Человек не терпит насилия!

СБУ ОДЕССА — ДОРОВСКИЙ ВЛЮЧИЛ ТЯГЛО

Офіс Генпрокурора зобовязаний невідкладно надати пояснення, які обставини гибелі народного депутата Валерія Давиденка використовували під час вимагання 250 000 $ учасники організованої групи під керівництвом заступника начальника одного з відділів Управління СБУ в Одеській області.

За даними слідства, співробітник спецслужби організував та керував діяльністю злочинного угруповання у складі не менше чотирьох осіб, учасники якого вимагали у підприємця грошові кошти в сумі 250 тис доларів США за можливе нерозголошення відомостей щодо обставин загибелі народного депутата України, які можуть йому зашкодити. У випадку відмови від надання коштів, вони погрожували застосувати насильство над потерпілим та його близькими родичами.

З цього виходить, що підприємець з якого вимагали кошти і якому погрожували розголошенням обставин загибелі Валерія Давиденка безпосередньо причетний до його загибелі (доведення до самогубства або все ж таки вбивства)! Адже розголошення цих обставин могло зашкодити цьому потерпілому підприємцю.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ