Человек не терпит насилия!

Кравець свого власного щастя

Якщо будете в Києві водити приїжджих друзів довкола Маріїнського палацу, Софіївського собору, Андріївської церкви, відтепер можете на правах посвяченого сказати: «Та це Кравця бізнес, той що голова ДУСі».

 

Кілька тижнів тому у знаменитого храму на Андріївському узвозі Києві нарешті з’явились рятувальники, які почали підготовку до ремонту. Храм, на сходах якого знімали сцену невдалої свадьби Голохвастова («За двома зайцями»), уже кілька років банально сповзає в крутий яр. І весь цей час влада годувала лише цяцянками-обіцянками і прожектами спасіння, не підкріпленими грошима.

На початку цього року з’явилась надія, що все буде в ажурі. Уряд виділив 14 мільйонів на Андріївську церкву, збудовану славетним Бартоломео Растреллі. Але Микола Янович як дав, так і забрав, перевівши кошти на ремонт Києво-Печерської лаври, де так полюбляє замолювати гріхи Віктор Федорович.

Здавалось, тепер точно гаплик. Аж ні. 3 червня з ТОВ «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» за результатами тендеру уклало угоду на ремонті роботи вартістю понад 12 млн грн. З’ясувати адресу, куди направляти аплодисменти, допомогли колеги з «Ділової столиці», які помітили раптову зміну власників і керівного складу такого собі АОЗТ «Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство «Укрреставрація».

У цьому підприємстві на початку червня з’явився новий власник у особі кіпрського офшору «Афідреко холдингз лімітед», який гамузом відправив у відставку весь керівний склад компанії на чолі з головою правління Аркадієм Хабінським і головою наглядової ради Миколою Орленком, хоча їх повноваження закінчувались лише наступного року. Натомість директором реставраційної компанії став юрист кінотеатру «Зоряний» Дмитро Ярич, а наглядову раду очолив ще один працівник «Зоряного» Геннадій Нежурбіда.

Мова йде саме про той «Зоряний», де базується Партія регіонів. Під час «помаранчевої» революції його директором працював Андрій Кравець, який у 2007 році перейшов на посаду заступника міністра Кабінету міністрів в другому уряді Януковича, а минулого року очолив Державне управління справами. Перехід на державну роботу змусив Кравця залишити крісло в «Зоряному», яке зайняла його дружина Марина Пелих.

Хоча нові власники АОЗТ «СНРПБВП «Укрреставрація» й сховались за кіпрським офшором, проте близькість нових керівників компанії особисто до голови ДУСі не викликає сумнівів. Нежурбіда разом з Кравцем вже понад десять років є співзасновниками ТОВ «Торгово-фінансова компанія «Дюна». Ярич разом з дружиною Кравця – співвласником ТОВ «Київ-арт» і ТОВ «Марінер».

Про ці перетурбації ми згадали тому, що компанія, яка отримала підряд на ремонт Андріївської церкви, має серед засновників бухгалтера з «Укрреставрації». Тож, вивчивши бізнес-зв’язки усунутих від керівництва менеджерів «Укрреставрації», ми побачили так би мовити в натурі, які саме активи отримали власники кіпрського офшору.

Андріївська церква. Окрім виграного нещодавно тендеру на 12 мільйонів, «Укрреставрція» три роки тому вже отримувала підряд вартістю 8,63 млн на ремонт паперті храму.

andreevska

Багаторічний підряд на ремонт Маріїнського палацу поряд з будівлею Верховної Ради. Вартість підряду загалом оцінюється в 450 млн грн., однак при Ющенко кошти виділялись доволі скупо. Минулого тижня Верховна Рада, змінивши держбюджет, додала на ремонт палацу 25 млн грн. За даними джерела «НГ», ці видатки в проект змін бюджет було внесено ледь не в день голосування за наполяганням навіть не уряду, а президентської канцелярії. При цьому на які саме роботи виділяються гроші ні урядовцям, ні парламентарям не пояснили.

Mariinsky.Palace1

Ремонт Софії Київської. Лише місяць тому «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно виробниче управління» виграло тендер на ремонт фасадів і інтер’єру собору вартістю 3,40 млн грн. У попередні роки різні дочки «Укрреставрації» отримали підряди по ремонту Софії щонайменше на 4 млн грн.

sofia

Музей Тараса Шевченко в Каневі. За останні два роки «Укрреставрація» отримала на цій темі підряди на 47,07 млн грн. і можна не сумніватись отримає ще, оскільки Віктор Федорович дуже хоче там бачити щось дуже пафосне.

kaniv

Десятинна церква. В серпні 2010 року «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» отримало підряд вартістю 949 тис грн. на музеєфікацію залишків фундаментів Десятинної церкви, на місті якої нещодавно Московський патріархат заходився будувати щось нове.

desyat

Проте, названі об’єкти виглядають скоріше ліричним додатком до справжніх цінностей, отриманих партнерами сімейства голови ДУСі. АОЗТ «СНРПБВП «Укрреставрація» має безпосередній стосунок до ТОВ «Укрреставрація». А воно є джерелом постійного прибутку, оскільки продає цілком ліквідну житлову нерухомість. Ось його об’єкти:

Житловий будинок №7 у житловому масиві «Позняки-2». 6-ти секційний житловий будинок на 22-24 поверхи з майданчиками для дітей та відпочинку.

pozn n7 b

Житловий будинок №5 в 6-му мікрорайоні ж/м Осокорки-Північні. Елітний високо комфортабельний 25-поверховий будинок з вбудованими басейнами, спортзалами, зимовим садом та багаторівневим паркінгом.

chavdar 13

вул. Бориспільська,12-В. Пропонуються для продажу/оренди офісні приміщення та торгові площі і 3, 4, 5- кімнатні квартири. Готові документи на право власності. Будинок введено в експлуатацію.

biryspilska12 b

вул. Російська, 45-Б Дарницького району.

rosijska45 b

провулок Ярославський, 7/9 Печерського району.

jaroslavska9 b

вул. Бориспільська, 6 Дарницького району.

bori6b

вул. Каунаська, 2-А в Дніпровському районі.

kaunas2

Цікаво, і чого це колишні власники ринулись продавати свою виплекану роками фірму? Та ще й людям, у яких в деклараціях всього по 100 000 грн на рік…

Наші гроші

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Орленко, в свое время, захватил около 46 предприятий по всей Украине. Причем, отбирал их у друзей и близких знакомых. Бывших хозяев он выкидывал на улицу или использовал их “рабский” труд за гроши. Откаты с субподрядчиков Орленко получал бешенные. Ему вспомнили все “художества” и устроили “темную”, отлились кошке мышкины слезки…

  2. Я в ахуе, полтавский гопник-строительный магнат))) Пиздец всему, как Крючковы ему доляху дали?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ