ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Хмельницьке УМВС

Враховуючи складну суспільно політичну ситуацію в державі, в Міністерство внутрішніх справ України намагається поновитися на посаду заступника начальника УМВС в Хмельницькій області громадянин Горбатюк Валерій Феліксович, який близько 10-ти років знаходився на пенсії. В 2004 році Горбатюк В.Ф. був ярим прихильником Партії Регіонів і тодішнього кандидата в президенти Януковича В.Ф. Підтвердженням цього є те, що він будучи на посаді заступника начальника УМВС по кадрам цілеспрямовано проводив відверту агітацію за вищевказану партію та президента. Під час передвиборчої компанії 2004 року збирав інформацію серед працівників міліції та їх родини, щодо кількості потенційних голосів та прямо погрожував звільненням тим працівникам, які мали інші політичні погляди. Після провалу Януковича і приходу до влади помаранчевої опозиції за ці подвиги Горбатюка В.Ф. було звільнено з органів внутрішніх справ, а за цим фактом прокуратурою області та генеральною прокуратурою проводились перевірки. А тому прослідковується мета повернення на посаду, це незаконне збагачення шляхом кришування бізнесу, в тому числі і злочинного, отримання хабарів від працівників міліції і представників підприємництва, формування, з цією метою, з наближених та друзів керівного складу управління. Ще одна із причин проривання на посаду любою ціною є те, що відносно його зятя Пасічника С.В., який працює адвокатом (на даний час позбавлений адвокатського свідоцтва за вчинені злочини), порушено ряд кримінальних справ по фактах шахрайських дій відносно громадян Петрук М.В. та Квинець Л.В. (заяви від потерпілих 27.12.2012р. та 28.12.2012р. КП №42012240010000070). Пасічник С.В. шляхом обману заволодів коштами Петрук М.В. в сумі 13 500 грн., відносно Квинець Л.В. вчинив шахрайські дії та не виконав обв»язки по представництву перед заявником. В процесі розслідування стало відомо ще про чотири епізоди, щодо шахрайських дій Пасічника С.В., серед яких факти незаконної реалізації нерухомості його довірителів.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

8.04.2014 20:44 Хмельницький Live

“…Після провалу Януковича і приходу до влади помаранчевої опозиції за ці подвиги Горбатюка В.Ф. було звільнено з органів внутрішніх справ…” — так чому він не повернувся ще у 2010 ?? Очікував більш вдалого моменту?? І повалення сім’ї Януковича з “пристолу” саме цей момент??? Ви жартуете?!

“Через те, що його було звільнено прослідковується мета — незаконне збагачення шляхом кришування бізнесу ” — про причино-наслідковий зв’язок ви напевно і не чули.


9.04.2014 14:46 Андрій

Що ви несете, Горбатюк Валерій Феліксович — високопорядна, досвідчена людина, він професіонал. Він як кадровик потрібен системі УМВС в Хмельницькій області, оскільки він зможе переформатувати кадри та визначити кому потрібно служити в УМВС, а кому ні. А ці образи в його сторону, може писати лише та людина, яка очевидно не проти зайняти посаду запропоновану Горбатюку.


9.04.2014 16:05 Андрію

Згідний на 100 відсотків з Вами, шановний пану Андрію! А ця бредятина напевно написана з подачі олександра івановича, який вже тиждень в глухому штопорі після отримання “радісної” звістки про відмову Горбатюку В.Ф. у поновленні на посаду зама, однак останній в МВС розглядається як прохідна кандидатура на начальника управління! Тому саша, не бухай, а думай куди тікати будеш!


9.04.2014 21:00 немент

хАроший мент


10.04.2014 16:44 Співробітник МВС

Хороший мент, це не те слово, він міліціонер з великої букви, таких мабуть можна перелічити на пальцях. Якщо дасть Господь Бог і його буде призначено, то він наведе порядок в УМВС в Хмельницькій області, визначить морально-ділові якості кожного співробітника міліці і дасть відповідну оцінку. Валерію феліксовичу, успіхів Вам.


Комментировать