Человек не терпит насилия!

Чому карантин вихідного дня — альтернатива локдауну

Метою карантину вихідного дня є утримання добової кількості захворювань на COVID-19 на рівні 12-15 тисяч, що дасть змогу розвантажити медичну систему.
На цьому наголосив під час засідання уряду Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає кореспондент Укрінформу.

“Карантин вихідного дня — це виважена альтернатива повному локдауну. Якщо ми всі будемо дотримуватися правил, то зможемо побачити результат вже через 2-3 тижні. Результат — це вихід на “плато” у кількості 12-15 тисяч випадків на добу. Так ми зможемо дещо розвантажити медичну систему”, — заявив Шмигаль.

Він додав, що 17 листопада ВР ухвалила зміни до законодавства, відповідно до яких до Фонду боротьби з COVID-19 буде спрямовано 8 млрд грн на підтримку медичної системи.

Як повідомлялося, Верховна Рада 17 листопада прийняла Закон “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” (щодо реалізації положень статті 11 Закону України “Про ринок природного газу”)”. Він передбачає 1,4 млрд грн на виплату зарплати гірникам до кінця року та погашення заборгованості, а також сприятиме поповненню Фонду боротьби з COVID-19 на 8,9 млрд грн.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ