ORD
27.07.2016 г.
Загублена справа про смертельне ДТП з сином Луценка

9 лютого 2015 року син Юрія Луценка Олександр потрапив у ДТП, у результаті якого загинув 26-тирічний співробітник МВС.

У столичному районі Нивки його Volkswagen Touareg на великій швидкості зустрівся лоб у лоб із “Ланосом”.

“Син трохи здав вліво, тому удар прийшовся на порожнє пасажирське сидіння. У нього незначні пошкодження ніг, але далі подушка безпеки його врятувала”, – сказав тоді ще лідер фракції “Блоку Петра Порошенка” Луценко.

“На жаль, людина, яка врізалась в машину мого сина, загинула. Це працівник МВС, також молодий хлопець, 89-го року народження”, – повідомив він.

Юрій Луценко відразу пообіцяв, що виступатиме за безстороннє розслідування трагедії, однак наголосив, що його син не винен у смерті водія “Ланоса”.

 

Заяви про стан здоров’я сина високопосадовця змінювалися декілька разів.

Прес-секретар Луценка Лариса Сарган публікацією на Facebook запевнила, що Олександр не потребує медичної допомоги, адже у нього лише “подряпане коліно”. Разом з тим, Юрій Луценко заявляв то про “шоковий стан”, то дублював твердження Лариси Сарган.

Батько Олександра повідомляв, що син здав аналізи на вміст алкоголю та наркотичних речовин в крові – результат, за його словами, був негативним.

Журналіст-розслідувач Ольга Талова у своєму матеріалі наголосила, що відеоматеріалів із місця трагедії немає – камери спостереження саме на тому відрізку шляху були розвернуті в інший бік. Відразу після трагедії і сам Луценко обіцяв оприлюднити відеозапис аварії, однак так і не зміг надати відеоматеріал. Пізніше телеканали та ЗМІ послуговувалися графічною реконструкцією ДТП.

За інформацією журналістки, 100 тисяч доларів Юрію Луценку довелося заплатити співробітникам МВС за закриття справи. Таку ж суму Юрій Луценко заплатив за мовчання ЗМІ і невживання стосовно його сина слова “мажор”.

У загиблого міліціонера залишилася дружина та 4-х річний син. Родина мешкала у службовому гуртожитку.

Анна Андрашко, для ІНФОРМАТОРа


Fix address: http://ord-ua.com/2016/07/27/zagublena-sprava-pro-smertelne-dtp-z-sinom-lutsenka/