Человек не терпит насилия!

Права українців ущемляє цілий віце-консул!

Це відбувається в російському місті Новосибірську. Ушко Володимир Богданович, замість того, щоб виконувати свої обов’язки і допомагати своїм співітчизникам, які, мабуть, потрапили у непрості життєві ситуації, фактично працює на користь країни-агресора.
Він зобов’язаний розглядати питання про громадянство, оформляти і видавати документи, що засвідчують особу громадян України, проводити прийом громадян України.
Натомість Ушко створив цілу систему з підриву авторитету Української держави. Він вимагає від українців подавати документи, не передбачені законодавством. Наприклад, нотаріально завірені копії свідоцтва про народження або оригінал такого документа при оформленні закордонного паспорта України.
В результаті люди змушені бігати туди і назад, або місяцями чекати оформлення необхідних документів.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ