Человек не терпит насилия!

На столичній Шулявці прямо над тунелями метро зводять житловий хмарочос

Скандальне будівництво на Шулявці: вже невдовзі поблизу станції столичної підземки може з’явитися черговий хмарочос. Що саме планують звести на проспекті Перемоги, хто цим займається та скільки коштуватимуть квартири у «козирному» місці? Розслідувала Марія Гураль.

Кияни вже звикли бачити на цьому місці легендарний танк Т-34 – символ Другої світової війни, який першим увірвався до столиці, коли місто звільняли від нацистів. Поруч із ним — стели, присвячені містам-героям колишнього СРСР.

А впритул до стели – частина зеленої зони, яка нині обнесена парканом. За огорожею кипить будівництво.

tank2Новобудову зводять впритул до скверу

Знімальна група «СтопКору» спробувала знайти паспорт об’єкта, щоб зрозуміти, хто ж тут забудовник та що саме тут планують зводити. Утім, жодної інформації про об’єкт на місці немає, окрім одного банера, де вказано, що замовником будівництва є ТОВ «Шулявка», а виконавцем робіт – ТОВ «Вінербуд». Площа забудови – 0,311 га.

На питання, що саме тут будують, не можуть відповісти навіть самі робітники. Проте на спеціалізованих сайтах із продажу квартир уже можна знайти інформацію про майбутню споруду. І виглядатиме вона монументально.

Цього монолітно-каркасного гіганта зводять буквально над тунелями метрополітену. Але найцікавіше, про що дізналися журналісти, – хмарочос почали будувати… без погодження.

Стоп-корр

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ