ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Російський Рошен в українських магазинах

17 жовтня в одному з магазинів Тернополя придбала цукерки фірми «Рошен», яка належить Президентові України Порошенку. Карамель «Кислинка» на мій подив, виявилася російським продуктом. Місце виготовлення: ОАО Липецкая кондитерская фабрика «Рошен» ул. Доватора, 3А г. Липецк, 398024, РОСИЯ. На упаковці «Кислики» чітко вказано: «Сделано в России».

а вчора в одному вже із столичних магазинів — Біллі продавались вже інші цукерки рошен російського походженні — карамельЛолі Поп на паличці (схожа на чупа-чупс).

На ціннику мойорів Російський прапор країни походження! (нажаль немає такої функції, щоб можна було прикріпити фото — в мене вже ціла колекція є).

Не дивлячись на обіцянки Порошенка: закрити заводи «Рошен» в Росії, очевидно, що вони продовжують там працювати та приносити прибутки у виглядів податків країні-окупанту та Путіну.

Сумно, що в той час, коли бізнес нашого Президента фінансує економіку ворожої до нас держави, наш народ продовжує утримувати українську армію власними силами.

напевне, що вже в кожного всередині мимомовлі є огида до російських товарів… То Рошен вже також на цьому шляху. Відтепер я його не купую!

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

23.10.2014 15:18 lisichka

от і обрали президента, що працює на благо Росії та свого бізнесу, з яким ніяк не розпрощається.


23.10.2014 15:26 Микола Миколайович

Мені дуже соромно за нашу країну, наш президент годує країну агрессора. Ганьба! Як тепер йому довіряти?


24.10.2014 18:36 олежа

Знакомые сказали что в хмельницкой области тоже есть РУССКАЯ КИСЛИНКА РАШЕН. есть 3 вопроса — первый это такая хитрая схема инициированная теперешней властью чтобы украинцы сами спонсировали окупантов и сами с ними боролись до полного ппроиграша? второй не укладывается в голове почему магазины (в даном западные) на витрине пишут НЕТ РОСИЙСКИМ ТОВАРАМ, а сами покупают и продают РОСИЙСКИЕ ТОВАРЫ. БРЕД, ИДИОТЫ. третий — как назвать тех товарищей, которые строем идут в эти магазины, скупают РУСССКИЙ РАШЕН и запихаются им за обе щеки?


Комментировать