Человек не терпит насилия!

Міноборони продовжує суди з нечесними орендарями військового майна

Міністерство оборони України подало до суду на Спільне підприємство ТОВ «Сапсан-спорт», щоб повернути нерухоме майно та землі оборони в Броварах. Справа у тому, що фірма неодноразово порушувала умови договору оренди та самовільно захоплювала земельні ділянки, за які не сплачувала відповідні кошти. Більше того, коли закінчився строк оренди СП ТОВ «Сапсан-спорт» відмовилося повертати майно оборонному відомству.

Так, приватна фірма орендує в Міноборони майже 20 будівель і споруд на території військового містечка № 201 у місті Бровари ще з 1999 року. Відповідно до договору між Київським квартирно-експлуатаційним управлінням та СП ТОВ «Сапсан-спорт», фірма орендувала спочатку 7893 кв. м. Згодом, у 2005 році відповідно до додаткової угоди займана площа зменшилася до 4355 кв. м. Але по факту фірма «Сапсан-Спорт» й далі безпідставно займає додаткову площу 3774,8 кв м, від якої раніше «відмовилася». І що цікаво, цим наносяться збитки Міноборони, бо гроші виручені від оренди мали б піти на Збройні Сили України.

Строк дії договору вийшов ще 17 травня 2017 року. Втім, фірма й далі продовжує користуватися військовим майном відомства в комерційних цілях. Інакше кажучи – заробляє гроші, а відповідні ресурси за оренду не сплачує. Варто додати, що сама земельна ділянка, на якій знаходяться будівлі, в оренду взагалі не передавалася. Зараз її фактично окупувало керівництво «Сапсан-спорт».

За результатами проведеного комісійного обстеження нерухомого військового майна представниками Київського КЕУ та Головного КЕУ Збройних Сил України, було встановлено істотні порушення умов договору орендарем «Сапсан-спорт». Під час обстеження було встановлено неналежне використання та утримання багатьох об’єктів оренди. Орендар робив добудови, не проводив відповідні ремонти, використовував в господарській і комерційній діяльності військове майно, яке не є предметом оренди. Якщо простими словами, то ви, наприклад, здали в оренду одну кімнату своєї квартири, а орендар окупував інші кімнати та ще й відмовляється платити. Вкрай неприємна ситуація.

Також під час комісійного обстеження було виявлено самовільне використання «Сапсан-спорт» земельної ділянки, яка не має відношення до договору оренди, орієнтовною загальною площею 2,4 га, та на якій самовільно встановлені тимчасові споруди.
Слід зауважити, що на звернення «Сапсан-спорт» стосовно продовження договору на більш довгостроковий термін, Міноборони, враховуючи порушення умов договору та самовільне використання земель оборони, не захотіло продовжувати строк дії цього договору оренди. І після цього в «Сапсан-спорт» ще й дивуються, чому відомство не хоче мати з ними справи.

Міноборони пропонувало «Сапсан-спорт» у відповідності до законодавства повернути нерухоме військове майна, яке перебувало в оренді, та звільнити земельні ділянки військового містечка № 201.

Натомість, на момент закінчення строку дії договору оренди, вищезазначені порушення не усунуті, а «Сапсан-спорт» продовжує безпідставно використовувати землі оборони та користуватися військовим майном.

Оборонне відомство вирішило адекватно реагувати на таку ситуацію – подало позов до суду щодо зобов’язання СП ТОВ «Сапсан-спорт» повернути нерухоме військове майно. Господарський суд Київської області призначив справу до розгляду на 17 липня.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ