Человек не терпит насилия!

Татаров вкрав 40 гектарів у Києві

Юрій Ніколов:
«Це бл*ть єб*ть… Я реально не думав що так можна. На очах у всіх у розпал війни тупо вкрасти у держави один з найцінніших активів Медведчука- 40 гектарів на березі Дніпра. Уявляєте на скільки мільярдів там можна надбудувати житлових мурашників?
Історія така. 2022 рік, Медведчук зрадник, підарешт його! Всі читають прес-релізи ДБР і Генпрокуратури, радуюцця торжеству справедливості і рішенню суду про накладення арешту на його активи. Але по закону треба, щоб для виконання цього рішення суду слідчий або прокурор ніжками пішли в виконавчу службу і наклали вже той арешт. Вгадайте з з одного разу — чи пішли татарівські правоохоронці накладати той арешт?
Правильно- ніт! Не пішли уроди.
І завдяки цьому частку Медведчука, його посіпаки Козака і ОПЗЖшника Столара у цій фірмі на себе переписав бізнесмен Валерій Міщенко. Його партнеркою є Людмила Міщенко. Це теща Саркіза Саркісяна, який є близьким товаришем Татарова, який з Офісу президента і курує ДБР.
Ще раз. Татарівські силовики на очах у всієї України злили землю оточенню Татарова. Прямо коли рашисти були повсюду. Ці бляді влаштували розпил.
Як там у класика — «Зеленський не відповідає за побутову корупцію в Україні»? Тобто 40 гектарів в Києві за участі заступника Єрмака — це щось таке дрібне як 100 гривень лікарю?
Возможно, это изображение 9 человек и текст «схема вi̇джиму y медведчука i держави 40 гектарав на осокорках под забудову валерй мщенко вадим столар TAPAC BIKTOP シ↓ル медведчук козак "дейрнг капітал" 그 валерй мщенко людмила мщенко татаров сарксян»
Оцените материал:
54321
(Всего 7, Балл 4.86 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. В ДБР засилье донецких, поэтому и работают так, как это было при Януковиче. Что вообще говорить про ДБР, если они перед войной арестовывали клистроны для систем ПВО?

    1. Так и есть, но недолугый зеля прожовжуе роздаваты посады даунбасяцко-лугандонским кадрам, а потим все дывуються, чому рехвормы буксують.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Globalmoney могут аннулировать лицензию

Globalmoney могут аннулировать лицензию

​​Младшие акционеры Globalmoney Стрелковский и Мищенко в истерике от страха, что из-за скандалавокруг их сотрудничества с РФ и ЛДНР им…
НОВОСТИ