Человек не терпит насилия!

Більшість українців підтримають незалежність

Прокремлівські ЗМІ поширюють в черговий раз твердження, що Україна нібито близька до розвалу, а Володимир Зеленський “може стати останнім українським президентом”. Також називаються “найсильніші в прагненні до сепаратизму” регіони — це Харків і Вінницька область. Спроможність до федералізації України активно використовується пропагандою протягом всієї інформаційної війни, але такі заяви ґрунтуються лише на думках окремих “експертів”, і не підтверджуються даними реальних соцопитувань серед українців
Навпаки, немає ніяких показників, які вказували б на прагнення тих чи інших регіонів України до відокремлення. Щорічні опитування соціологічних компаній показують, що більшість українців проголосували б за проголошення незалежності України і сьогодні.
Наприклад, за даними соцопитування, який проводив Фонд “Демократичні ініціативи” спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 14 по 19 серпня 2020 року, 84,4% респондентів проголосували б за проголошення незалежності України, якби референдум відбувався сьогодні, і тільки 15,6 % проти. Також абсолютна більшість опитаних відповіли, що хотіли б будувати своє майбутнє життя в Україні — близько 70%, 19% відповіли, що хотіли б жити десь в іншому місці.

Також за результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у серпні 2020 року, 81% опитаних підтримали б проголошення Незалежності України, якби сьогодні перед ними постав такий вибір. 15% мають протилежну думку, ще 4% не змогли відповісти.

У грудні 2019 року в Україні проводилося дослідження європейської організації SeeD в рамках проекту SCORE (Social Cohesion and Reconciliation Index — Індекс соціальної згуртованості і примирення — прим. Ред.). SCORE показав, що в українців покращується ставлення до інтеграції в Євросоюз, зростає громадянська активність, співвітчизники позбавляються від стереотипів відносно один одного. Якщо раніше мешканці заходу України гостро відчували свою відмінність від східних українців і навпаки, то зараз поляризація згладжується. «Відкритість до діалогу непогана», — зазначила Оксана Лемішка, координатор SeeD в Україні.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ