Человек не терпит насилия!

Корупція в МНС

Кажуть диктатор Франко говорив: «Для друзів – усе, для ворогів — закон».

Судять колишнього міністра, який протегував своєму водію, але від цього держава загалом не постраждала, – і не звертають увагу на те, що інший міністр невідомо за які заслуги призначив на посаду директора державного підприємства 23 – річну дівчину. Дівчина зуміла розвалити роботу потужної структури, що 15 років виконувала державну программу.

28.06.2010 р. до конкурсного відбору на посаду директора ДП “Агентство інформації, міжнародного співробітництва та розвитку “ Чорнобильінтерінформ” МНС України була допущена Нор Оксана Володимирівна. Вважається, що інші достойні кандидати не зголосилися. 21.06.2010 р. було оголошено про перемогу претендентки. Представляв колективу Агентства нового директора заступник міністра Скибяк Андрій Юліанович (http://www.chaspik.info/bodyfull/6871.htm ; http://ua.podii.com.ua/politics/2007/02/16/123009.html).

Оскільки представлення відбулося з грубим порушенням регламенту, а саме: не була озвучена біографія і програма діяльності нового директора, співробітники спробували самі заповнити цей пробіл.

В умовах конкурсу було зазначено наявність 5-ти річного стажу роботи на нижчій керівній посаді, якого претендентка звісно не мала. Також претендентка раніше не мала відношення до сфери діяльності Агентства ( видавництво газет і журналів, а також випуск телепрограми і виробництво фільмів). Але контракт з директором-початківцем за підписом Шуфрича був укладений не на рік, як це за звичай робиться, а зразу на 5 років! Панночка Нор закінчила юридичний факультет Львівського університету, деканом якого якийсь час був незмінний зав. кафедрою криміналістики академік Національної академії правових наук України Нор Василь Тимофійович… Львів’яни, до яких зверталися за інформацією, наполегливо радили не конфліктувати з кланом Норів… В Міністерстві говорили, що Нор і Скибяк (права рука Шуфрича) – родичі, а в інтернеті проскочила інформація про неформальні стосунки Шуфрича і юної директорки.

Варто додати, що в МНС внутрішня служба безпеки прикриває випадки корупції, коли це стосується вищого ешелону керівництва (ще при міністрі Шандрі службі надавалася інформація про схему відкатів, в якій було задіяне Агентство, але безрезультатно).

В Агентстві скорочені, як нерентабельні, ряд підрозділів, близько 20 працівників втратили роботу. Зрозуміло, що діяльність директора-дебютантки побічна тема. Просто є факт, на який прокуратура не звертає уваги: в результаті корупційної оборудки на важливу посаду була призначена невідповідна за професійними і людськими якостями людина, — Державі і громадянам нанесені матеріальні і моральні збитки.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

7 ответов

  1. А Клименко? А Джарты,23-няя соплячка зам.Киевской таможни! А зам.прокуроры на местах по 25 лет???

  2. Новина яка сь дуже старенька. Корупція, продаж посад — це основний напрямок діяльності урядовців. І чого чекали 15 років поки 23-літня діячка розвалить службу? Новина — не новина та й замануха — не замануха.

  3. Начальник МНС в Івано-Франківській області Чернецький В.В. вигоди раді протягом 5ти років прикривав коиерційну сауну.врешті згоріла так і не отримавши офіційних документів,! Недоотримає пан Чернецький у найближчий час грошенят.сумуємо з цього приводу….

  4. Судячи з “чесної” та повної “люстрації” ми стали жити краще, бо побороли корупцію. Цікаво, в мнс напевне її не було раз немає змін. І вічний, чесний та некорумпований т.в.о. заступника начальника ГУ ДСНСУ в Запорізькій області Назаров може “працювати” на благо людей спокійно, він і раніше не вимагав, просто через свою бідність просив милостиню, тільки зараз її трошки більше потрібно. Цікаво, коли вже нажерешся???

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ