Человек не терпит насилия!

У ВАКС приховували інформацію про хворих на коронавірус. Під загрозою — сотні юристів і прокурорів

У ВАКСі — 5 хворих на коронавірус. Але суд досі не попередив ні працівників НАБУ, ні САП, ні адвокатів про небезпеку. Таким чином, порушено не лише закон, але й моральні принципи.

За самим скромними підрахунками, протягом останніх двох-трьох тижнів через ВАКС, в якому працює всього чотири десятки суддів, пройшло, як мінімум 20-25 прокурорів САП, які мали спілкуватися із сотнею працівників НАБУ, включно з керівниками цих структур. Простіше кажучи, зараз фактично всі судді ВАКС, працівники антикорупційної прокуратури та НАБУ мають не лише пройти тести, але й піти на самоізоляцію.

Але, наскільки нам відомо, офіційно лише сьогодні з‘явилася інформація про хворобу. В ВАКС нікому (!!!!) не говорили про проблему і люди контактували з іншими громадянами України. Це все, як мінімум тягне на адмінпротоколи, не кажучи вже про моральний аспект цієї історіі. Якщо судді, які позиціонують себе як втілення добропорядності і чесності, не дотримуються елементарних карантинних норм і наражають на небезпеку сотні інших людей, напевне щось не так із мораллю цих людей.

Більше того, як стало нам відомо, протягом останніх 2 місяців будо щонайменше 3 випадки коронавірусу серед суддів, включно з керівництвом суду. Але про це не було офіційно повідомлено навіть адвокатам, які працюють зі справами ВАКС (в усякому разі ніхто з опитаних нами в адвокатському середовищі не чув нічого подібного).

Але в той же час, ніхто з працівників САП та НАБУ також не йшов на самоізоляцію через хворобу у ВАКС. Тобто або там не знали про хворобу і це ще одна історія про чесність ВАКС, або навпаки, знали, але ігнорували ці повідомлення (це вже питання моральності Ситника і Холодницького). Хоча уявити собі, що керівники САП та НАБУ не знали про ці випадки — просто нереально. Тому, ми можемо чітко говорити, що всі три антикорупційні органи стали біологічною зброєю в центрі столиці.

Можна не сумніватися, що зараз цю історію спробують спустити на гальмах. Але є ще одне питання. Як відомо у ВАКС є секретна кімната для працівників шабунінського ЦПК, де вони можуть безпроблемно дивитися трансляції засідань, тоді як учасники засідань не знають, що вони учасники шоу “за склом”. Так от, цікаво, чи попередили Шабуніна про коронавірус в ВАКС. Бо якщо він знав про це і відправляв в суд своїх активістів — це вершина цинізму. Якщо не знав, то якась дуже дивна дружба виходить.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ