Человек не терпит насилия!

Украинские адвокаты поехали кукухой

НААУ за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив розпочинає підготовку театральної постановки до річниці створення Національної асоціації адвокатів України. В листопаді 2021 року НААУ відзначатиме 9 років від дня заснування єдиної незалежної самоврядної організації адвокатури.

Очікується, що вистава відбудеться у приміщенні Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки в Києві.

Для підготовки творчого проекту створений Організаційний комітет, до якого увійшли керівник Секретаріату НААУ, РАУ Вадим Красник, члени Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив Юлія Газізова, Юрій Романюк, Олександр Черних. Очолив Оргкомітет Павло Баранцев, який є заступником Голови Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив, що діє у складі НААУ.

До реалізації проекту залучена професійний театральний режисер Ольга Гаврилюк, яка раніше брала участь у конкурсному відборі літературних творів адвокатів.

1 вересня під час засідання Оргкомітету були обговорені деталі співпраці з авторами творів, які стануть основою сценарію майбутньої постановки, — адвокатами Анатолієм Богачовим та Олегом Маковієм; координацію взаємодії режисера та адвокатів, які виявлять бажання взяти участь у постановці.

Зокрема, буде проведений кастинг серед адвокатів, які виявлять бажання спробувати себе в акторському амплуа.

До 25 вересня триває прийом заявок на електронну адресу: [email protected]. В тексті листа просимо зазначити П.І.Б, вік, дату і номер свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та долучити декілька власних фотографій. Зважайте, що для підготовки спектаклю на належному рівні необхідно буде брати участь у репетиціях, які проходитимуть впродовж жовтня-листопада у Києві.

Контактна особа з питань кастингу — Юлія Газізова, член Оргкомітету 0931266255.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. О бля,ктось новий твир Пелевина прочитав

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ