Человек не терпит насилия!

Чернівецькі судді! Вирок для України!

Друзі, в продовженні боротьби з корупцією у владних кабінетах, познайомлю Вас ще з одним представником судової влади!
А саме, з Асташевим Сергієм Анатолійовичем.
Сергій Анатолійович — головуючого Садгірського районного суду.
За роки на посаді заробив немалі кошти, адже завжди знаходив шляхи “перевернути” чинне законодавство.
Трішки передісторії…
15 травня, 2020 року у м.Івано-Франківськ проходило засідання, де мали прийняти рішення, згідно закону та випустити з СІЗО громадянина, Назаренка Сергія Володимировича.
Сергій Назаренко знаходиться у СІЗО понад ПІВРОКУ, при тому що по закону утримання в слідчому ізоляторі більше 60 днів, без продовження санкцій на арешт та без вироку вступившого в силу заборонено!
У декого з Вас виникне логічне запитання, а до чого тут Асташев?
Пояснюю: Сергій Анатолійович начхавши на досудове розслідування, 23.07.2019 виніс вирок в якому звинувачує Назаренка у вбивстві валютника, Щупачинського Богдана в селі Великий Кучурів, яке трапилося у 2015-му році.
Не взявши до уваги, навіть те що, Назаренко жодним чином не був пов’язаний з місцевим валютником. А в Чернівцях був лише недовгий час, сам є жителем Києва.
Протягом, усього процесу перешкоджав Назаренку ознайомитися з матеріалами справи, та більше того, він і адвокатам не давав виконувати свої обов’язки.
Жодних прямих підстав для винесення рішення про покарання у вигляді довічного ув’язнення суддя не надав.
Приводом для затримання слугувало те що, Назаренко Сергій Володимирович в день злочину перебував у селі Великий Кучурів.
Куди він приїхав по проханню свого знайомого з Києва, Сириденка Володимира, який разом зі своїм товаришем, Вадимом Пивоваром приїхав “на стрєлу” до місцевих братків. При цьому, Назаренка на стрєлі не було! Сергій сидів у своєму автомобілі (Daewoo Lanos) чорного кольору, коли Сириденко і Пивовар пішли на зустріч з чернівецькими братками, які приїхали на Volkswagen Touareg, з “козирними” номерами 2222.
Коли хлопці від’їхали, то Назаренко залишився у своїй машині, поблизу ресторанчика у Кучурові. Сидячи в авто, він почув гучні постріли.
Приблизно, через хвилин 20 прибіг Сириденко, весь в крові та зазначив, що Вадима Пивовара вбили!
Як виявилося, Вадима вбив Щупачинський Богдан, сам валютник, який того ж вечора відправився в слід за Пивоваром .
Ще одним фігурантом справи є Гнєдіков Борис Михайлович, якого так само прикріпили до звинувачення, користуючись лише фактом знайомства із Сергієм Назаренком.
Борису 55 років, житель Київської області, проте затримали його у Миколаєві (про це в наступній статті). Підприємець.
Того дня, він вже повертався на поїзді до Київської області.
Зазначимо, що Сириденко також мав їхати з ним.
Але натомість, залишився в Чернівцях після чого, подався навтіки та був оголошений у міжнародний розшук.
Через деякий час, затриманий на території Російської федерації!
Так ось, повертаючись до судді Асташева, (недо)суддя не знаючи законодавства України, всіма силами намагається “гнобити” кожного хто потрапляє до нього в зал засідань.
Дозволяє собі, вульгарні вислови в сторону учасників процесу!
Ремарка від Асташева 18.03.2019:
“Тут закон я!”
Але найголовніше, те що навіть не перечитавши матеріали слідства виносить рішення!
Сергій Анатолійович навіть отримував догану від вищого керівництва за систематичне порушення судових процесів та перевищення службових повноважень.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ