Человек не терпит насилия!

ГОЛОВА РАДИ СУДДІВ МОНІЧ ЗАЯВИВ ПРО НЕЗАКОННІСТЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВИ ОДНОГО З КИЇВСЬКИХ СУДІВ

890 450 6391162f316aa

Голова Ради Суддів України Богдан Моніч заявив про незаконність призначення головою Подільського районного суду Києва Марини Шаховніної.

Про це він заявив , відповідаючи на запитання журналіста Lenta.UA під час засідання Судового Форуму XI, що проходить у Києві.

Йдеться про Марину Шаховніну, яка у 2012 році указом Віктора Януковича була призначена суддею Подільського райсуду Києва. І хоча термін її повноважень минув у 2017 році, вона не лише продовжила працювати в суді, а й у 2021 році стала… головою суду.

«На це може вплинути лише Вища рада правосуддя. Але після нашої з вами розмови я займуся цим питанням більше, у мене, на жаль, немає таких повноважень. Напевно варто звернути увагу суддів Вищої Ради правосуддя на це питання», — сказав Моніч.

«На мою особисту думку, вона перебуває на своїй посаді всупереч рішенню ради суддів», — додав Моніч.

Шаховніна відмовилася відповідати журналісту на те, чому знаючи, що вона не має права обіймати адмінпосаду голови суду, як суддя, яка не має повноважень на здійснення правосуддя, вона не подає заяву про звільнення з посади у зв’язку з неможливістю обіймати цю посаду у зв’язку із законодавчими обмеженнями. Суддя попросила написати запит щодо цього питання на її ім’я.

Оцените материал:
54321
(Всего 19, Балл 2.32 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

 1. Тарас
  Яким чином вони тоді її призначили?
  Монич, каже нічого не можу зробити, навіщо тоді такий орган як Рада суддів?
  Вони себе скоро у Подолі свій автономний суд зроблять і ніхто нічого ім не зробить!!!

 2. Більше схоже на продовження цієї замовної епопеї. Мабуть комусь дуже хочеться очолити суд або просто збити конкретну особу. На мій хлопський розум все чітко написано в Конституції. Ст. 126.
  Незалежність і недоторканність судді гарантуються Конституцією і законами України.
  Суддя обіймає посаду безстроково.
  Підставами для звільнення судді є:
  1) неспроможність виконувати повноваження за станом здоров’я;
  2) порушення суддею вимог щодо несумісності;
  3) вчинення істотного дисциплінарного проступку, грубе чи систематичне нехтування обов’язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило його невідповідність займаній посаді;
  4) подання заяви про відставку або про звільнення з посади за власним бажанням;
  5) незгода на переведення до іншого суду у разі ліквідації чи реорганізації суду, в якому суддя обіймає посаду;
  6) порушення обов’язку підтвердити законність джерела походження майна.

  Повноваження судді припиняються у разі:
  1) досягнення суддею шістдесяти п’яти років;
  2) припинення громадянства України або набуття суддею громадянства іншої держави;
  3) набрання законної сили рішенням суду про визнання судді безвісно відсутнім або оголошення померлим, визнання недієздатним або обмежено дієздатним;
  4) смерті судді;
  5) набрання законної сили обвинувальним вироком щодо судді за вчинення ним злочину.

  ВСЕ ІНШЕ ВІД ЛУКАВОГО.

  Тому, усі ці пасквілі, хто що мав право робити чи не мав права робити то усе струс повітря та намагання з мухи роздути слона.

  1. До чого тут Конституція та припинення повноважень?
   Там питання що суддя без повноважень не може обіймати посаду голови, а у них суддя без повноважень займає таку посаду. Замовність не бачу. Щоб «збити та очолити» потрібно проводити сбори, все вирішує колектив суду. Бачу ви не розумієте про що говорити.

   1. Тань, ну ты не права. Вот ты, будучи привлеченной к уголовной ответственности действительно не можешь занимать должность, а вот все остальные могут.

 3. Так цю посаду їй свекор Бородій передав після того як перейшов до Верховного суду! Нічого вже ніхто нічого не зробе. А цей Богдан Моніч його боїться!

 4. По моему иску в Подоле не захотели открывать производство потому что я не доплатила судебный сбор на 4 грн и 27 копеек а тут председателя они себе выбирают с нарушением и ничего!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ