Человек не терпит насилия!

Вибори мера Чернівців (Буковина)

Нажаль, пан Каспрук не в змозі отримати крісло мера Чернівців у чесній боротьбі. Людина, яка не відповідає за свої слова, яка представляє федоруковське болото, яка нічого не зробила для Чернівецької громади, яка може тільки пил в очі Чернівчан пускати, хоче отримати крісло мера. Разом з тим не може похвалитися ніякими праведними діями в місті. Подумай, громадо, чи потрібен нам саме такий мер? Чернівцям потрібне нове обличчя, нова свідомість, нова генерація, інтелектуал, який буде стояти на захисті наших інтересів!
А ви, пан Каспрук, ідіть з богом, дайте можливість молоді працювати на чудову громаду Чернівців! Не заважайте їм! У вас був час зробити хоч щось, але ви цим не скористалися, і він (час) сплив!
Слава Чернівцям! Слава Буковині! Слава Україні!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

18 ответов

 1. Згоден з простим Чернівчанином! Не та людина Каспрук, яка потрібна зараз громаді! І, я би хотів його попросити, щоб перестав свої брудні статейки в підконтрольних ЗМІ клепати! А мерство, не ваш рівень це точно! Болотуйтеся до Верховної Ради! Там бездіяльність не видно!

 2. Шановна громадо! Давайте обговоримо про наболіле для міста! Хто та людина, яка нарешті буде думати не тільки про себе та свої інтереси, а про місто в якому ми живемо і яке любимо! Кому з переліку кандидатів можна довірити менеджмент?! Ми повинні вирішувати самі, прийшов час! Вже нудить від інформації “незалежних” видань, які поливають брудом одних кандидатів на користь інших! Прийшов час щось змінювати! Хто, якщо не ми самі це зробить? Наше майбутнє у наших руках!

 3. Хотів би просити чернівчан не наступати на тіж самі граблі, як у історії з Федоруком! Каспрук минуле, це точно! А нашій громаді потрібне майбутнє!

 4. Та, що ви хочете від Каспрука? Що, поганий мер би був? Він ще себе покаже!!!

 5. Каспрук буде ніякий мер! Як і при Федоруку,це знов деребан землі, майна, непрозорий бюджет, це незаконне списання коштів на комунальну техніку, бензин та ін., це занедбані дороги з федоруковським ямковим ремонтом, це незаконне надання прав оренди потрібним людям, це занедбані околиці міста, без каналізації, доріг, води,це, в решті решт, знову панування містячкових князьків. Місту потрібна альтернатива, а не Каспрук чи Михайлишин. Незалежна людина від Яценюків, Бурбаків,Федоруків, Фищуків,Ванзуряків,і т.д. і т.п. Потрібен дійсно народний мер або мер з народу. Господар Чернівцям не потрібний. Чернівцям потрібна людина, яка б стояла на захисті інтересів простих чернівчан та громади в цілому!!!

 6. Олексій Каспрук: «З любов’ю до Чернівців, з вірою у чернівчан»

  18.05.2014, 13:19
  Олексій КАСПРУК – принциповий політик, господарник, вправний менеджер. Має чітку життєву позицію, не здатний на зраду. Коли чимало його колег-депутатів у міській раді з «Нашої України», «Батьківщини» і навіть «Свободи», підкуплені посадами й земельними ділянками, «здали» Миколу Федорука, – Олексій Каспрук зі своїми однодумцями з «Фронту змін» вистояли перед спокусою, осудили зраду. Це вони наполегливо відстоювали право городян обирати міського голову, якого б не змогли усунути від посади купка корупціонерів і запроданців.

  Олексій Каспрук з першого дня був активним учасником Євромайдану, одним із його організаторів у Чернівцях. Йшов на боротьбу з правлячим режимом з відкрити забралом.

  Він добре знає проблеми міського господарства й готовий разом зі всіма городянами ліквідовувати їх. Має плани відродження колишньої слави європейського міста, любить Чернівці, відчуває їх ауру, має наш чернівецький гонор і шарм.

  У нашій розмові кандидат на посаду Чернівецького міського голови ділиться зі своїми планами перших кроків, які неодмінно покращать життя чернівчан і Чернівців.

  – Нинішні позачергові вибори Чернівецького міського голови проводяться в дуже непростий час. Це – перше. По-друге, керівника міста обирають на незначний період, скоріше до осені. А зробити за цей відрізок життя треба чимало. Що Ви, Олексію Павловичу, за ці кілька місяців, коли бюджет на нинішній рік уже прийнятий, плануєте реалізувати, аби прізвище Каспрук насправді вийшло на той рівень, який встановив Ваш тато, керуючи міським господарством з 1985-го по 1991рік? Скільки часу минуло, а про Павла Михайловича чернівчани і досі говорять з великою повагою.

  – Я відчуваю неабияку відповідальність за непросте для себе рішення і зараз ще гостріше починаю розуміти тата, подумки раджуся з ним. Йому тоді справді було не легко. Адже очолив місто у період перед розпадом Союзу: гостро стояла проблема безробіття, втрати економічних зв’язків, безгрошів’я, дефіцит матеріалів, психологічна напруга суспільства, народження нових відносин, збройні конфлікти у колишніх республіках…

  На жаль, і зараз, хоча й минуло понад 20 років, ми маємо ті ж самі виклики. Я довго зважував, радився і зрозумів, що не маю права зрадити себе, батька, друзів, Чернівці. Три роки в опозиції ми боролися за наше місто, яке нахабним, рейдерським шляхом захопив клан Фірташа. Ми намагалися не дати їм прибрати до рук майно громади, розкрадати ресурси. Було важко, бо дії «чернівецьких рейдерів» захищала вся державна кланова система Януковича. Однак ми боролися за право чернівчан обирати мера і відстояли його. Тому відступати не можна. Не хочу, щоб до влади прийшла людина, яка не любить Чернівці та не поважає чернівчан, вдається до ганебних маніпуляцій, спекулює на проблемах незахищених, політично безпринципна і байдужа. Чернівці треба повернути чернівчанам. У нас міцні і давні традиції самоврядування, в наших людях живе дух демократії. Варто лише подолати зневіру, породжену нею байдужість і успішно рухатися вперед за європейським вектором розвитку. У нас сильна громада і разом ми зможемо все.

  Сподіваюся, що вже восени відбудуться вибори до міської ради і чернівчани матимуть змогу делегувати в раду порядних, чесних,принципових, грамотних представників, яким болить доля Чернівців і чернівчан, а не власна кишеня та персональні амбіції. Часу справді мало, а проблем і роботи багато. Щиро заздрю окремим кандидатам в мери, які так сміливо роздають фантастичні обіцянки – і дороги всі й зразу полагодимо, і садочки побудуємо, аквапарки, басейни, новий водозабір… Вважаю, що більшість з них це робить, бо ще не зняла рожеві окуляри. Ситуація в місті вкрай складна. За три роки більшість комунальних підприємств доведені до межі банкрутства – борги із зарплати, податків, за енергоносії. Гадаю, це робилося не лише через непрофесіоналізм, а й зумисне. Бо комунальні підприємства працюють на напівмонопольних ринках послуг – водопостачання, теплопостачання, вивезення сміття тощо. Захопити ці ринки цікаво для приватного капіталу, а приватизувати збанкрутіле підприємство набагато легше. Ми це вже бачили на прикладі інших галузей, коли в Україні зароджувалися олігархи. Але в Чернівцях цього не буде. Наше комунальне майно не стане джерелом для зародження і збагачення кланів. Воно ефективно працюватиме на громаду і чернівчан. Це важливе завдання, від цього залежить якість послуг і комфорт для чернівчан. У комунальних підприємствах працюватимуть грамотні менеджери, підзвітні громаді.

  Будемо прозоро і ефективно використовувати бюджетні кошти, шукати нові джерела наповнення бюджету, залучення позабюджетних інвестицій. Нині, через складну ситуацію в державі, бюджетні кошти рухаються дуже повільно, навіть мізерні видатки фінансуються із запізненням. Але я вірю в Україну і не маю сумніву, що здолаємо цю кризу і вийдемо з неї сильнішими, досвідченішими, без тягаря корупції, політичного кумівства, із більшими повноваженнями громад.

  Для Чернівців маю чимало цікавих напрацювань із корисного досвіду європейських міст. Переконаний, ми теж зможемо так працювати у нас. Не малювати райдужних і швидких перспектив, поки що користуватимемося теорією малих кроків. Кожен день ми будемо щось змінювати на краще.

  Людина має вийти зранку з під’їзду й побачити, що бордюр побілений, що вчорашня яма чи підсипана, або ж, дай Бог, заасфальтована, що альтфатер стоїть чистенький. На її скаргу чиновники зреагували, порушення усунули, їх почули, їхню ініціативу підтримали. Це азбучні істини, за якими живуть громади, де є довіра до влади і де влада, розуміє, що основне завдання – працювати в інтересах людей і для людей.

  – Побутує думка, що король сильний своїм оточенням. У Чернівцях ми стали свідками ситуації, коли більшість городян обрали мером Миколу Федорука, обрали чесно, але «перекинчики» йому не дали працювати. Але ж багато з тих перебіжчиків колись були в його команді. Чи маєте Ви сьогодні надійний тил, з яким можна йти у бій і робити реальні кроки?

  – Запевняю, що маю таку команду. Я три роки був в опозиції. Вдячний своїм депутатам-однопартійцям, сотням, тисячам чернівчан, які підтримували нас в цій жорсткій опозиційній боротьбі. Не відступили, не зрадили. Тому мені є кому довіряти – і це дуже важливо.

  Друге, влада в місті, безперечно, потребує оновлення. Тобто є активні люди, які проявили себе в останніх подіях, продемонстрували спроможність брати на себе відповідальність, зважено і професійно діяти в кризових ситуаціях, здатність працювати в команді. Мова йде не про палкі виступи на мітингах, а про людей, які проявили себе, як організатори, продемонстрували справжню мужність і порядність.

  Пишаюся, що таких серед чернівчан багато. Їх треба заводити в міську раду, а звідти виводити чиновників, які зганьбилися перед громадою.

  Щиро вдячний Миколі Трохимовичу Федоруку, що повірив в мене і активно підтримує на цих виборах. Він завжди принципово ставився до мене, коли я працював в його команді, це для мене була добра школа.

  – Два-три роки назад тих, хто продався за отих 30 срібників, призначали директором департаменту, начальником управління, керівниками комунальних підприємств. Але на підлості далеко не заїдеш. Більшість з них продемонстрували не лише людську, а й фахову неспроможність. Тож гарні людські якості – то добре, однак потрібен ще й професіоналізм.У Вас є такі фахівці?

  – Проблема відсутності фахівців надумана. Нещодавно мав нагоду спілкуватися з цього приводу з мером Львова Андрієм Садовим, вивчав досвід у цьому напрямку екс-мера Вінниці Володимира Гройсмана, дивився як це питання вирішують за кордоном. І Андрій Садовий і Володимир Гройсман довели, що цю проблему можна вирішити і залучити до праці в органах місцевого самоврядування справжніх фахівців, з новим баченням шляхів розв’язання застарілих проблем. Для цього у місцевого самоврядування є важелі, які дозволяють створити для таких спеціалістів мотиваційні умови, щоб їм тут було працювати цікавіше, ніж у бізнесі, щоб управлінська структура органів місцевого самоврядування була конкурентоспроможною.

  Категорично проти того, як кадрові питання вирішував Михайлішин. Щоб утримати прихильність депутатського корпуса, він призначав депутатів на управлінські посади – керівниками департаментів, комунальних підприємств. Міський голова ставав залежним від цих призначень, втрачав контроль над містом, не мав можливості принципово спитати за недоліки, це ставало потужнім джерелом корупції. Цього не повинно бути, як і кумівства. Проти того, аби близькі родичі працювали в команді. Бо всі ми люди, завжди є спокуса пожаліти, не так суворо запитати за помилки. Тому від цього треба відходити, це є необхідним для недопущення корупції. І ще завжди буду дотримуватися позиції свого батька, який в ті далекі часи був принциповим противником політизації і партизації місцевого самоврядування: це він першим заявив, що проблеми каналізації не мають партійного забарвлення. Тому вважаю, що фахівців слід обирати незалежно від партійності і політичних уподобань. Вони мають бути професіоналами у своїй справі і користуватися довірою громади.

  Сьогодні навіть серед своїх опонентів бачу окремих людей, яких би залюбки запросив у свою команду.Готовий розглядати кадрові рекомендації будь-якої партії чи громадської організації, аби вони були лише розумні і приносили користь місту, громаді. Завжди готовий відступити від особистих амбіцій, якщо це піде на користь Чернівцям і чернівчанам.

  – Наше місто ще з австрійського періоду вирізнялося тим, що це було справді європейське місто. Це було високоінтелектуальне місто. Ходили легенди про його чистоту. Певно, це й приваблює туриста і те, що тут можна на щось глянути. Я, наприклад, провів у місті 40 років, і все одно завжди відкриваю для себе щось нове. Треба зробити місто справді привабливим і з півдня, і зі сходу, і з півночі – з усіх боків. Як Ви, як майбутній міський голова, бачите шляхи відновлення привабливого міста?

  – Абсолютно погоджуюся з вами. Для розвитку міста потрібне постійне підживлення інвестиціями, як фінансовими, так і кадровими. А це можливо тоді, коли місто стане цікавим для людей ззовні. Водночас я проти такого феодального підходу до залучення інвестицій, який нав’язували екс-губернатор Папієв та його сюзерен Михайлішин. Це вони переконували, що мають зв’язки і підтримку у керівництва держави, олігархів і на Буковину та Чернівці завдяки цьому проллється золотий дощ. Наші чернівчани, мої друзі нині займають серйозні посади в Уряді, але я не вважаю, що це зобов’язує їх якимось чином лобіювати інтереси нашого регіону всупереч іншим областям. Це неправильно. А якщо їх там не буде, то що? Буде як в Донецьку? Прем’єр-міністр з іншого регіону скаже: «Нате отепер дулю вам, ви і так тут за два роки отримали все, що могли». Так не повинно бути. Ми маємо робити в Чернівцях такий клімат, щоб було комфортно сюди приїжджати, щоб люди хотіли тут відпочити, робити бізнес. Щоб вони знали, що тут безпечно, що тут влада, яка тримає слово, тут можна працювати і є рівні можливості для всіх, що жодних привілеїв депутати для свого бізнесу не матимуть. Що влада підтримуватиме лише ті проекти, які цікаві і потрібні громаді, є перспективними для розвитку міста, докладає максимум зусиль для модернізації міської інфраструктури, аби місто було комфортним, зручним, доглянутим, чистим, гарним і креативним. Переконаний, що у нас є все для розвитку високотехнологічних, наукоємних виробництв, туристичної та рекреаційної галузі, унікальні ресурси для культурного, подієвого туризму. Ми – відкриті, толерантні, полікультурні, ініціативні. Ми – цікаві Україні і світу, це – наша перспектива.

  – Чого очікуєте від чернівчан? Як плануєте виправдати їхні сподівання?

  – Небайдужості. Хочу, аби чернівчани активніше долучалися до керування міською господаркою, усіма процесами в місті, не проходили повз недоліки, допомагали виводити «на чисту воду» зарозумілих чиновників-бюрократів, хабарників, продукували цікаві ідеї, розвивали у Чернівцях місцеві бренди, які б зазвучали на весь світ, аби місцевий бізнес надав якісні послуги, а головне, щоби любили Чернівці, пишалися містом, шанували один одного, підтримували немічних, щоб невихованості, хамству, безкультур’ю було у нас незручно.

  Сподівання у мене з чернівчанами спільні. Мене теж турбує стан чернівецьких доріг, корупція, побори в лікарнях, школах, садках, наші жахливі мережі, страшні під’їзди та ліфти, дрантиві дахи, «золота» вода і тепло, брудні тролейбуси і маршрутки, відсутність місць для паркування, брутальне поводження окремих водіїв, безробіття, незайнятість молоді, засміченість дворів, парків, скверів, нестача спортивних майданчиків, басейнів, убогий вигляд культурних установ, запущеність архітектурних перлин. Але переконаний, що все це ми змінимо, разом здолаємо. Почнемо наводити порядок.

  – Щодо порядку на вулицях. Сьогодні у нас можуть припаркувати машину на переході, облаяти пішохода, горлопанити до ранку під вікнами багатоповерхівки, викинути на голову перехожим сміття з балкону, влаштувати будь-де стихійний смітник, почастішали випадки пограбувань. Чи сподіваєтеся на допомогу правоохоронців ?

  – Будемо створювати муніципальну міліцію, бо наводити лад у місті без контролю нереально. І це позиція більшості міських голів України. Бо нині треба йти в міліцію і просити:«Хлопці допоможіть боротися з вуличною торгівлею, допоможіть ще щось…».

  Вже зараз долучаємо до контролю за правопорядком наших підприємців. Будемо формувати загальноміську сітку камер спостереження, до якої підключатимуться всі об’єкти. Тобто відкривається ресторанчик, кафе чи магазин – встановлюєш камери спостереження. Якщо технічно можливо, встановлюєш одну камеру на фасад і підключаєш її до центральної системи. Це допомагає одразу, за гарячими слідами, розкрити злочин, дисциплінує осіб, схильних до хуліганства. І різної дурості на вулицях стане менше.

  Друге, серйозно і жорстко треба працювати з власниками нічних закладів. І ми будемо це робити. Сьогодні як: працює нічний заклад і кожної ночі туди від одного до трьох разів викликають міліцію. Тому, шановний власник закладу, підприємець: або ти наймаєш собі адекватну, порядну, професійну охорону, яка унеможливлює мордобій, нічний галас під вікнами у людей, або ти не працюєш вночі. Третє, вважаю, що треба кардинально змінити роботу з молоддю, знайти для неї цікаві справи, створити умови для здорових захоплень. У нас дуже креативна, здібна і справедлива молодь, яка хоче жити цікаво і я на неї розраховую, бо Чернівці за віковим складом населення – студентське місто і молоді люди мають почуватися тут господарями відчувати, що з ними рахуються, бути відповідальними.

  – Кілька слів про свою сім’ю…

  –Маю дружину Антоніну, вона чернівчанка, з простої родини. Її батько працював водієм, а мати за радянських часів була товарознавцем, потім їй довелося майже 10 років бути на заробітках за кордоном. Антоніна викладає у торгівельно-економічному інституті, а сину Богданчику – лише 5 років. Він готується йти до школи. І ми будемо жити тут, у Чернівцях. Було багато можливостей поїхати, пропонували цікаву роботу в Києві, але я відмовився, бо тут моє рідне місто. Тут могили батьків… Коли подумаю, то навіть не уявляє, що моя родина може жити не в Чернівцях…

  – Ви живете на вулиці Каспрука, у квартирі Ваших батьків?

  – Так, живу у квартирі батьків у багатоповерхівці на вулиці Павла Каспрука. Трохи жив у тещі. Зараз планую зробити ремонт у квартирі, облаштувати зручне місце для майбутнього нашого першокласника. Земельних ділянок від міста не отримував. Живу, власне, як більшість
  чернівчан. Тож хочу і надалі зберегти цю рівність.

  Анатолій ІСАК

  Опубліковано в газеті ”Буковина”

 7. Добре піарять Каспрука, людину, яка нічого із себе не представляє, а ні в інтелектуальному а ні в моральному плані. Скільки води не лийте, а ця людина краще не стане! Ну не тягне він на мера. Господи спаси Чернівці!!!!

 8. Олексюк вважає, що чернівецька політика та “чиста гра” стануть синонімами
  Про це повідомили у штабі кандидата. Текст:
  Петро Олексюк вважає, що українські політики, особливо після Революції Гідності, зобов’язані навчитися бути моральними. Одним із іспитів на засвоєння принципів чесної конкурентної боротьби без підлості та підступів якраз і є виборчі перегони. Тому, Петро Олексюк пропонує усім кандидатам на посаду Чернівецького міського голови доєднатися до ініціативи «Тиждень Гідної Поведінки».
  У спорті є таке поняття як «Fair Play», яке вимагає від суперників дотримуватися правил чесної гри. Українська Вікіпедія каже про Fair Play, що «дотримання принципів чесної гри у поведінці має найважливіше значення», бо «розвиває спортивний дух, спортивну поведінку футболістів, представників команд і глядачів, тим самим підвищуючи задоволення, що одержують від гри всі її учасники».
  14 травня Петро Олексюк та люди, які йому довіряють, наголошували, що принципово обрали варіант ведення чистої громадянської кампанії. Її мета не лише здобути підтримку виборців, але й донести до них, а відтак і до політиків просту істину – громада Чернівців заслуговує на нову якість політики та політичної боротьби.
  Роки викривленого уявлення про сутність політики і відповідальність політиків призвели до того, що нормою стали нечесні способи ведення виборчих перегонів. Відра бруду та компроматів, обопільні звинувачення в справжніх та вигаданих гріхах, поширення чуток та брехні, намагання всіляко очорнити опонентів надійно закріпилися в політичній поведінці. І особливо активно користаються можливістю поставити підніжку в останній тиждень перед днем голосування.
  Петро Олексюк закликає усіх суперників в боротьбі за крісло міського голови втілити одне із принципів Євромайдану «Почни зміни із себе» та продемонструвати чернівчанам, що вони гідні їхньої довіри. Гідні не лише своїми програмами, ідеями, командами, минулими заслугами, але й порядною та гідною поведінкою.
  Виборці мають право не лише чути конструктивні пропозиції кандидатів, але й не бачити спроб нечесної конкурентної боротьби. Тому кандидати на міського голову мають розуміти, що важливим є не тільки те ЩО ВОНИ ЗМАГАЮТЬСЯ, але й те ЯК ВОНИ ЗМАГАЮТЬСЯ. Важливим є не лише розрив в голосах, але й способи якими цього розриву досягають.
  Чернівчани заслуговують того, щоб бачити гідну поведінку людей, які претендують на те, щоб керувати містом. Петро Олексюк впевнений, що усі учасники мерських виборів є людьми порядними та відповідальними і зможуть витримати випробування «Тижнем Гідної Поведінки».

 9. В приміщені Народного дому у Чернівцях відбулася прес-конференція кандидата на посаду міського голови Петра Олексюка, на якій він розповів про свою програму, погляди на мерство, а також представив своїх довірених осіб.
  У вступному слові Олексюк зауважив, що вибори мера для громади Чернівців «навіть важливіші за вибори Президента, оскільки стосуються повсякденного життя». Також кандидат розповів, що рішення балотуватися в мери йому давалося важко (обдумував 3 тижні) і тільки завдяки підтримці друзів і громадського сектору він наважився взяти участь у виборчих перегонах.
  — Є бажання щось робити і робити це якісно. Наша команда хоче, щоб місто отримало не просто чиновника, а ефективного менеджера, — каже Олексюк.
  Основним «козирем» у боротьбі за крісло мера Петро Олексюк вважає свою програму (сам кандидат очікує від виборів тільки програмну боротьбу без чорного піару).
  — Якщо так станеться і мене не оберуть люди, я готовий віддати свою програму переможцю — тільки би він був готовий її реалізувати. Навіть якщо програю – плакати не буду, — зазначив Олексюк.
  Свої шанси перемогти у виборах оцінює «прагматично і тверезо»… «Закиди» щодо того, нібито він є технічним кандидатом (наприклад, Михайлішина) спростовує.
  — Це все хтось придумав. Скоріше за все, це придумали у виборчому штабі когось із кандидатів. Михайлішин? Хто такий не знаю, не здоровався… Бачив декілька разів: на Кобилянській гуляє, — іронізує Олексюк.
  Загалом прес-конференція пройшла спокійно і позитивно (в «традиціях» передвиборних зустрічей з пресою). Трохи пожвавив подію Ярослав Кирпушко – голова Буковинського центру реконструкції та розвитку та довірена особа кандидата на посаду міського голови. Спершу він дуже красиво розповів, як Олексюк «пройшов вогонь і воду» і, найголовніше, «випробування славою і грошима»:
  Кирпушко наголосив, що кандидат, якого він підтримує, не має а ні партійних, а ні фінансових зобов’язань перед кимось, тому «не буде вибудовувати політичних схем», які добре прижилися в українському самоврядуванні на місцях. Далі Кирпушко розповів, що уже зараз нинішній секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик дослухається до порад команди Олексюка, яка часто звертаються до нього з порадами (в силу своєю громадської діяльності). Також довіреній особі сподобався виконавчий комітет, який створений при Кушнірику.
  «Олексюк – міський голова, Кушнірик – секретар, і хороший виконком» — такі результати виборів вважає виграшними Кирпушко.
  До слова. Штаб кандидата Олексюка робить ставку на молодий електорат, який після останніх подій «мислить по іншому», а також на представників малого і середнього бізнесу. * матеріл з сайту chv.tv

 10. Совесть бы имели, неуки. Болтать и критиковать только и можете? Рот бы помыли.
  Это кто ж , по-вашему, моральный такой и профессиональный? Ткачук? Цаплюк? Другие из самовыдвеженцев? Не смешите копыта
  каспрук сделал для города больше, чем ваша “элита” вместе взятые, и люди это оценили
  а за ваших ‘молодых и очень деятельных’ только вы и голосовали- штабы и родственники

 11. Шановний, “Ви про що”? Хочу зазначити Вам, перш за все, про те, що здобутки Каспрука мені не відомі. І це, в принципі, не важливо. В любому випадку, так як було раніще при Павлюку, Федоруку, Михайлишині вже не буде. Дерибану міста не буде, розумієте. Так, що хай Каспрук думає, як повернути у власність громади майно, незаконно отримане його друзяками, хай працює над створенням робочих місць, благоустроєм всього міста, а не тільки центру. А завдання йому будуть ставити не місцеві олігархі, а громада міста, і не через пихаті і всім відомі рила. І якщо буде треба, то громада об”єднається у відповідну громадську організацію без депутатів і кланів, для того, щоб його контролювати і направляти. Так що, шановний не так все просто. Готуйтесь до роботи, і готуйтесь як мога скоріше…

 12. Для народа! А если не будет работать на благо всех простых горожан, то вежливые люди его об этом вежливо попросят!

 13. Пане Каспрук! Не списуй гроші громади на комунальний транспорт! Він не працює! Хіба, що біля мерії!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ