Человек не терпит насилия!

Мер Конотопа свободівець жив на широку ногу

Відсторонений від своїх обов’язків екс-мер Конотопа Артем Семеніхін подав нову декларацію про свої доходи «перед звільненням» за період з 1 січня 2018 року по 30 серпня 2018-го.

Зарплата екс-мера за 8 місяців 2018 року склала 250 тисяч 933 грн, що в середньому на місяць – 31 тис. 366 грн. Про це у Фейсбуці пише Сергій Меркулов.

Не бідувала також екс-секретар міськради Олена Багрянцева. За 8 місяців 2018 року дівчина отримала 198 тисяч 524 грн, що в середньому на місяць – 24 тис. 815 грн.

Сергій Меркулов підкреслює, що це за відсутності бюджету протягом 8 місяців, коли трамвайники, лікарі, вчителі сиділи без зарплати.

Нагадаємо, екс-посадовці не хочуть втрачати посади, тому продовжують подавати до суду.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ