Человек не терпит насилия!

СБУ ОДЕССА — ДОРОВСКИЙ ВЛЮЧИЛ ТЯГЛО

Офіс Генпрокурора зобовязаний невідкладно надати пояснення, які обставини гибелі народного депутата Валерія Давиденка використовували під час вимагання 250 000 $ учасники організованої групи під керівництвом заступника начальника одного з відділів Управління СБУ в Одеській області.

За даними слідства, співробітник спецслужби організував та керував діяльністю злочинного угруповання у складі не менше чотирьох осіб, учасники якого вимагали у підприємця грошові кошти в сумі 250 тис доларів США за можливе нерозголошення відомостей щодо обставин загибелі народного депутата України, які можуть йому зашкодити. У випадку відмови від надання коштів, вони погрожували застосувати насильство над потерпілим та його близькими родичами.

З цього виходить, що підприємець з якого вимагали кошти і якому погрожували розголошенням обставин загибелі Валерія Давиденка безпосередньо причетний до його загибелі (доведення до самогубства або все ж таки вбивства)! Адже розголошення цих обставин могло зашкодити цьому потерпілому підприємцю.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ