Человек не терпит насилия!

ДУБЛИК Анатолій Ярославович і незаконне блокування ДЗНД

Дублик Анатолій Ярославович народився 10 червня 1967 року у с. Росоховатець Козівського району Тернопільської області.

У 1994 році закінчив Львівський державний університет за спеціальністю правознавство. У 1998 році – курси підвищення кваліфікації Національної академії Служби безпеки України.

У 1994 році розпочав військову службу в органах державної безпеки з посади слідчого регіонального управління СБУ.

З 2001 року переходить до Центрального управління Служби безпеки України по лінії захисту національної державності і боротьби з тероризмом, де пройшов шлях від співробітника групи до начальника Департаменту.

У липні 2019 року Указом Президента України № 479/2019 призначений заступником Голови Служби безпеки України.

Генерал-майор Дублик А.Я. має почесне звання «Заслужений юрист України». За сумлінне ставлення та досягнення конкретних позитивних результатів в роботі нагороджений відомчою відзнакою СБ України «Вогнепальна зброя». Має низку відомчих відзнак та заохочень.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ