Человек не терпит насилия!

Петиція Президенту: скасувати зарахування військовослужбовців у розпорядження

https://petition.president.gov.ua/petition/16753

Положеннями про проходження служби у різних військових формуваннях передбачено право начальників різного рівня зараховувати військовослужбовців у своє розпорядження на певний термін. Цим правом командири користуються не завжди добросовісно, зараховуючи військовослужбовця у розпорядження без достатніх правових підстав. Перебуваючи у розпорядженні начальника тривалий час (інколи більше року), військовослужбовець майже не залучається до виконання службових завдань, але грошове забезпечення отримує по останній посаді, що є неефективним використанням державних коштів. Скасування, або суттєве обмеження підстав для зарахування у розпорядження, посилить впевненість військовослужбовців у завтрашньому дні й зведе нанівець кількість фактів порушення їх прав командирами. Суттєве скорочення терміну перебування у розпорядженні (наприклад до одного тижня) не створить будь-яких перешкод управлінського характеру, але змусить начальників виважено підходити до питань переміщення військовослужбовців з однієї посади на іншу, а також забезпечить ефективне використання особового складу для виконання службових завдань. Військовослужбовець має займати кокретну посаду і мати чітко визначене коло обов’язків.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Ну и ну: “Скасування, або суттєве обмеження підстав для зарахування у розпорядження, посилить впевненість військовослужбовців у завтрашньому дні…” Что прикажите — смеяться или плакать?

    Думаю нужно, не отменяя саму возможность вывода в распоряжение, принципиально ограничить варианты такой кадровой политики.

  2. Проблема актуализирована не коректно, а может даже и не проффесионально. Например, как за неделю уволится, если попал в распоряжение и есть право на пенсию? Или как сменить место службы в иной области за такой короткий промежуток?
    Короче, это не та проблема. Пробема — это самоуправство руководителей, коротые выводят людей за штат, набирают молодежь, сами знаете как, и все им по барабану.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ