ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Чи втримається на посаді голова ДФС Київської області Кавилін

Зважаючи на хід впровадження податкової та митної реформи, можна з впевненістю сказати, що ліквідація ДФС і утворення нової Державної податкової служби та Державної митної служби поставила в складне становище, не платників податків, зацікавлених в максимальній прозорості та відкритості держаних органів, а укорінених, корумпованих чиновників, що “вросли” в свої крісла.

Тепер, коли їхні крісла нічого не варті, а апетиті роздуті їхні перспективи стали достатньо сумнівними. Приміром, нещодавно згадана в ЗМІ, очільниця столичної ДФС Людмила Демченко, за даними журналістів змогла уникнути люстрації. Проте, її перспективи при майбутніх відкритих конкурсах по заняттю посад – досить сумнівні.

Така сама перспектива стосується і очільника Киїського обласного ДФС Олексія Кавиліна. Олексій Кавилін, пройшов “модний” нині шлях від роботи в сфері бізнесу до посади держслужбовця. Тільки зробив це ще в період нульових.

В 20-ти річному віці, Кавилін стає помічником заступника Голови правління НАК “Нафтогаз України”. Це сталося в 2004 році, в досить консервативний час, коли головою правління “Нафтогазу” був Юрій Бойко. Для прикладу, щоби пройти шлях від головного фахівця до радника голови правління, старшому на 6 років, нинішньому голові “Нафтогазу” Андрію Коболєву, знадобилося 8 років.

До 2014 року Кавилін працює в різноманітних комерційних структурах, після цього ж різко переходить на роботу в Державній фіскальній службі. Статусно і матеріально посади Голови ДФС у Запорізькій області, яку займав Кавилін в 2014-2016 роках, та начальника Головного управління ДФС у Київській області, яку він займає з 2016 року є значно менш статусними та оплачуваними ніж попередня робота в наглядових радах ПАТ “Мостобуд” та НВО ”Укргідроенергобуд”.

Ситуація полягає в тому, що на посаду в ДФС Кавиліна влаштував екс-очільник Запорізької ОДА, Євген Червоненко. Адже цивільною дружиною Олексія Кавиліна є дочка Євгена Червоненка, Олександра Червоненко. Підтверджує цей факт те, що Олексій Кавилін не має профільної освіти в податковій чи митній сфері.

Переглянувши декларації про доходи Олексія Кавиліна за останні декілька років можна зробити деякі висновки. Перше – він полюбляє автомобілі Land Rover та Toyota Camry, які синхронно оновлює, а гроші на покупку квартири в столиці, площею майже 300 кв.метрів та вартістю більше 6 мільйонів гривень, йому дає батько.

Друге – не вказано ряд даних про статки цивільної дружини Кавиліна – Олександри Червоненко. Тобто формально вказано, що вона має “будь-яке інше нерухоме майно”, “будь-який об’єкт незавершеного будівництва”, “будь-який транспортний засіб”, цінні папери, корпоративні права, доходи та інше, проте не вказано які саме. Даний факт є грубим порушенням Закону України “Про запобігання корупції” та виглядає як спосіб приховати джерело походження та статки.Якщо спиратися на публікації в соціальних мережах, то кохана керівника Київської обласної ДФС, вже декілька років парманентно знаходиться за кордоном, а саме в Лондоні та Парижі, де вона веде світське життя та на півдні Італії і острові Сардинія. Олександра полюбляє публікувати фотографії з посиденьок з подругами, прогулянок на яхті та відвідин показів мод. Такий спосіб життя потребує значних фінансових вливань, прозорі джерела яких не до кінця зрозумілі. До того ж, виховуючи спільну дитину Олександра не публікує в соціальних мережах фото з чоловіком, очевидно переймаючись за його репутацію.Що ж являється джерелом таких доходів? Корупційні схеми та зловживання Олексія Кавиліна на посаді начальника Головного управління ДФС у Київській області, а саме традиційні для більшості керівників структурних одиниць ДФС схеми з поверненням фіктивного ПДВ.

Так, за інсайдерською інформацією, в Київській області, під прикриттям Кавиліна, існує ряд компаній, що займаються цією діяльністю.

Зокрема:

  • Смітсон груп, закупляючи “синтетичні тканини, куряче м’ясо та скумбірю” реалізовували соняшник та кукурудзу на суму 268 365 000 грн.
  • Оман груп, сформувало фіктивного ПДВ на суму 27 238 000 грн.
  • Уніон актив, сформувало схемного податкового кредиту на суму 51 931 200 грн.
  • СФГ “Поле”, що реалізовувало соняшник, виводило кошти та створювало фіктивний ПДВ за рахунок “закупівлі газового конденсату”
  • Аурора груп, сформувало фіктивного ПДВ на суму 51 931 000 гривню
  • Торгова група Альта сформувало фіктивного ПДВ на 108 742 200 гривень.
  • Компанія Кеностар вивела кошти на суму 274 824 600 грн.
  • Компанія ЛАКСМАН провела через свої рахунки 331 087 200 грн.

Більшість цих контрагентів не мають працівників та будь-яких основних засобів для ведення операційної діяльності та створені виключно для формування “схемного податкового кредиту”.

Схема ухилення від сплати податків та створення “фіктивного ПДВ”, що існує під прикриттям Кавиліна.

Лише за рахунок діяльності цієї групи “скрутчиків” лержавний бюджет в частині сплати ПДВ втратив близько 200 000 000 гривень, які осіли в кишенях Олексія Кавиліна.

Підводячи підсумки, ми маємо чиновника – ровесника нинішнього прем’єр-міністра Олексія Гончарука за віком, проте корумпованого та дискредитованого, комфортне та забезпечене життя якого побудоване на системній нанесенні шкоди державному бюджету. Судячи з усього, Олексій Кавилін не мав би займати дану посаду, за великим рахунком він взагалі не має жодного відношення до Державної фіскальної служби та опинився на посаді випадково – за протекцією та збігом обставин. Очевидно, ніщо не вічно і час свою посаду йому покинути.

Валерій Щербина
аналітик ГО “Інститут моніторингу ринку інфраструктури”
Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

9.10.2019 14:03 https://www.youtube.com/watch?v=s3eRJalAwzs

https://www.youtube.com/watch?v=s3eRJalAwzs


9.10.2019 14:07 Молитва

Он будет стараться всеми силами удержаться! Это его бизнес ( работа в ДФС). Этот человек умеет втираться в доверие к властьимущим. Но нигде нету по итогу о нем хорошего мнения☝🏻Продиус Владимир ( Мостобуд), Бойко Юрий ( Оппоблок), Брыль Константин и многие другие. Любитель «догонять» сейчас сам убегает. Жизненный бумеранг никто не отменял.


9.10.2019 15:16 Ка

Ставьте короля руководить, сколько он бедолага на акцызах может зарабатывать , надо объёмы по больше


9.10.2019 17:36 123

хозяйки этой несчастной страны


9.10.2019 18:08 Ветеран
НОВОСТИ ПРОКУРАТУРЫ: КРЫСЫ ЗАСУЕТИЛИСЬ

Поздравляю новоиспеченных адвокатов — руководителей военной прокуратуры Южного региона Цыбенко О.С., Мрочко Р.Н., Нагорного Д.П., которые почувствовав, что кресло под ними шатается, решили сменить вектор своей деятельности. Я был крайне удивлен увидеть этих господ на адвокатском экзамене в Николаеве. Все прекрасно понимают как эти “прокурорские” сдавали экзамены. С помощью судьи С. одного из районов Николаева. Да, да, господа прокуроры, мы знаем с чьей помощью вы это сделали. Я очень надеюсь, что Генеральный прокурор как и Главный военный прокурор сделают соответствующие выводы по этим личностям и не допустит чтобы ни один из этих коррупционеров не был на должности в новой системе прокуратуры. Как сделают выводы и их будущие клиенты. Эти прокуроры, будучи на своих руководящих должностях, обжимали все военные объекты Южного региона. Так что навыки требовать деньги у них не пропадут даже после увольнения из органов прокуратуры. В последнее время в прокурорских кругах ходят слухи о “новой старой прокуратуре”. Согласно слухам нынешний заместитель военного прокурора Южного региона Мрочко Р.Н. пытается “пробить” себе и своим подопечным высокие должности в новой специализированной прокуратуре. Мы очень разочаруемся в реформе прокуратуры если такие кадры будут назначены на руководящие должности новой прокуратуры. Не должны коррупционеры быть в органах, которые пытаются с коррупцией бороться. Именно пытаются, потому что из-за таких прокуроров, которые наживаются на уголовных делах, виновные лица, откупаясь, уходят от ответственности.


9.10.2019 18:47 Поп

Оставьте Алешку в покое! Он тихо зарабатывает свои денежки. Регулярно откупается от супруги из-за своей любви к девушкам. Перекроете кислород и что дальше?


9.10.2019 20:24 123

жидовки рулят


9.10.2019 21:34 ЛУГОВАЯ

Ахметов Рафаэль Маратович — Семейный врач в ЦПМСП №10 … dnipromed.com/doctor/531/ Контактные данные, график работы — Семейный врач — Ахметов Рафаэль Маратович. Центр первичной медико-санитарной помощи №10 Днепропетровска на портале «DNIPROMED». ОРД: Продам больничный. Семейный врач Ахметов г … https://ord-ua.com/…/prodam-bolnichnyij-semejnyij-vrach-ahmetov-g-dneprop etrovs… — Правоохранители возбудили уголовное дело против семейного врача Ахметова г. Днепр, который направо и налево продавал листы временной нетрудоспособности. За ним долго велось наблюдение со стороны правоохранительных органов. Попался горе-бизнесмен на том что продал лист нетрудоспособности “лекарю” ПОЛИОН за что и сменит в ближайшем будущем свое теплое местечко на шконку.


9.10.2019 21:43 слонецкий игорь(пи@дор по совместительству)

https://newslol.net/item/10186-1520460777


9.10.2019 21:44 Как в МОЗ Украины издеваются над инвалидом ,Слонецкий, Бойко, Полион

http://ord-ua.com/2018/03/07/v-dnepre-sudyat-vracha-iskalechavshego-desyatki-zhi znej/


10.10.2019 21:28 1

Є ще один такий — член комісії з правової реформи при Президенті — Юрій Волошин.

https://reider-nau.com/yura-voloshyn-v-zammynystr%d1%8b-dalad na-chast-3/

https://reider-nau.com/yura-voloshyn-v-zammynystr%d1%8b-daladna-c hast-1/

https://reider-nau.com/yura-voloshyn-v-zammynystr%d1%8b-daladna-chast -2/

https://reider-nau.com/yuru-voloshyna-v-czvk-daladna-chast-4/


11.10.2019 20:00 нелюди

Где вы взялись запорожцы на землю Киевщины


Комментировать