У цей автобус запрошувались окремі громадяни з черги. Громадяни розраховувались та їхали на вулицю Жилянську, де розташований офіс Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, і здавали документи без зайвого клопоту.

Скільки в такий спосіб було зібрано коштів з кандидатів у судді – рахувати не беремось. Але йдеться, мабуть що, при сотні тисяч доларів.

Урешті-решт, мародерство співробітників ВККСУ сягнуло таких розмірів, а обурення кандидатів у судді вимаганням грошей було настільки великим, що 15 травня 2012 року на сайті ВККСУ з’явилось оголошення про те, що гроші, мовляв, вимагають від імені ВККСУ якісь «невідомі особи». Ось, будь ласка:

http://vkksu.gov.ua/ua/news/povidomlennya-komisii-dlya-kandidativ-na-posadu-suddi-vpershe/

«Протягом останніх двох днів до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стали масово поступати телефонні звернення від осіб, які виявили бажання стати суддею та подали до Комісії документи для участі у доборі кандидатів на посаду судді вперше.

Зміст таких звернень свідчить, що невідомі особи від імені Комісії пропонують кандидатам за винагороду усунути недоліки, начебто виявлені у поданих матеріалах.

Комісія офіційно інформує, що працівники її секретаріату жодним чином не контактують із кандидатами на посаду судді після подання останніми документів із приводу наявності чи відсутності недоліків оформлення поданих матеріалів.

Документи, подані особами для участі в доборі, Комісією станом на 15 травня 2012 року на предмет їх відповідності вимогам Закону на засіданні не розглядалися.

Зазначені звернення від імені Комісії невстановлених осіб носять очевидний злочинний та провокаційний характер, а тому Комісія просить у випадку надходження подібного звернення невідкладно інформувати секретаріат та керівництво Комісії за телефоном гарячої лінії у місті Києві (044) 581-85-38.

Комісія також настійливо рекомендує кандидатам обов’язково звертатися до правоохоронних органів із відповідним повідомленням про злочин».

І де ж, цікаво, оці «невідомі особи» отримали телефони кандидатів у судді та в який спосіб змогли ознайомитись з поданими документами? Загадка, та й годі. Чи не так, Нані Суліківно?

Готуйте гаманці, майбутні судді!

Втім, головні витрати чекають на майбутніх жерців Феміди попереду. Оскільки може так трапитись, що в тому суді, куди хоче потрапити неофіт, раптом зникне вакансія. Вчора була, а сьогодні – кудись ділась. І для того, щоби вона знову з’явилась, доведеться позолотити ручку отій самій «невідомій особі», про яку йдеться на сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Раніше з вакансіями визначався голова місцевого суду, який, власне, і добирав собі співробітників. Він же й стояв перший у черзі на отримання винагороди за працевлаштування майбутнього судді. Але після прийняття Закону України «Про судоустрій і статус суддів» всі грошові потоки стали стікатися до ВККСУ. Тому й трапляються скандали на кшталт минулорічного, коли кандидатові на посаду судді в Лозівському міськрайонному суді Харківської області Оборі З.Б. в липні 2011 року повернули з ВККСУ документи через, начебто, відсутність вакансії.

Вибухнув скандал, оскільки насправді вакансія відкрилась ще в березні 2011 року, коли суддя цього суду Шевченко В.В. була обрана суддею апеляційного суду Харківської області. Виконуючий обов’язки голови Лозівського міськрайонного суду сумлінно повідомив про вакансію до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, але у відомстві пана Самсіна цей факт приховали й конкурс на заміщення вакантної посади не оголосили. Більш того, як виявилось, станом на 21 липня 2011 року в Харківський області було 27 вакантних посад суддів, але ВККСУ 10 вакансій приховала, оголосивши конкурс на зайняття лише 17 посад. І це – тільки в одній області…

Наступний етап, на якому майбутні судді мають платити – це складання кваліфікаційних іспитів. Раніше іспити складались при обласних (точніше – регіональних) кваліфікаційних комісіях, що діяли при апеляційних судах, де, власне, і залишались гроші за успішно продемонстровані знання. Зрозуміло, що Портнов, Самсін і Ко не могли крізь пальці дивитись на таке неподобство й тепер іспити приймають тільки в ВККСУ. Іспити, ясна річ, складаються анонімно, екзаменатори не знають прізвищ тих, кому ставлять відмітки. Але такої потреби й не має. Бо групи кандидатів у судді формуються не за алфавітом, як належить, а за принципом кому яку відмітку поставити.

Окрема пісня – це якість тестів і практичних завдань. Ось приклад тестового запитання, яке пропонувалось під час складання кваліфікаційних іспитів у 2011 році: «Вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність». Кандидатам у судді було запропоновано обрати один правильний варіант з чотирьох: «а) з 14 років, б) з 16 років, в) з 18 років, г) з 25 років». Доводимо до відома голови ВККСУ Ігоря Самсіна (між іншим – судді Верховного Суду України), що, насправді, правильними є всі чотири варіанти, оскільки відповідальність за різні злочини може наставати з різного віку. А саме: особи, які досягнули 14 років є суб’єктами злочинів, вказаних у ч.2 ст. 22 КК України; з 16 років настає кримінальна відповідальність за загальним правилом; з 18 років до кримінальної відповідальності притягуються особи, що вчинили військові злочини та за втягнення неповнолітніх у злочинні дії; з 25 років може наступати кримінальна відповідальність за злочини проти правосуддя, що вчиняються суддями.

І це – не поодинокий випадок. Наприклад, тестове запитання: «зазначте питання, на яке поширюється юрисдикція Європейського суду з прав людини» мало дві правильні відповіді з 4-х запропонованих.

Практичні завдання, які мали виконати в 2011 році кандидати в судді, були такого ж ґатунку. Наприклад, практичне завдання з цивільної юрисдикції полягало у вирішенні трудового спору, а зміст позовних вимог полягав у стягненні заборгованості по заробітній платі, не сплаченій позивачеві в день звільнення за згодою сторін. Згідно з умовою практичного завдання, у судовому засіданні позовні вимоги були уточнені й сформульовані як стягнення компенсації за несвоєчасно виплачений розрахунок по заробітній платі, оскільки сума заборгованості була сплачена відповідачем добровільно до вирішення справи по суті.

Грамотії з ВККСУ примудрились заплутатись навіть у такому простому завданні, через що в умові не навели необхідної для обчислення інформації: розмір основної зарплатні, доплат, надбавок, премій, кількість відпрацьованих робочих днів у розрахунковий період тощо. Але – і це найсмішніше – позовні вимоги про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, насправді мають розглядатись не в позовному, а в наказовому провадженні. І тому позов, який пропонувалось розглянути майбутнім суддям у ході кваліфікаційних іспитів, насправді підлягав залишенню без розгляду на підставі п.6 ст. 119 та п.8 ст. 207 ЦПК України.

Тим не менш, чимало кандидатів у судді з відомими прізвищами (або товстими гаманцями) в 2011 році успішно впорались із 97% екзаменаційних завдань, включно з самими безглуздими, і тепер відправляють правосуддя іменем України.

А куди ж, спитає прискіпливий читач, дивиться Вища рада юстиції – конституційний орган, який, власне, і приймає рішення про внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади?.. Розмовляв я недавно з одним членом ВРЮ, який розповів веселу історію. До нього в суто приватній ситуації – на цвинтарі, де цей член ВРЮ провідував могили батьків –підійшов молодик, що представився сином друга дитинства. Розговорились. Виявляється, молода людина працює помічником судді й хоче сам стати суддею. Але для цього йому не вистачає 20 тисяч доларів, які треба здати у ВККСУ начебто для передачі у Вищу раду юстиції – вдалось напозичати тільки 80 тисяч доларів, а посада судді коштує 100 тисяч. І тому помічник судді вирішив звернутись напряму та попрохати знижку, оскільки в Секретаріаті ВККСУ йому сказали, що гроші вони збирають для передачі саме цьому члену Вищої ради юстиції.

У відомого в країні юриста був просто шок, коли він довідався на кладовищі, які кошти Самсін і Ко вимагають з кандидатів у судді начебто для нього. Але ворогувати з командою Портнова й вимагати припинити побори з майбутніх суддів ніхто не ризикує.

На радість Європі

Багато хто в Україні досі вважає, що призначення громадянина на перші п’ять років роботи суддею здійснює Президент на подання Вищої ради юстиції. Тобто, суто формально так воно і є. Але фактично ані Президент, ані ВРЮ на призначення суддів ось вже майже два роки – з моменту набуття чинності портновського закону «Про судоустрій і статус суддів» – не впливають і лише «штампують» те, що їм підсовує Вища кваліфікаційна комісія суддів України.

Зовсім скоро «порядок» буде наведено й з призначенням суддів безстроково, яке на подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України здійснює Верховна Рада України. Щочетверга по сесійних тижнях у парламенті з’являється голови ВККСУ Ігор Самсін і представляє жерців Феміди, що відпрацювали свою іспитову п’ятирічку й тепер хочуть носити суддівську мантію до пенсії. Як правило, процедура голосування відбувається в режимі автопілоту, позаяк більшість народних обранців менш за все цікавить така дрібничка, як відсутність в Україні легітимного правосуддя.

Але трапляються подеколи й казуси, коли хтось з депутатів перериває перебіг голосування й починає з місця обурюватись тим, що Самсін привів до Верховної Ради для затвердження виключного негідника, що за попередні п’ять років уславився кількома скандалами та явно незаконними судовими рішеннями. Таке траплялось не раз, внаслідок чого кандидатура судді знімалась з голосування «до з’ясування обставин» або навіть узагалі не набирала потрібної кількості голосів і суддя (вже колишній) повертався до рідного суду з тим, щоби забрати трудову книжку.

Скоро такого вже не буде. Як повідомив на брифінгу керівник Головного управління Адміністрації Президента України з питань судоустрою Андрій Портнов, за підписом глави держави 28 квітня 2012 року до Верховної Ради внесено законопроект, що скасовує обговорення в парламенті кандидатур суддів. Мовляв, Верховна Рада повинна мовчки обирати на посади суддів безстроково тих громадян, кандидатури яких внесені Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, тобто Портновим-Самсіним.

Але не будемо звинувачувати Андрія Володимировича в рейдерському захопленні судової гілки влади, як це роблять деякі дописувачі. Розгул хабарництва при призначенні суддів на посаду та повна безконтрольність за цим процесом з боку суспільства трапились в Україні на виконання вимог Європейської комісії «За демократію через право», більше відомою під назвою «Венеціанська комісія». Саме цей орган цивілізованої Європи вимагає усунути Вищу раду юстиції та парламент від процедури призначення суддів – «з метою посилення принципу незалежності суддів». А Портнов лише скористався цією черговою дурю європейських політиків – не більш того.

Цікаво, від кого й від чого можуть бути незалежними судді, які купили свою посаду за 100 тисяч доларів? Чи розуміють у європах, що саме вони рекомендують? І чи усвідомлюють, що на сьогодні обрання Верховною Радою України суддів безстроково – це хоча й примарна, але єдина можливість впливу з боку суспільства на якість суддівського корпусу й єдине, чого бояться «їхні честі»? Жертви суддівського свавілля, буває, по кілька років чекають голосування в парламенті за призначення свого «улюбленця» суддею безстроково, пишуть депутатам листи, описуючи поведінку кандидата та його беззаконні рішення, звертаються в пресу. Завдяки цьому якраз свої перші п’ять років роботи судді намагаються не дуже «зариватись», розуміючи, що їхні витівки можуть бути оприлюднені з трибуни Верховної Ради. Але зовсім скоро в новопризначених суддів буде лише один головний біль – збір грошей для ВККСУ.

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»

Початок статті:

http://ord-ua.com/2012/05/10/bezcinne-pravosuddya/

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

31 ответ

  1. 100% так оно и есть, при том условии, что все это знают, видят и понимают. Среди судей есть и нормальные люди, но учитывая их катастрафическое меньшенство, они автоматически переходят в разряд ненормальных, точнее аномальных чудаков. Кто хоть раз был в суде, тот понимает, что самый классный адвокат (юрист) — это бездарная сволочь, занимающаяся оказанием “поседнических услуг”, но вот они то и ценяться, как “СПДешниками судьями”, так и заказчиками. Всё просрали. Я думаю, что мы быдло, а не народ, так как склоняем голову перед безграматными продажными тварями, придумывающими как нарубать бабла уничтожая всё вокруг. С уважением.

  2. Макс’у:
    Ето не твоя страна — мотай звідси в Расєю або в Ізраїль.
    Такі як ти обгадили в Україні все. Розікрали і розпродали. Шкода, що українці вірять всякій нечисті.

  3. Блин, что ж вы желчью истекаете? Неужели трудно понять, что речь о другом и это вам пытаются донести. В суд готовы идти нормальные люди и знающие, ведь соцпакет и правовая защита у них достаточно не плохая. Только власти не нужны думающие люди в суде. Вот и ставятся палки, перпоны, появляются тарифы 100 000 у.е. Кто их может пройти, кто готов жертвовать своим достоинством стоять в очередях, проходить бездумные и незаконные процедуры. Было ж описано как поступают люди, которые идут в суд косить бабло: от 800 до 5000 баксов на первом этапе, потмо на тестировании отсыпать денежку, дальше в квалифкомиссии за реферат, потом придя в суд председателю, что бы не гневался, что мимо его монаршей воли навязали человека. И этот судья будет работать честно? Вот и забивают суды хапугами или мажорами. Разве тяжело понять, что в этих очередях мрет будущее судейского корпуса? Получается как с дедовщиной в армии: меня гоняли и я буду гонять. Поэтому речь о нормальных человеческих отношениях не идет, все как в курятнике.
    Заранее отвергая обвинения — я в судьи не иду, к юриспруденции отношение имею, в судах бываю с завидной регулярностью.

  4. Да, опять в “мажорные” суды пойдут помощники Кивалова, Партнова, Самсина и КО, а знающим людям занизят бал и отправять в Красножопински.

  5. В конечном итоге всё выражается в том , как эти судьи будут судить
    людей ? Судить можно праведным судом , а можно неправедным . И те кто
    будет оперировать этими категориями так — же будут получать или положительные или отрицательные ситуации для себя и своих близких .
    Но в любом случае порядок в стране будет тогда , когда все эти “юристы”
    типа Портнов ,Мирошниченко , Кармазин , Власенко и.т.д. поймут , что в
    стране должно быть приоритетом не верховенство права ( творить безпредел )
    а верховенство Правды ( жить по совести ).

  6. Доцент:-“Только власти не нужны думающие люди в суде…”Уважаемый доцент Вы правы на все 100%.Респект Вам.Весь вопрос в том, нужны ли вообще государству думающие люди , или нужно послушное стадо? Думающие люди в принципе опасны для властьимущих и наши лидеры не могут себе позволить такую опасную прослойку.

  7. Сергею: “…должно быть приоритетом не верховенство права ( творить безпредел ) а верховенство Правды ( жить по совести )”. Сочувствую Вам, голубчик, если Вы попадете в руки людей, которые мыслят так, как Вы. Ибо право хотя бы прописано в законе (как он исполняется — это отдельный вопрос), то “совесть” у каждого своя, иногда она именуется “божий промысел”, иногда “революционная целесообразность”, иногда “обычаевое право”. Вы себя как предлагаете судить, в случае чего?

  8. Вчителю: я бы у ехал, только судебная система от этого не изменится… Вчитель, так это ваши ученики стоят со 100 тысячами в кармане? Тогда по И.В.Сталину – нет Вчителя, нет учеников… тогда может, что-то начнет меняться…

  9. Макс, может ты хотел сказать, что современная республика Украина не должна существовать?

  10. Пока макс думает выскажу себя любимого:
    какая же это республика, если 1% населения, владеющий 90% национального богатства, скупил 90% местов в раде и правит всеми ради своих интересов.
    Какие демократические выборы после этого-когда за бабло продаются все-включая все избиркомы. еще сталин Говорил: не важно как проголосуют-важно как отчитаются.

    Нет в настоящее время республики Украина. Ее давно убили вместе с Черноволом и Гонгадзе. Есть куча олигархов в Раде, которым будет весьма полезна встряска мозгов с назначением электронного голосования.

  11. Працюю помічником судді у суді касаційної інстанції, не буду озвучувати в якої саме. Щодо розцінок чесно кажучи не знаю, хоча якщо вірити моїм знайомим вартість чудо місця в середньому сягає 100 тис. дол. США, або потрібно мати гучне прізвище, чи то папу-маму суддю, чи інше добре прізвище. Усі мої знаймі, навіть ті, кто навчався в Університеті на трійки зарах працюють суддями. Усі, без виключення мають автівки у середньому вартість яких сягає 50 тис дол. США, якщо для цієї особи немає проблем купити таке авто і ще його осблуговувати, то звичайно місце судді, яке коштує у два рази більше не проблема. Інші синки та дочки мають прізвище судді папіка або маміка, в залежності від того як працюють мамік-папік сина чи доціньку можуть оформити навість у будь-який Київський суд. Є такі судді, які наприклад працюють на певну команду, тобто їм допомогли стати якісь поважні держслужбовці, які потім заробляють та відбивають кошти на цьому лоху.Є ще шльондри, які заробили це місце одним місцем, але у будь-якому випадку дякують цьому папіку, тупі, проте гарно сосучі. Сама суддівська система створена не для людей, ті кто не знають судову практику, знайомого адвоката по справах або суддю, виграти справу важко та болезнено. Шановні, або ви заробляєте кошти та доєте вівців, або доують вас.

  12. Кому нужна дестабилизация обстановки кроме депутатов от Партии Регионов? Как при стабильной обстановке ПР сможет победить на выборах в парламент?

  13. Нормальному честному человеку даже процедуру не пройти. Ее может выдержать лишь быдло без нервов и эмоций.
    пробовал четыре раза…………………………………

  14. жаль тех кто работает помощниками судей в районных судах
    зарплата 1200 грн. а работы делают в разы больше судей

  15. а ктоб работал за 1200-очевидно, что эта сумма для отвода глаз. Не будет же судья сам брать с клиента. Им заносят адвокады и помошники. В случае чего им судья заслонится когда его органы нагреют. Классная иработа судьи-бабла горы, а ответственности никакой. За все годы сколько бабла перевернули, а посодили только зварыча и еще какого то идиота.

  16. Для помічника судді: полностью поддерживаю. На 14.00 час. иду в суд. Знаю, что на 101% правда за мною. Распечатал свежую практику ВССУ по аналогичным вопросам. Но, что удивительно могу проиграть лишь по той причине, что у прокурора города проблемы, ему надо фонарные показатели, а судья, как коллега жены прокурора, конечно же поможет “корпоративному” правосудию.
    P.s.: муж — прокурор, а жена — судья в одном и том же небольшом городишке, т.е. ахуе…тельная некорупция. С уважением.

  17. Ну что следует сказать еще об одном разводе этой эпопеи. 16 числа принимается решение о подаче кандидатами на должность судей декларации. Вывешивается 17 (во сколько не знаю, но говорят что с утра не было), 18 пятница. 19-20 суббота воскресенье. А подать нужно декларации до 24 го лично или ХИТ! до 19-го отправить по почте. Внимание вопрос… А зачем это делается??? Отвечать не буду, читают все умные люди, хоть некоторые и откровенные хамы (это в отношении малыша обратившегося ко мне дружок).

  18. Уважаемый автор. Я конечно не могу и не буду оспаривать факты, которые Вами изложены, хотя бы потому, что я не знаю правда ли это. Но я благодаря новой процедуре назначеня судей стал судьей в ненавсином всем городе Донецке. И никто не ставил мне условие, что я должен за что-то платить. Я лично енаком как минимум с двумя десятками людей коотрые стали судьями в разных судах Донецкой области и никому ничего не платили. Читая Вашу статью складывается впечатление, что все судьи сейчас буду заниматься только тем, что брать взятки и отбивать вложенные ими деньги, чт овсе судьи сволочи и т.д. Я был адвокатом и могу сказать, что провел огромное количество дел и никому ничего не платил и получал положительные для своего клиента решения.
    А относительно ограничения полномочий Верховной рады то я с этим согласен, поскольку судья находится в зависимости от воли депутатов при принятии решение о назначении его судьей бессрочно, а, следовательно, депутаты, которые как известно крышуют различные бизнес и не только интересы, в случае принятия молодым судьей решения не в его пользу, отыграется на нем при рассмотрении вопроса о назначении в ВР, примеры тому изложены в Вашей публикации. Конечно не все судьи отвечают этому высокому знанию, но все большинство судей работают честно. P.S.Предчуствую гейморический смех касательно последнего высказывания. Прошу прощения за ошибки, хотел быстро изложить мысль и не вычитал текстттттттт. Как видно ошибки механические.

  19. Судье. Не знаю, возможен ли “гейморический смех”, но после прочтения вашего поста не могу совладать с гомерическим хохотом. От!

  20. Да, чем больше читаешь статей на эту тему, тем больше становиться понятно что идет тупейшая война Высшей Рады Юстиции и ВККС. Понятно, что Кивалова (он же Пидра***) и его кума Колесниченко кинул Портнов, понятно что ПидраХуя жаба задавила, бабки мимо него потекли. Вот он и беситься заказывая такие статейки на ОРД по 5 т у.е. А народ читает этот бред и еще больше ненавидит эту и без того прогнившую систему.
    Да, понятно, есть очереди на сдачу документов. но почему никто не задаст себе вопрос , а чего столько желающих стать судьями с зарплатой 4 тыс гривень? Они что идут туда правосудие осуществлять? И с чего бы такой уважаемый сайт как ОРД уделял бы такое внимание этой теме? Или 5 т у.е. за статью это правда?

  21. Закончил Мудрого (8 фак-подготовка профсудей), кто знает. Сделал вывод, что большинство слушателей стремиться стать судьями исключительно для обогащения. И за рюмкой чая непременно расскажут, о том как плохо у них в районах жить обычному юристу или адвокату, легче менту и прокурору, а вот судья — это уже под стать князю…Судья все может и ему никто не указ, ну кроме как.. «свыше», как поговаривал доцент по совместительству зампред хозапелляции харьковской Афанасьеф…
    Так вот, дело не в тупости кандидатов, а в том что они выбирают наиболее верный способ заработка!!! Многие слушатели достаточно грамотны, а вот материальная сторона их не удовлетворяет, поэтому и идут они на ВККС, несут бабло как вклад, в будущую беспечную жизнь. И не обязательно 100 штук, кому и дешевле обойдется от 10 -20, а кому и вовсе безплатно – за ум!!!
    Но бесплатные и умные теперь будут судить в мухосрансках и делить курей и осуждать за кражу ведра навоза. А вот те кто вложил, будут отбивать вдложенное.
    Как говорит судья ВХСУ Куровский судьям нижних инстанций – ничего личного, только бизнес, так что…без обид за отмененное решения…
    А Самсин с Портновым все знают о помыслах будущих служителей богини, вот и наживаются.. Ленин завещал делиться )

  22. Да уж, Судья, с общим образованием у вас — швах “геморический смех”!). Не знаю, может, вы юрист грамотный. А может, и нет…

  23. Читаю Ваши коменты и диву даюсь! Я работаю юрисконсультом на двух предприятиях по 0,5 ставки на каждом. Зарабатываю в месяц в общей сложности 1100 грн. чистыми, других доходов нет. На протяжении длительного времени готовлюсь к предстоящим экзаменам, так как тоже хочу одеть мантию. И меня никто не убедит, что деньги решают все проблемы, а знания не нужны. Я не быдло, я человек думающий и понимаю, что грамотные судьи (юристы) в Украине нужны как воздух. Они нужны в первую очередь простым людям, коих большинство. Набивать шишки не страшно! Страшно покориться системе!
    Желаю всем удачи и веры в ВЫСШУЮ СПРАВЕДЛИВОСТЬ!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ