Человек не терпит насилия!

ДУБЛИК Анатолій Ярославович і незаконне блокування ДЗНД

Дублик Анатолій Ярославович народився 10 червня 1967 року у с. Росоховатець Козівського району Тернопільської області.

У 1994 році закінчив Львівський державний університет за спеціальністю правознавство. У 1998 році – курси підвищення кваліфікації Національної академії Служби безпеки України.

У 1994 році розпочав військову службу в органах державної безпеки з посади слідчого регіонального управління СБУ.

З 2001 року переходить до Центрального управління Служби безпеки України по лінії захисту національної державності і боротьби з тероризмом, де пройшов шлях від співробітника групи до начальника Департаменту.

У липні 2019 року Указом Президента України № 479/2019 призначений заступником Голови Служби безпеки України.

Генерал-майор Дублик А.Я. має почесне звання «Заслужений юрист України». За сумлінне ставлення та досягнення конкретних позитивних результатів в роботі нагороджений відомчою відзнакою СБ України «Вогнепальна зброя». Має низку відомчих відзнак та заохочень.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ