Человек не терпит насилия!

Крипта. І хочеться, і колиться.

Дуже хочеться завести гроші на своє підприємство від іноземних однодумців та спільно реалізувати давно назрілі задуми, і люди є, які не проти вкласти кошти та отримати прибутки не на середньоєвропейському рівні в 2-3%, а наших, скромних 30-40%, по багатому.

Проте, не має бажання мати клопіт з відкриттям депозитних банківських рахунків, подальшим переведенням їх на поточні, обґрунтуванні походження коштів перед Фінмоном, сплатою податків і т.д.

Кажуть є просте рішення – «крипта». Вибирай будь-які варіанти. Хочеш, через інтернет, хочеш, через спеціально підготовлених людей. Швидко і «надійно». А головне, без ризиків.

Останнє, викликає найбільше занепокоєння. Особливо, із чужими коштами.
І все таки. З ризиками, чи без ризиків?

Не беручи до уваги оплату послуг посередників за «конвертування» криптовалюти, існує реальна вірогідність потрапити під кримінальну відповідальність за легалізацію коштів чи, просто натрапити на шахраїв та залишитися і без коштів, і без будь-яких можливостей для їх повернення через судові тяжби.

У переважній більшості цивілізованих країн обіг криптовалюти уже, більш-менш, законодавчо врегульований, тоді як у нас є лише законопроект, який пройшов перше читання. Нацбанк до цього часу має просту позицію по криптовалюті, яка не змінюється багато років: «Складна правова природа криптовалют не дозволяє визнати їх ані грошовими коштами, ані валютою і платіжним засобом іншої країни, ані валютною цінністю, ані цінними паперами».

Таким чином, сам факт отримання послуг посередників по переведенні криптовалюти у готівку, має, м’яко кажучи, вагомий ризик.

А що ж з обміном крипти на біржі чи за допомогою того ж «Baybank»?

А те ж, що і з спеціально підготовленими людьми – «на гране фолла». Якщо суми незначні – «схемка» може спрацювати. Якщо мова іде про інвестиційні кошти, в підсумку все одно виникнуть питання з банківськими установами, не зважаючи на те, що на сайтах обмінників запевняють про вільне переведення коштів у будь-яку форму (фінансовий моніторинг ще ніхто не відмінив).

Крім цього, може хто підкаже, як можна спрогнозувати курс криптовалюти, коли одне слово Ілона Маска спричиняє майже 5% коливання вартості «Вitcoin». А вона не маленька.

Здається мені, що хоча й хочеться, але поки що колиться.

Нажаль.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ