Человек не терпит насилия!

Дмитро Гордон: «Мені нещодавно прислали відео, є такий Поворознюк. Це така жирна дупа, яка сидить на двох стільцях і на жодному всидіти не може.»

Дмитро Гордон: «Мені нещодавно прислали відео, є такий Поворознюк. Це така жирна дупа, яка сидить на двох стільцях і на жодному всидіти не може. Поросячі очі. І він якийсь бізнесмен.
Я взагалі не знав, хто він, поки не зʼявилося вірусне відео — памʼятаєш, у перші дні війни, там, де він говорив: «Вова, давай»?
Так от, Поворознюк цей записав відео і сказав, що Гордон — агент фсб і в Гордона кватира в москві. Я цю тварюку — мммм і «висушу». Обіцяю всім привселюдно. Він, до речі, чотири рази судимий і сидівший чувак за шахрайство, бійки і щось таке. Прекрасний бізнесмен, президент футбольного клубу «Інгулець».
Я цьому аграрному бізнесмену тупорилому повторюю: або він вибачиться публічно і скаже «я сказав, що Гордон є агентом фсб і має квартиру в москві — це неправда», або його життя стане нестерпним. Це я обіцяю публічно і слів ніколи на вітер не кидаю.
Я ніколи не скажу погане про журналіста, який буде оббріхувати мене, я з журналістами ніколи не мав судів, нічого. Я ніколи не скажу на когось слабкого, хто захоче мене образити — мені все одно. Але коли ця тварюка, президент клубу, такий крутий бізнесмен, одягнув, с*ка, під час війни на себе ці погони, військову форму — аферист, чистий аферюга. Ось з ним я зроблю неприємні речі, знищу його репутацію, присвячу йому час і наочну покажу: дивіться, ось ця жирна дупа набрехала, сказала неправду, пробувала мене очорнити. Не вибачився і за це отримає.
Тому я хочу сказати, що в нього ще є кілька днів, звичайно. Кілька днів, не більше, для вибачень. Але якщо він не вибачиться, я йому не заздрю.
Якщо він думає, що я в суд піду проти нього, то я судитися з ним не буду».
Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 3.8 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

19 ответов

 1. да не нервуй ты так,Гордончик. Подумаешь — квартира у москви. Зайди у Раду да спытай — шановни,у кого з вас нема квартиры у москв?Що тоби ответят?
  Даже у Дмитра Яроша е на Арбате двушка

 2. Містер гордон,якого біса ви мовчали про Поворознюка так довго?Тепер хочете підзаробити на тютюнові фермі Григорія?Вам смешко не поможе та Фаріон готує для вас сюрприз про ваші брудні справи з аваковим та савіком шустрим!

 3. Нет дыма без огня. Раз так знатно пердак подорвало то явно пару=тройку хатынок у Дмитра на клятой московии е
  Якщоб не було — видкилля стильки эмоций та такой акцент на между делом сказанным якимось там Поровознюком. Наприклад я в душе не ебу кто це и узнав об нём тильки з цией статти
  Дивився учора на ютубчике стрим Гардончика и я вам скажу одне — щось вин весь с лица сбляднув,понурий,глазки бегают,посмишка натянута….Важаю що у пидора всеж нерухомисть в кацапии е и не одна

 4. Судя по истошным воплям гардона и нежеланию подавать в суд за клевету Паровознюк попал точно в анус

  1. Досить вдивляе чому такий тупак и тормоз приобрёл таку популярнисть
   КОлы стримы слухаю — ну дурак дураком

 5. Сколько публикаций было о лысом предводителе гадалок и колдунов, наживающемся на горе людей, и что? Ничего. Значит кто-то это все крышует. Единственное дело в рашке завели давным-давно и то кабздон отмазал. Так что, след спецслужб просматривается.
  Более того, все его аферисты-подельники, как «адвокат» Лысенко из центра Доля и его родня , эту сеть и дальше раскинули. Сам он себя именует батюшка Зореслав, теща — гадалка Феодора, жена Сидоренко(Крутогрудова) — куча акков в фб от мнимых целителей и Ко. Снимают порчу по предоплате на карточку Лысенко Вячеслава. Сына Владюшу(С) 18+ вывезли в Вену, оболванивают дураков и там. Целое кубло аферистов.
  Если этих гнид хоть кто-то прижмет — уже позитив.

  1. Однозначно.Людина,яка могла наживаться на смертельно хворих онкобольных ,впаривая им пирамидки и амулеты здатна на всё
   Тому вирю про недвигу на московии

 6. Поворознюк це українець,патріот та захисник України на відміну пройдисвіта бордона який в засосі з бульварним середовищем не українського і слов‘янського походження,в рашці в нього багато своїх тварин наближених до діявола путіна та сатани медведчука.Українці мають зрозуміти нам з гондоном не по «путі»!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ