Человек не терпит насилия!

Фейк: Україна перегляне договір про асоціацію з ЄС через його нерівноправність

Російські ЗМІ звернули увагу на те, що Україна збирається переглянути договір про асоціацію з ЄС. Повідомляється, що переглянуть “асоціацію з ЄС, за яку стояв майдан”, і що цей договір — “в одну сторону, і все очевидно, в яку”.
Насправді, дійсно віце-прем’єр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко заявив про бажання переглянути умови договору про асоціацію з ЄС, зокрема йдеться про квоти на безтарифну торгівлю. Ні про яку нерівноправність самого договору не йдеться. Як і раніше, Євросоюз залишається головним торгівельним партнером України.
В інтерв’ю «DW» Вадим Пристайко на питання про те, на якому етапі перебуває адаптація українського законодавства до договору про асоціацію з ЄС, відповів: “Зараз просто дуже вдалий момент, тому що як раз підійшов десятирічний термін, коли ми можемо переглянути умови, і перегляду цих умов чекають наші виробники. Більшість квот, які поставлені, вони вже не влаштовують нас. Ми вже пройшли перший контакт в договорі з ЄС про безтарифну торгівлю. Я сподіваюся, що ми це переглянемо. Крім того, є й інші напрямки, над якими ми працюємо, — як цифровий ринок, взаємодія в митних справах, в юстиції, безпеки і оборони “.
В. Пристайко не говорив про невигідність, нерівноправності договору про асоціацію з ЄС, але акцентував лише на тарифні квоти, які Україна планує збільшити.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ