Человек не терпит насилия!

Закарпатська митниця

Сьогодні правоохоронці в черговий раз провели обшуки на митному посту “Неветленфолу” Закарпатської митниці ДФС. Ще двом інспекторам митниці повідомлено про підозру у хабарництві. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ДФС у Закарпатській області.
“Сьогодні, 24 січня 2019 року, на підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва, правоохоронцями у рамках кримінального провадження, датованого 11 вересня 2017 року, проведено черговий обшук на митному посту „Неветленфолу“ Закарпатської митниці ДФС”, — йдеться у повідомленні.
У митниці нагадали, що влітку 2018 року посадова особа митного посту “Неветленфолу” була затримана правоохоронцями у м. Виноградові. За цим фактом на митниці триває дисциплінарне провадження, а посадовця відсторонено від виконання посадових обов’язків.
Сьогодні ще двом старшим державним інспекторам митниці, у рамках цього ж кримінального провадження, за фактами, які мали місце у 2018 році, повідомлено про підозру у вчиненні ними злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).
Наразі на Закарпатській митниці ДФС здійснюються комплексні заходи, покликані виявити наявність корупційної складової в діях чи бездіяльності особового складу митного посту “Неветленфолу”.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ