Человек не терпит насилия!

Прокурор Тернопільської області дав вказівка закрити справу де фігурують Начальник 63 жіночої колонії та суддя апеляційного суду Тернопільської області!!!

Прокурор Тернопільської області дав вказівка закрити справу де фігурують Начальник 63 жіночої колонії та суддя апеляційного суду Тернопільської області!!!
Мова йде про незаконне залучення до роботи в’язнів (жінок) 63 колонії що у Добриводах. Фактично це рабська праця без волі засуджених.
З серпня 2013 року було задокументовано ,біля 10 ти епізодів незаконного залучення до роботи, без договорів, без конвоювання, на великих відстанях від колонії і навіть тих яким не рекомендовано працювати ще й у вихідні дні!
Начальник 63 колонії Ретюк Олександр Олександрович ( колишній регіонал) полковник внутрішньої служби, на час проведення слідства втік на пенсію. Зараз (після закриття справи) відновлюється на посаді, вже як цивільна особа.
Крім того все це відбувалося з покривання 1го заступника Макара Андрія Васильовича і заступника по комунальній службі Дідуха Андрія Володимировича. Які також були фігурантами цієї справи.
Всі матеріали зафіксовані на аудіо, фото та відео. Крім того багатьма протоколами пояснень та допитів. В тому числі і працівники колонії розповіли цікаві факти. ОРС велася по цих героях з серпня 2013 року. Але за вказівкою нового Тернопільського прокурора Гулкевича справу закрили. Просто викликали слідчого і сказали справу закрити. Ось така нова влада!
А все тому що жінок на роботу возили і до судді Тернопільського апеляційного суду Храпак Наталії Миколаївни (до речі її навіть жодного разу не було допитано в цій справі), проте в справі є і аудіо докази і фото докази. Не зважаючи на це довести справу до суду не вистачає сміливості. Чи які ВАШІ думки????
Також возили до колишнього директора цукрового заводу м. Збаража, Вороблевського Богдана Івановича, в справі є мінімум 2 факти. Це також не враховано аж цілим прокурором області.
Є також і факти коли жінок з в’язниці возили до працівників Збаражської прокуратури.
Також на записах що є в справі підтверджуються факти розкрадання майна колонії, вивіз продуктів харчування і не тільки!!!
Проте вже 29 травня 2014 року за вказівкою прокурора Гулкевича справу було закрито за відсутністю складу злочину. Мабудь таким чином “нова” влада заробляє — продаючи справи.
Спочатку справа знаходилась у слідчого Герасимчука, а пізніше і до закриття була у Синюти. Слідчі зробили все що було в їх силах. Та на жаль корупція виявилась сильнішою.
Що би там не говорили про люстраційні процеси, та точно змін жодних не буде. Одні злочинці змінили інших.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ