Человек не терпит насилия!

Мер Конотопа свободівець жив на широку ногу

Відсторонений від своїх обов’язків екс-мер Конотопа Артем Семеніхін подав нову декларацію про свої доходи «перед звільненням» за період з 1 січня 2018 року по 30 серпня 2018-го.

Зарплата екс-мера за 8 місяців 2018 року склала 250 тисяч 933 грн, що в середньому на місяць – 31 тис. 366 грн. Про це у Фейсбуці пише Сергій Меркулов.

Не бідувала також екс-секретар міськради Олена Багрянцева. За 8 місяців 2018 року дівчина отримала 198 тисяч 524 грн, що в середньому на місяць – 24 тис. 815 грн.

Сергій Меркулов підкреслює, що це за відсутності бюджету протягом 8 місяців, коли трамвайники, лікарі, вчителі сиділи без зарплати.

Нагадаємо, екс-посадовці не хочуть втрачати посади, тому продовжують подавати до суду.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ