Человек не терпит насилия!

Влада готує травневі провокації та відставку Азарова

1 та 9 травня, під час публічних заходів за участю протилежних за ідеологією політичних партій та організацій, влада готується спровокувати масові сутички між їх прихильниками та розпочати нову хвилю політичних переслідувань. Мета цих дій – перешкодити проведенню антиурядових акцій протесту, запланованих на середину травня, зокрема, Дня Гніву 14 травня.

Про це повідомив координатор громадянського руху «Спільна Справа» Олександр Данилюк, посилаючись на джерела в уряді та парламенті.

«Нам точно відомо, що під час заходів 1 та 9 травня окремі представники влади, що є прихильниками так званого «жорсткого курсу», готуються спровокувати зіткнення між прихильниками антагоністичних сил, щоб розпочати нову хвилю політичних репресій. Таким чином вони прагнуть перешкодити ефективному проведенню антиурядових акцій протесту, запланованих на середину травня. Ми знаємо, що безпосередніми виконавцями цих провокативних дій мають стати кілька маргінальних організацій, а також низка фіктивних утворень, які будуть маскуватися як правою, так і лівою ідеологіями. Наші ж акції протесту плануються як виключно мирні і законні, тому ми застерігаємо владу від подібних кроків, оскільки такими діями вона може спровокувати лише глобальний громадянський конфлікт», — підкреслив О.Данилюк.

«Виходячи з інформації, яку ми постійно отримуємо від наших джерел в уряді та Верховній Раді, можна зробити висновок, що станом на сьогодні у провладному політичному істеблішменті сформувалися дві основні групи впливу, які істотно відрізняються оцінкою ситуації в державі та поглядами на моделі подальшої поведінки влади», — зазначив координатор «Спільної Справи».

Так, за його словами, одна група вважає наявну соціально-економічну ситуацію небезпечною і такою, що вимагає невідкладного реагування шляхом лібералізації податкового законодавства, скасування низки суперечливих законодавчих актів або внесення таких змін до них, які б відповідали головним суспільним запитам.

«Представники цієї групи схиляються до необхідності відставки Азарова та майже всього нинішнього складу Кабміну. Схоже також, що визнається необхідність діалогу з опозицією, оскільки обговорюється можливість переформатування парламентської більшості. Одним з кроків у цьому напрямку може бути виключення з більшості фракції комуністів», — повідомив О.Данилюк.

Інша група, до якої, за його інформацією, входить також низка т.зв. силовиків, готові й далі діяти шляхом тотального «закручування гайок». Небезпека ситуації, за словами О.Данилюка, полягає в тому, що обидві групи «мають практично однаковий вплив на Президента, тому й надалі розвиток подій буде залишатись достатньо непрогнозованим».

Нагаємо, що громадянський рух «Спільна Справа» виступив ініціатором проведення 14 травня всеукраїнської акції протесту під назвою «День Гніву проти псевдореформ та псевдореформаторів».

Прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Тема слишком серьезна, чтобы шутки шутить. Методика провокации отработана издавна и, судя по всему, вполне может планироваться то, о чём предостерегает этот сигнал. На провокацию поддаваться НЕЛЬЗЯ. Правила игры следует навязывать собственные.

  2. Надежнее было бы власти свалить быстро и по-тихому. А она всё тянет в надежде, что у неё получится. Отвечаю: не получится, не умеете. Так что, лучше проваливайте по добру, по здорову.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Минэкономики практически не поддерживает экономическое развитие

Минэкономики практически не поддерживает экономическое развитие

За три месяца ведомство не продемонстрировало практического стремления ни помочь бизнесу, ни защитить его от вредительских инициатив. За экономическое развитие в стране отвечает Минэкономики. Три месяца…
«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НОВОСТИ