Человек не терпит насилия!

Деньгам крах!

Керівники столичного банку намагалися привласнити кошти Фонду гарантування вкладів – МВС
Згідно з повідомленням, банк видав кредитів на 75 млн грн під неіснуючі застави.
Власник, голова правління та начальник відділення одного з українських банків вступили у злочинну змову з метою привласнити кошти Фонду гарантування вкладів фізосіб. Про це повідомили у прес-службі МВС.

«Правопорушники організували укладання банківською установою низки фіктивних депозитних договорів з підставними особами, що дозволило банку необґрунтовано суттєво збільшити суму гарантованого законодавством відшкодування за депозитними вкладами фізичних осіб. Ці кошти намагалися привласнити зловмисники», – йдеться у повідомленні.

За вказаними фактами відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу.

Згідно з текстом, під час подальшого розслідування встановили, що при безпосередній участі зазначених керівників банківською установою безпідставно видавалися кредити на підставних осіб під неіснуючі застави на суму понад 75 млн грн, які досі не повернули та виводили із застави ліквідне майно, надавши в заставу майнові права за цінними паперами нульовою вартістю. Таким чином, банку було завдано збитків ще на 11,5 млн грн.

Нагадаємо, НБУ в останні два дні ліквідував банк “Золоті ворота” та визнав неплатоспроможним банк ”Камбіо”.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Пришла в синагогу молоденькая девушка, и спрашивает у раввина: “Ребе! Я завтра выхожу замуж, посоветуй, как мне ложиться в первую брачную ночь, голенькой или одетой в пижамку?”. С другой стороны тянет раввина за рукав старый пейсатый еврей, и тоже спрашивает: “Ребе! Щас таки разразился финансовый кризис! Посоветуй, что мне делать? Или достать все деньги из-под матраса и отнести их в банк? Или снять все мои деньги с банковских депозитов и спрятать их под матрац??? Ребе подумал и ответил девушке: “Как бы ты не ложилась в первую брачную ночь — голенькой или одетою — тебя все одно таки вы@бут!”. Потом поворачивается к старому еврею, и говорит ему: “Вас таки это тоже касается!”)))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ