ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Гос суд администрация обналичивает деньги для семьи Ющенко

Так они обобрали судебный бютжет, что денег нет даже для писем.

http://www.cripo.com.ua/?sect_id=5&aid=74208

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

18.06.2009 16:56 калаш петрович

голосовать за прыщавого пидора равносильно самоубийству!


18.06.2009 17:41 аспірант

Щось я не розумію яким чином Ви Президента до цього привязати намагаєтесь…аби хоч як брудом мазнути- відпрацювати свої срібреники…фінансування ДСА здійснюється майже у ручному режимі Кабміном…Хай Кабмін і розповідає куди йдуть гроші, що сплатили позивачі та сторони на сплату інформаційно-технічних послуг, до речі вперед….Як здійснювати технічну фіксацію без дисків….До чого тут Ющенко, який би він гарний не був?? То я розумію що Онопенко, може, як колишньому бютівцю (хоч і кажуть що колишніх не буває) може якось незручно у Йулі попросити грошей для судів на конверти та марки…раз вона так за народ печеться, як про це каже… Вон кажуть у Харкові вже у судах електрику та телефони вимикають за несплату…


19.06.2009 7:22 СБУ настоящая

аспирант нацюковских наук написав: фінансування ДСА здійснюється майже у ручному режимі Кабміном Так о том же и говорится, что финансировли, но так как началнык ДСА ставленник Юща, то он ему вместо судов все деньги перечислил-на фирмы юабочки.


19.06.2009 9:12 аспірант

Для вертухая та підпільної ФСБ — будь ласка, можна більш детально щодо твердження “началнык ДСА ставленник Юща”? А то якось дивно це виглядає…


19.06.2009 16:23 Заинтересованный.

Аспиранту — если кабмин финансирует ВСУ в ручном режиме-то почему такой результат? Онопенько не просит? Или ВСУ деньги на лево пустила? По вашему заявлению вытекает второе, но вы с этим не согласились обвинив Онопенько. Мне плевать на высокие должности-я не могу получить по почте решение суда и буду проклинать любого, кто виновен в этом.


19.06.2009 16:28 Заинтересованный.

по ДСА? Аспиранту — если кабмин финансирует ДСА в ручном режиме-то почему такой результат? Онопенько не просит? Или ВСУ деньги на лево пустила? По вашему заявлению вытекает второе, но вы с этим не согласились обвинив Онопенько. Мне плевать на высокие должности-я не могу получить по почте решение суда и буду проклинать любого, кто виновен в этом.


19.06.2009 17:14 Серый

Кто чей ставленник — это может быть и интересно. Но гораздо интереснее депутатски запросить простенькие цифры: скоко запланировано, скоко профинансировано, куды потрачено. Все дела. Берется депутат и рисуется ему под подпись депутатский запрос. Правда, скоко за это запросит он сам, это еще тот вопрос.


19.06.2009 17:36 смотрящий

аспирант защищает Ющенко-так пусть ответит. А то по его словам получается, что Ющь крадет судебные деньги.


19.06.2009 21:36 аспірант

не зрозуміло куди дивиться “смотрящій” — де я стверджував про достовірність теми топіку? Якісь в Вас із логікою негаразди…суто імхо звичайно…я її за Жеребкіним вчив…до речі…а Ви за ким? НАйбільш у ДСУ крав наскільки я знаю, попередник — Богданов…вкрав він коло 20-30 млн…зараз у розшуку…кажуть десь ніби на Мальдівах…но то не є точно… А щодо фінансування зараз — то тут його обмежує саме Кабмін…всі гроші що надходять до ДСА відразу ж розкидують …Копії рішення за ЦПК слід надсилати замовними листами — це зараз 7 гривень 50 копіок…суддя місцевого отримує зараз у середньому 2000-2500 гривень…за свій рахунок він цього робити не буде…да і корупція це буде фактично…он дивитесь рішення з цього приводу http://www.scourt.gov.ua/clients/vs.nsf/81b1cba59140111fc2256bf7004f9cd3/d674de6e94620d9ec22575d1002f6ca7?OpenDocument

А щодо незадоволення Сірого — з одного боку чудово Вас розумію — а з іншого ні. У чому проблема то?? Хіба суд Ваш в іншому місті?? Ну тоді надішліть конверта туди із запитом — а до нього конверт з оплаченими марками — вишлють Вам рішення…Якщо у Вашому місті, так зовсім не зрозуміло навіщо його поштою чекати — прийдіть та отримайте власноруч рішення…Навіть якщо у них світло вимкнули — прийдіть с цифромильницею та сфотографуйте під час ознайомлення — для апеляції Вам цього вистачить повністю…Даі взагалі будь яку “дурню” напишить назвавши її апеляцією і не оплачуйте — її залишить апсуд без руху та надасть Вам час для усунення недоліків…там рішення і почитаєте…і апеляцію гарно випишете у більш зручних умовах та бенз ліміту часу…


19.06.2009 21:48 Серый

Аспиранту — про возможности получить текст решения и иные мероприятия в украинском современном суде (на гос.языке — “укрсучсуд”) Вы совершенно правильно сказали. Моё не возмущение, а предложение: такого рода вопросы (исчезновение финансирования судов) надо, НМД, разрешать с юридическими последствиями, а не в режиме разговоров и сожалений.


20.06.2009 13:54 студент

Уважаемому аспиранту большое спасибо за ссылку постановления ССУ. Из него видно, что на послуги зв’язку – на 67,6 млн грн.

Вы мне скажите неужели на Украине надо выбрасывать такие деньги на бумажки, не соглашаясь использовать уже имеющуюся компьютерную электронную почту и размещать судебные решения в уже имеющемся сайте? Почему такая связь и информация, уже давно принятая во всех развитых странах не применяется в Украине? Причина этому понятна -высокопоставленная сволочь не хочет терять рычаг управления судами. Кто же эта сволочь? Ющенко или Тимошенко? и кто там в ДСУ украл 20 миллионов судебных денег? Какойто богданов-кто он, кто его сунул туда?


20.06.2009 16:50 аспірант

Студенту — ще Кучма…ти мабуть тоді ще до школи ходив ;) Он дивись інфи трошки відкритої з цього приводу…Цей Леонід Богданов раніше працював заступником голови Державної судової адміністрації України (ДСА). На цю посаду його призначив тодішній президент Леонід Кучма 5 листопада 2002 року (указ №992/2002). Наступного року уряд поклав на ДСА завдання комп’ютеризувати національну судову систему. Це завдання було передбачене «Державною програмою організаційного забезпечення діяльності судів», затвердженою постановою Кабміну №907 від 16 червня 2003 року. Передбачалося, зокрема, створення єдиної комп’ютерної мережі судової системи, єдиного державного реєстру судових рішень, єдиної електронної бібліотеки судової системи України, інтернет-порталів для судових органів, а також завершення комп’ютеризації робочих місць у судах. Для цього було створено державне підприємство «Інформаційні судові системи». Фактично це була посередницька структура між ДСА і такою собі науково-виробничою групою «Юртех». Одним із співзасновників цієї групи був… заступник голови ДСА Леонід Богданов. І це вже було порушенням закону, оскільки держслужбовець не має права займатися бізнесом.

Коли в 2005 році Державну судову адміністрацію очолив Іван Балаклицький, першим, що він зробив, стала перевірка співробітництва очоленого ним відомства з різними комерційними структурами. Новий начальник ДСА дійшов висновку, що адміністрація з плином часу занадто узалежнилася від «Юртеху». В 2007 році Рахункова палата України встановила, що програмні продукти під реалізацію програми з оргзабезпечення судів, створені за державні кошти (система автоматизованого документообігу «Діловодство», система резервного копіювання баз даних «Сірко», Єдина інформаційна система обліку суддівських кадрів тощо), є власністю комерційних структур, пов’язаних з Леонідом Богдановим.

Програму оргзабезпечення діяльності судів було фактично завалено. Зокрема, система Єдиного реєстру судових рішень, яка мала стати до дії 1 червня 2006 року, так і не запрацювала, оскільки програмне забезпечення під нього розроблено не було. Що ж до системи автоматизованого документообігу «Діловодство», то розробники намагалися «втюхати» її без супровідної документації, гарантійних умов і системи комплексного захисту інформації. Не було завершено розробку інтернет-сторінок «Портал судової влади» і «Систему судоустрою України».

Зате, згідно з висновками Рахункової палати, складеними на підставі даних аудиту ефективності використання ДСА державних коштів, у період між серединою 2003 – першою половиною 2007 року обсяг нецільового використання коштів сягнув 109,2 млн грн. Причому закупки здійснювалися без відповідної експертної оцінки Міністерства транспорту і зв’язку, як це мало би бути.

Але й це ще не все. Печерський райсуд Києва визнав Леоніда Богданова винним у порушенні антикорупційного законодавства. Занадто часто чиновник виїжджав за кордон – до Женеви, Лондона, Парижа тощо. Це були суто приватні поїздки. При цьому, однак, пан Богданов вважався на роботі, відпустки за свій рахунок не брав і отримував гроші за прогуляні дні. Та найважливішим є те, що Леонід Богданов, як той, хто мав доступ до інформації, що становить державну таємницю, не мав права виїздити за кордон без повідомлення свого безпосереднього начальства.

Зрештою, 6 грудня 2006 року тодішній перший віце-прем’єр Микола Азаров звільнив Леоніда Богданова з посади заступника голови ДСА. А наступного року столична прокуратура висунула до пана Богданова позов з вимогою повернути 9372 грн. 13 копійок, які було йому незаконно виплачено як зарплатню під час закордонних поїздок. Богданов повернув гроші добровільно, і справу закрили.

http://vechirnij.kiev.ua/ua/18354/art/1234980670.html…ще дещо за посиланням http://obozrevatel.com/news/2007/7/27/182084.htm


20.06.2009 17:09 студент

Из ваших слов Богданова еще уволил 2006 Азаров году, а сейчас 2009. КТО ЖЕ ВИНОВАТ в сегодняшнем беспределе?


20.06.2009 20:23 киевлянин

плевать на людей прыщавому педерасту-как воровали так и воруют в ДСА по сей день.


20.06.2009 20:28 рабочий

не удалось здесь прыщавому вору -кучмовскому хуесосу Юльку подставить.


21.06.2009 20:31 рабочий

не удалось здесь прыщавому вору -кучмовскому хуесосу Юльку подставить.


21.06.2009 23:47 аспірант

За фінансування судової гілки влади зараз повинен відповідати той кто розподіляє кошти — тобто Кабмін….ну і криза мабуть звичайно…це для обєктивності…А спецоперація по дискредитації судової гілки влади продовжується…Очки собі політики заробляють на цьому успішно… Що ж до коментарів “робочого-киянина” — то якось незручно у такій тональності дискусію далі вести… Хоча від Шарікових, тим більше Шквондером простимульованих важко чогось іншого чекати…аргументів…доводів…хоч якогось розміркування…не кажу вже про аналіз чи покаяння… Краще подумайте про те що сказано: “Кожна влада — дається нам від Бога…за гріхи наші…”


22.06.2009 7:45 студент 2

кабмин мог и может распределять только в ДСА, где и происходило воровство. Этот факт на черной совести прыщавого, пальцем не пошевелившим по сей день, что бы это прекратить. По сей день пустует сайт судебных решений.


22.06.2009 11:15 студент 3

дозвонится 5360582 в Госсудебную администрацию невозможно, на письма не отвечают, сайт судебные решения не выдает. БЕЙ ПРЫЩАВОГО ВОРА!!!


22.06.2009 15:28 пушкин-мокрушкин

ворует ющенюк вонючий скотынюк жлобяра мерзкая и подлая при том

не знают украинцы как им избавится от этой твари как изловчиться и ударить гада кирпичем по мерзкой харе


Комментировать