Человек не терпит насилия!

Кібервійна. Україна наступає

stattja ukrainskoju html 140ea520

В перші дні війни з Росією група наших кіберактивістів здійснила скоординовані кібератаки на інфраструктуру державного сектору Російської Федерації. В результаті злагоджених дій були виведені з ладу критично важливі інформаційні системи окупанта. Російські сили кіберзахисту намагалися чинити опір, але безрезультатно.
Завдані збитки настільки масштабні, що влада РФ замовчує ці кіберінцеденти, щоб не втратити підтримку серед власної армії та виконавчої ланки службовців. Після першої атаки пролунала лише одна загальна заява профільного підрозділу ФСБ про критичний рівень загрози кіберзахисту. Керівництвам держканалів та провідним пропагандистам вже спустили вказівки про висвітлення ситуації як цілком контрольованої та некритичної. Однак, у негативному випадку очікуються поширення панічних настроїв серед російських військових та зростання випадків дезертирства і ухилення від військової служби. Також, очікуються поширення антипутінських настроїв серед російського населення, так як наслідки кібератаки вони відчують на власних гаманцях. Всі заробітні плати, соціальні виплати, пенсії можуть бути заморожені на невизначений період часу.
24 лютого була здійснена атака на інформаційні ресурси та потужності основного підрядника всіх державних проектів у сфері інформаційних технологій Російської Федерації — групу компаній «Систематика», фактичним власником якої є ручний песик Путіна — Дмитро Мєдвєдєв. Зусиллями наших хлопців була виведена з ладу розробка «Систематики» — автоматизована система «Вибори», яка всі ці роки забезпечувала путінський режим ілюзією легітимності та підтримки серед населення. «Мешканці Росії не повинні ставати полоненими божевільного старого, його нездорових амбіцій та жорстокості. Народ Росії не повинен жити у страху! Ми даємо їм шанс на краще майбутнє. Тепер право вибору в їх руках!” — заявив кіберактивіст. Росіяни тепер будуть голосувати по-старому, на папірцях.
Того ж дня були виведені з ладу інші розробки “Систематики”: системи електронного документообігу окупаційної влади на території АР Крим, а також т.зв. “ДНР” та “ЛНР”. Всі файли з серверів були завантажені та вже передані нашим правоохоронцям для аналізу та долучення до матеріалів кримінальних справ відносно посадовців країни-агресора, а також ватажків т.зв. “ЛДНР” та їх посіпак. Завдяки цим матеріалам українські правоохоронці тепер достовірно знають кожного покидька, який брав участь у анексії Криму та терористичних діях на Сході України.
Крім цього, 25 лютого була зруйнована система управління Федерального казначейства РФ, що спричинило порушення основних механізмів та інструментів фінансування армії, сил правопорядку, органів виконавчої влади та підприємств державної форми власності. Таким чином, найближчим часом російські військові відчують всю повноту “турботи” і “матеріального забезпечення” їхньої влади, так як грошове утримання було зупинено. Це також не омине сили правопорядку, державних службовців та інших співробітників бюджетної сфери. Що ж відтепер їм прийдеться харчуватися лиш ідеями про “руський мір”.
“Зазначені інформаційні ресурси для Росії втрачені назавжди, бекапи знищені. Підняти їх знову без наслідків нереально. Найближчим часом ми проведемо ряд стратегічних ударів по кіберінфраструктурі ворога і це буде не просто DDOS. Ми відкриваємо кіберфронт і удари будемо наносити не слабкіше, ніж наші воїни на суші та у повітрі. Будете дзвонити один одному по рельсах. Росія, Ласкаво просимо у 19 сторіччя!” — відмітив кіберактивіст.
Таким чином, тепер ми переконались, що міфічна непохитність російської армії у кіберпросторі така сама, як і в збройних силах: переоцінена, жалюгідна і нікчемна. Цей міф культивувався роками, аби виправдати непомірні витрати кошти росіян на корупційних військово-промисловий комплекс, який приніс Путіну мільярди доларів.
stattja ukrainskoju html 31aef065 stattja ukrainskoju html 140ea520 1 stattja ukrainskoju html 289c816c stattja ukrainskoju html 327d85e6 stattja ukrainskoju html 406e58aa stattja ukrainskoju html 426bd6a6 stattja ukrainskoju html m70bb863e stattja ukrainskoju html m557ac65d stattja ukrainskoju html m647e104c stattja ukrainskoju html me77a531
Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. ….Востал Каин на Авеля брата своего и убил его…Битие 4:8. Пугая внешними врагами нас убивают из нутри. Но не меняется с годами девиз царей воруй и ври! А.С Пушкин. из истории в 1904 министр росимперии Плеве что-бы избежать революции в россии нужна маленькая война. -она отгребла от японцев пиздюлей потеряла флот и порт-артур попутно просрав 4 млрд. Сейчас россия идет бешенными темпами регресом в 1908 год-прогнозы делайте сами-удав уже жертву захватил. Китайский тигр уже предвкушает свежий запах руской медвежатины попавшей в капкан-зазывный вой хищников о новой добычи слышен уже всюду -хуйло разбудив лихо большое и поведут его через спаские ворота на веревке как разбойника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ