Человек не терпит насилия!

Зеленський влаштовує криваве шоу на День незалежності

Шість місяців йде україно-російська війна. Шість місяців гинуть кращі сини та дочки України, відбиваючи натиск орд рососійських орків. І в цей час наш кривавий клоун влаштовує гуляння, концерти та інші шоу. Скільки грошей поїде на цей «Квартал-2022» не відомо. Але точно зрозуміло, що дуже багато з витрачених сум виявиться в кишенях клоуна і його наближених.

Чи припустимо проводити цей цирк, коли Посольство США закликало виїхати з України американців? Мета — загроза ракетних обстрілів в цей день. Виходить, що уряд США намагається вберегти своїх громадян від небезпеки, а наш клоун виганяє людей на вулиці, щоб вони гуляли під рососійськими ракетами?

У деяких містах ввели комендантську годину на День незалежності, але не во всіх. Що, рососія буде по них не бити? Звідки це знає Зеленський?

В державі немає грошей. Взагалі їх немає. Їх не вистачає навіть військовим, не кажучи про пенсіонерів та інвалідів. Працювати нікому, усі воюють. Раніше народ їхав на сезонні роботи в Європу, звідки переводив сім’ям по 20 млрд доларів на рік. Тепер на що жити?

А гроші на шоу є. Вони з тих західних кредитів, які допомагають нам вижити під час рососійської агресії.
Зеленський з дружиною фоткається для західних журналів. Не безкоштовно. Він за це платить. Знову ж таки з тих грошей, яких немає для народу.

Йому важливо привертати увагу світових ЗМІ, для цього він постійно шоуменить. Але нам від цього тільки гірше. Країна в дефолті, а він клоунадить. Герої ЗСУ гинуть на фронті, а він циркачить.

Йому потрібна картинка для світових ЗМІ. Заради цього він влаштовує це шоу на кістках героїв. Якщо щось прилетить 24 серпня і буде багато крові, для клоуна це буде дуже добре. Під це дадуть багато грошей на боротьбу з рососією. Але вони знову підуть не на перемогу, а потраплять в кишеню клоуна.

Ми воюємо з окупантом не заради шоу. Ми не хочемо, щоб життя наших сімей піддавалися небезпеці через безумство клоуна. Не збирайтеся 24 червня, нікуди не ходіть. Знайте, що це небезпечно. Бережіть себе і дітей.

Оцените материал:
54321
(Всего 6, Балл 1.83 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ