Человек не терпит насилия!

Волонтери проти Злати Некрасової

278569635 3143077252679650 5619360001773343755 n

Прошу СБУ, МВС та інші державні компетентні органи перевірити діяльність заступниці голови Запорізької державної обласної державної адміністрації Некрасової Злати Андріївни в якості голови гуманітарного штабу Запорізької області.
На запити волонтерської та громадянської спільноти м. Запоріжжя та Запорізької області надати звіти обсягів та призначення наданої гуманітарної допомоги пані Злата або не реагує, або перериває контакт.
При цьому пані Злата стверджує, що пройшла «незалежну перевірку на поліграфі». Ні заданих їх запитань, ні результатів цієї перевірки, ні чітких даних хто саме її проводив в місті та жителів області немає. Чи корректно називати це перевіркою — питання риторичне.
Згідно з повідомленням пані Злати Запорізькою обласною прокуратурою відкрито кримінальне провадження щодо фактів нестачі вантажів гуманітарної допомоги в відношенні колишнього керівництва обласного гуманітарного штабу, що ніяк не пояснює можливу нестачу гуманітарної допомоги вже за той період, коли управління відповідним штабом було доручено саме їй.
За численними свідченнями громадян з тимчасово окупованих территорій області в соцмережах, призначена на їх користь гуманітарна допомога до них або не доходить, або доходить в мізерних кількостях, недостатніх для життєзабезпечення.
Місцева влада на запити волонтерів та громадян міста та області не реагує, дистанціювалася від проблеми, яка під час війни стоїть надзвичайно гостро, адже існує загроза того, що наші співвітчизники в скрутному становищі опиняться перед загрозою смерті від голоду.
Містяни, жителі Запорізької області та волонтери з усієї країни вимагають:
1. Перевірити діяльність Некрасової Злати Андріївни на посту голови гуманітарного штабу Запорізької області на предмет: чіткої кількості отриманої та зібраної гуманітарної допомоги, її призначення (чи вдалося передати її вразливим категоріям населення в місті та області зі збором свідоцтв відповідних громадян, яким була надана допомога), де знаходяться залишки гум. допомоги, яку передати не вдалося;
2. Надати звіти щодо відповідної перевірки громадянській спільноті, викласти їх в відкритий доступ.
посилання на петицію :
Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. У Львові заступник Садового пан Москаленко разом з ксьондзом А.Леговичем РКЦ гуманітарну допомогу яку отримує Карітас-спес в Брюховичах вул Львівська 62 перетворили в сімейний бізнес свої родин та родичів наближених до тіла.СБУ та іншим компетентним органам провірити діяльність цієї комерційної структури та ділків які організували цей бізнес на війні.

  2. Рабы ебаные, так завалите суку, если знаете все факты, но видите, что это всем пофиг. Или только простых на блокпостах кошмарить пидарасы научились ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Самое гуманное в мире НАБУ

Самое гуманное в мире НАБУ

Владимир Бондаренко: «Как так сталось что НАБУ прое@ло дело о мародёрстве гуманитарки (сотни ж/д вагонов и фур, десятки морских контейнеров),…
ЧУЖОЇ ПІСІ НЕ ШКОДА

ЧУЖОЇ ПІСІ НЕ ШКОДА

ЗЛАТА НЄКРАСОВА — заступник голови Запоріжської воєнної адміністрації яку НАБУ обгрунтовано підозрює у розкраданні гуманітарної допомоги від наших західних партнерів…
НОВОСТИ