Человек не терпит насилия!

В Польші затримано офіцера української спецслужби.Разом з італійськими мафіозі.

За данимим ЗМІ, антикорупційне бюро Польщі затримало офіцера української спецслужби у складі злочинної групи, яка намагалась розповсюдити фальшиві облігації уряду США на суму 100 млн. грн. До складу групи входило 6 представників італійської мафії, 2 українця і 2 поляки. Один з українців — офіцер спецслужби. Злочинці діяли за планом італійської мафії ф “східнослов”янських” спецслужб. Що це — Ілляшов чи Гмиза так заробляють “в долях” з мафією, чи намагання українських і ще якихось “східнослов”янських” спецслужб провести в Польщі підривну спецоперацію, чи проста злочинна дурість окремого спецслужбіста?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Дякую , панэ 1717, посмотрел я по ссылке, там написано “Окружна прокуратура міста Люблін”. Загадочная история. Фуфло аж на 100 мильйонов американских баксов чуваки впаривали “на польский рынок” в Люблине?!? Можэ переводчик ошыбся?

  2. Непонятное сообщение. Что значит “офицер украинских спецслужб”? Ни фамилийи, ни должности, ни ведомственной прынадлежности. А в каких СМИ появилась такая инфа?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ