Человек не терпит насилия!

У підрозділі юстиції на Кіровоградщині людина голодує 2 день

Сьогодні, 14 серпня, — уже другий день, як громадський активіст Олександр Боршуляк п’є лише воду, через те, що він не згоден з рішенням виконавчої служби, яка виставила на продаж майно – недобудований реабілітаційний центр для дітей з ДЦП та АТОвців у Кропивницькому.
У свою чергу виконавча служба так діє за рішенням суду, через те, що будучи підприємцем ще в 2008 році пан Боршуляк нібито поставив неякісне спортивно-медичне обладнання до держсанаторію в Донецькій області.
Як розповів «Гречці» громадський активіст, голова Кіровоградської обласної асамблеї інвалідів, він продовжить голодування доти, поки не будуть призупинені торги на момент розслідування кримінального провадження у справі «Слов’янського курорту». Заклад вимагає повернути кошти в повному обсязі за поставлене їм обладнання паном Боршуляком. На думку Олександра Боршуляка, це — сфабрикована справа.
Я не підписав жодних заяв, що я є боржником. Тим більше вони не повідомили про оціночну вартість майна і проведення електронних торгів. Значить тихенько хотіли його продати, — каже активіст.
— Я там на четвертому поверсі Будинку побуту в управлінні юстиції вчора ніч просидів. Мене намагалися взяти на «абордаж». Приїхав начальник поліції і каже: «Вибачте йому зробили укол і він у слабкому стані, тому не можемо його силою «депортувати»». Приставили до мене поліцію і ми цілу ніч разом просиділи. Все нормально: ніхто нікого не бив, — відзначив активіст.
У мене є пляшка води і туалет поруч – я звідси нікуди не збираюся іти, — каже чоловік.
За словами чоловіка, недобудований (вже майже 12 років) центр реабілітації для дітей з ДЦП та АТОвців був виставлений на торги з початковою вартістю в понад 160 тис. грн. У судовій справі наразі фігурує ТОВ «Право Плюс» з Макіївки (нині на окупованій території), а судові справи відбувалися в Донецьку без участі Олександра Боршуляка.
— Цей об’єкт мав піти сьогодні (14 серпня, — ред.) з молотка вранці за 160 тисяч. Я оголосив голодування і вони не зняли його з торгів, але не допустили або ніхто не зареєструвався з покупців. Я вважаю це й серйозним прецедентом усіх рейдерських захоплень, — каже Олександр Боршуляк.
Натомість у прес-службі Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області повідомляють, що Олександр Боршуляк блокує роботу виконавчої служби, зокрема, здійснює психологічний тиск на державних виконавців Кіровоградського районного відділу державної виконавчої служби, заблокувавши їх роботу й погрожуючи оголосити голодування. Крім того, як зазначають у прес-службі, громадський активіст «незаконно перебував у відділі не лише під час робочого дня виконавців, а ще й у нічний час».
— Державна виконавча служба повинна стягнути з Олександра Боршуляка близько 300 тисяч гривень боргу на користь ДП «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов’янський курорт» Міністерства охорони здоров’я України. З метою виконання рішення суду арештувало майно, яке знаходиться у власності боржника. У результаті комплекс будівель на селищі Новому було виставлено на аукціон для його подальшої реалізації. За умови успішного проведення торгів виручені кошти були б спрямовані на часткову ліквідацію заборгованості. Однак, боржник вирішив примусово змусити державних виконавців зняти його майно з аукціону, заблокувавши приміщення відділу виконавчої служби й перешкоджаючи роботі державних виконавців, – каже керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.
Згідно з повідомленням сайту ДП «СЕТАМ», де і розміщуються лоти торгів арештованого майна, сьогодні торги з продажу комплексу будівель (майбутнього реабілітаційного центру) загальною площею в 102,5 кв. м (за адресою: вул. Туркенича, буд. 7, смт Нове) і стартовою ціною в 167 895 грн не відбулися. Натомість вже сьогодні було оголошено наступний аукціон з продажу цього ж комплексу на 3 вересня і з пониженою вартістю в 142 710,75 грн.
Докладніше в розділі У Кропивницькому чоловік оголосив голодування, бо з нього намагаються стягти борг (ФОТО) — Інформаційний портал Кіровоградщини — Гречка — Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ