ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Гройсман назначил “орехового мафиози” Продана замглавы ДФС

Володимир Гройсман призначив іншого уроженця Вінничини Мирослава Продана в.о. заступника голови ДФС “до призначення в установленому порядку заступника Голови зазначеної Служби”. Коментувати щодо персони останнього не буду — бо навіть в інтернеті таких коментарів вже доста. І ці люди будуть розповідати нам про боротьбу з корупцією та реформування митної справи?!!

Нагадаємо хто такий Продан Мирослав: – “призначенець” осіб влади, організатор корупційних схем, досвідчений хабарник часiв Януковича В.Ф. Не зважаючи на давно відомі і доведені факти злочинів, Мирослав Васильвич Продан з успіхом продовжує свою кар’єру й розпочаті та налагоджені «справи», а це: – одержання неправомірної вигоди службовою особою (посадовець пересувається на автомобілі, який неможливо придбати за заробітну плату державного службовця; за досить символічні кошти обзавівся у Вінниці нерухомістю (дай Бог кожному придбати за такими цінами); – організація діяльності мережі конвертаційно–транзитних СПД (тільки за 2015 р. сума збитків нанесених бюджету України склала понад 89 млн. грн. несплаченого податку на додану вартість. Ось у кого потрібно брати кредити, а не клянчити в МВФ!); – незаконне відшкодування ПДВ (за домовленістю з паном Проданом, “підопічним” підприємствам безпідставно повернуто мільйонні ПДВ і спектр його можливостей не обмежується Вінничиною).

До того ж, Мирослав Продан, маючи і користуючись наданими йому посадовими можливостями, та співпрацюючи з “колегами” з СБУ, організував досить прибутковий “бізнес” на експорті волоських горіхів. Обмежене коло підопічних Продану фірм безперешкодно проходить усі митні формальності і, в той же час, відносно інших підприємств-експортерів горіхів безпідставно здійснюється блокування та вилучення задекларованого на експорт горіха, порушуються кримінальні справи. Це не повний перелік давно відомих і фактичних злочинів, на який, лише завдякі наполегливості постраждалих підприємців і громадських активістів, звернули увагу органи правопорядку. Сьогоднішні невеличкі результати боротьби – це заслуга нас з вами, а не “очищеної” влади, що не поспішає дієво боротись з корупцією і з економічною злочиннистю, вона лише разграбовує державний бюджет і бере нові кредити. 

ОРД”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

4.07.2016 18:34 Леня

За что гибли люди на Майдане ??!!!!! То была ЕНАКИЕВСКАЯ МАФИЯ УБИЙЦ И СМОТРЯЩИХ ТИТУШЕК !!! Сейчас ВИНИЦКАЯ МАФИЯ!!!! ГДЕ РАБОТА МВД СБУ ГПУ???!!!!! ВЕСЬ КИЕВ В ТИТУШКАХ ЕНАКИЕВСКОГО !!! Почему эти ублюдки не в АТО ЗАЩЕЩАЮТ СВОИ ДОМА????!!!!!


4.07.2016 19:57 патриот

это всё последствия не до продуманного американцами майдана.Нельзя постсоветских людей допускать в бывших странах СССР к власти сразу,надо как в армии пройти курс молодого бойца,потом стажировку.потом начать с азов работать,и только потом назначать достойных на ответственные посты.Нет уже 2 года Януковича и его команды,а что много прошло изменений в лучшую сторону для народа и страны? Те кто при Яныке воровал,тот и при этом гаранте тырить по-черному,кто при Кучме был миллионером,тот стал миллиардером при последующих гарантах.Янык привел к власти донецких,а эти винницких, Кучма приводил днепропетроских, Кравчук забрал недоделанных со своей родины.Спиралеобразное развитие общества.


4.07.2016 21:29 Телезритель

Это тебе приснилось? Кастрюлеголовый с прапором цвета синдрома Дауна….


4.07.2016 21:39 ындык

зашибись!Блогера под ником “володымыр”,повсеместно называют остальные блогеры “кастрюлеголовым”.Вот человек и заслужил себе не кличку как собака,а как погоняло как зэк живущий под нарами.


5.07.2016 10:26 вальцман

ДАВАЙ ГРОЙСМАН ЕЩЕ ДЫБСКОГО ИЗ ВИННИЦЫ НАЧАЛЬНИКОМ СБУ НАЗНАЧ пдсты


5.07.2016 12:57 казнить.нельзя помиловать

так грёбанная власть не врубается:хватит ублюдки грабить—Майдана уже не будет-смерть на месте!!!!!


6.07.2016 11:43 Наталья

дорогие друзья! Прежде чем судить человека нужно хоть что-нибудь про него знать. Человек очень умный, порядочный, и если в нашей стране было бы больше таких людей как Продан нам бы намного легче было бы жить. И если Гройсман берет его на такую должность, то это значит что мы будем жить лучше в нашей стране, ведь только такие молодые и умные смогут сделать нашу страну и нас богаче и успешнее!!!


22.02.2017 18:50 Правдоруб

хм. лично знаком с проданом. человек на все способен-ради наживы.


Комментировать