Человек не терпит насилия!

Варфоломій І Епіфаній продають Православ’я оптом і в роздріб

Особа, що іменує сама себе так званим «Вселенським Патріархом» , Варфоломій є христопродавцем, стяжателем і пристосуванцем.
Президент Туреччини Реджеп Тійп Ердоган, анітрохи не рахуючись з Варфоломієм, позбавив всесвітньо прославлений собор Святої Софії в Стамбулі статусу музею і оголосив його мечеттю.
Це було не просто образа, це було тривале з отриманням великого задоволення самим занурюючим багаторазове занурення Варфоломія до чану з нечистотами.
У відповідь Варфоломій лише зберіг сміливе і мужнє мовчання, не сказавши ані слова «проти» подібних дій турецького президента. Можливо, перед його очима пройшли сотні і сотні християнських мучеників, включаючи самого Ісуса Христа, потерпілих за віру жахливі страждання. А так як самому Варфоломію ніяк не хотілося повторити їх шлях, він вважав за кращий вихід в такій ситуації мовчати і зберегти свої земні блага і багатства, а також нерухомість в стамбульському районі Фанар.
По суті, Варфоломій лише в черговий раз показав свою Iудiну сутність, так як він вже давно йшов по такому шляху.
Адже в січні 2019 року Варфоломій за вказівкою Державного департаменту США підписав так званий «томос» про надання автокефалії так званої розкольницької «Православної церкви України».
Тоді 6 січня 2019 року, у своєму зверненні після церемонії вручення в Стамбулі Томосу про автокефалію ПЦУ тепер уже колишній президента України Порошенко заявив, що цей факт — «фактично ще один акт проголошення незалежності України».
Вранці того ж дня Варфоломій вручив томос предстоятелю ПЦУ «митрополиту Київському і всієї України» Епіфанію.
Напередодні Різдва томос привезли на літаку до Києва, почали, було, святкувати цю подію, але тут раптово виявилося, що цей епохальний документ не був підписаний архієреями Константинопольського Патріархату, і його тут же відвезли назад в Стамбул.
Така поведінка Варфоломія, яке в переважній більшості православних Церков світу визнали розкольницькою, викликала бурю обурення.
26 липня 2020 року на Михайлівській площі в Києві відбулася масова акція православних віруючих, в якій брало участь не менше 2 тисяч осіб.
Віруючі висловили обурення поведінкою Епіфанія, що зберігав разом з Варфоломієм повне мовчання щодо факту анексії собору Святої Софії, здійсненої турецьким президентом. Вони зажадали зміни Епіфанія.
Тим більше, що сам новоявлений «митрополит Київський і всієї України» Епіфаній відразу після свого призначення тут же кинувся привласнювати церковне майно інших християнських концесій на Україні. У тому числі і те, яке належало його духовному (а, може, не тільки духовному?) батюшці Філарету « Патріарху Київському і всі України», який очолював також невизнану «Українську Православну Церкву Київського Патріархату».
Дані дійства викликали настільки люте обурення Філарета, що піфанію довелося йти на зворотну, і залишити Філарету майже все майно, а також присвоїти титул цілого «почесного Патріарха».
Одним словом, рішення Варфоломія щодо українського «Томосу» призвели не до єднання світового Православ’я, а ще більше посилили його розкол.
За минулий час з моменту підписання «Томосу» час сам Епіфаній всіляко намагався різними способами заволодіти парафіями Української Православної церкви Московського патріарха, співпрацюючи в цьому напрямку з бандами українських націоналістів, які, виїжджаючи в українські міста і села, силою намагалися вигнати з церков священиків УПЦ МП разом з парафіянами. Щоправда, у переважній більшості випадків буйних найманців Епіфанія чекали невдачі, особливо на Сході та Півдні України. Там віруючі зуміли дати гідну відсіч розкольникам.
Таким чином, моральний вигляд і вчинки Епіфанія і його фанарського шефа Варфоломія майже відразу почали викликати почуття глибокого презирства на Україні.
І тут згадали про митрополита Вінницького і Барського Симеона (Шостацького), якого в ейфорії «предтомосної» лихоманки також пророкували в глави ПЦУ.
У безсумнівні «плюси» біографії, мабуть, майбутнього глави розкольницької ПЦУ в Києві записали те, що під час Євромайдану, на той час вже в якості митрополита Вінницького, Симеон закликав сторони до припинення кровопролиття, але потім швидко перекувався в націоналіста. У його єпархії там почали служити українською мовою замість церковнослов’янської. А сам Симеон при кожному зручному випадку у справі і без нього прагне показати себе “українським державником”, що в нинішній ситуації в Києві розцінюється як безумовна відданість ідеалам Євромайдану.
Невдоволення Епіфанієм вже давно дозріло і у Вашингтоні, оскільки той не зміг швидко і якісно виконати завдання з вигнання УПЦ МП з України. У Держдепі не звикли брати до уваги відмовки типу «Я не винен, це все несвідомі парафіяни заважають» і мають намір усіма силами просувати на пост предстоятеля невизнаної «Православної церкви України» таку особистість, яка знайде методи виконати поставлені завдання.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ