Человек не терпит насилия!

Підступний план

В затишному кабінеті десь неподалік Майдану троє змовників під мерехтіння дешевої свічки розробляли підступний план.

«Отже, чи кожен із нас для себе остаточно вирішив, що немає в його житті вищої мети, ніж підступно завадити незмінному стратегічному курсові Президента Януковича на європейську інтеграцію?» – обвів спільників пильним поглядом Володимир Леонідович.

«Остаточно, – гірко махнув рукою Олександр Павлович. –  Як прийшов до мене позавчора депутат Чечетов, як сказав про дітей, про йолочку – так досі, вірите, заснути не можу! Прокидаюся вночі, згадаю – і знову плачу. Ой, вибачте, знову… Иии… Шматочок щастя, розумієте?… Иии…Украли, гади… Ух я їм!…»

По вусах Олександра Павловича заструменіли суворі чоловічі сльози.

«Та ясно шо остаточно! – рішуче перервав потік схлипувань Валерій Володимирович. – Я ж мент, я ж така скотина, що мені й особистого наказу Віктора Федоровича ні на що не потрібно. Я ж зараз піду їм сам кийком нирки повідбиваю та скажу, шо так і було. Я ж знаю, що Віктор Федорович того не любить, що він би мені руки за це повідривав, но я ж мент, я ж нарваний! Громадяни, працює спецпідрозділ «Беркут», розходьтеся, на! на! лєжать, сука!»

«Та Віктор Федорович – то ще півбіди! – довірливо прошепотів Володимир Леонідович. – Його підставити кожен лох зможе – он Азаров 3 роки підставляє й нічого. А ми ж із вами зараз справжні екстремісти й терористи: ми підставимо не лише Януковича, а й Клюєва, і Медведчука, й усе ФСБ з Путіним та Кіріллом!»

«Аххх, кросава! Чортяка! Жжош! – захоплено зашепотіли спільники. – Такий жорстокий диявольський план не міг придумати жоден член Партії регіонів. Мабуть, тобі допоміг твій зрадливий друг-нардеп від опозиції Княжицький!»

«Еге ж, еге ж, – зловісно захихотів Володимир Леонідович. – Але він занадто тупий і недалекоглядний, як і всі нардепи від опозиції. План склали в Пентагоні Сорос, Цукерберг та Навальний!»

«Е, то в нас довгі руки», – задоволено посміхнувся у вуса Олександр Павлович.

«А кийки ще довші, а мазгов своїх нєт ні х..я!» – раптом загоготів Валерій Володимирович.

«Ну да, ти ж мент, – з огидою сплюнув Володимир Леонідович. – Ну досить. Переходимо до справи. Матеріально-технічне забезпечення. Яйця є?»

«Желєзні, гагага! Аж звенять на морозі», – чітко відрапортував Валерій Володимирович і зайшовся самозакоханим реготом.

«Два лотки, – серйозно вимовив Олександр Павлович. – І ще ці…. Головешки!»

«Хто? Що?» – перепитали силовики.

«Ну, Чечетов із собою ціле відро приніс», – розгублено промимрив Олександр Павлович.

«Лана, нєсі шо єсть. Тока єслі кому шо в глаз, то сам потом отхватіш. Я ж мент, я ж без голови, я ж бєспрєдєльщик!» – хижий Валерій Володимирович про всяк випадок махнув кийком біля скроні Олександра Павловича.

«Тихіше ви обидва! – заспокоїв спільників Володимир Леонідович. – Часу в нас обмаль. Адже саме зараз настає той рідкісний, просто небачений період часу, коли Віктор Федорович вимушено зайнятий відстрілом небезпечних кабанів у мирному лісі й через це на хвильку облишив невтомне полювання на шпигунів та ворогів Батьківщини! Саме в ці хвилини нам, підступним нелюдям, настає час вилізти зі своїх зрадницьких схронів та завдати нищівного удару просто в широке серце цієї людини та її незмінного стратегічного курсу на європейську інтеграцію!»

«І що, тоді Віктор Федорович не зможе впевнено прилетіти до Росії та підписати з нею угоду про довгоочікувану Асоціацію України та ЄС?!» – аж не повірили власній жорстокості та підступності Валерій Володимирович та Олександр Павлович.

«Гарантовано Держдепом!», – багатозначно підморгнув Володимир Леонідович.

Годинник у кабінеті пробив чотири рази. Хтось коротко дмухнув на свічку. Трійця мовчки підвелася та рушила з кабінету в темряву…

 
Юрко КОСМИНА, для «ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

 1. Эта мразь будет перекладывать ответственность друг на друга. А надо в первую очередь наказать непосредственных исполнителей — тех кто избивал людей!

  Приказа на зверство — никто не отдавал!!!!!!

 2. А теперь должно состоятся интересное кино, кто быстрее Клюев или Захарченко повторит ” подвиг ” Кравченко и как минимум два раза выстрелит себе в голову, обрывая ниточку до главного ЗАКАЗЧИКА.

  В Генпрокуратуре Попов назвал “заказчика” зачистки на Майдане

  Разгон митинга на Майдане произошел после того, как секретарь СНБО Андрей Клюев потребовал установить елку 29 ноября

  На допросе в Генпрокуратуре 13 декабря глава КГГА Александр Попов заявил: разгон митинга на Майдане в ночь на 30 ноября произошел после того, как секретарь СНБО Андрей Клюев потребовал немедленно установить елку.

  Об этом пишет ZN.UA со ссылкой на источники в ГПУ.

  По данным издания, сначала следствие взяло показания у Александра Попова, затем — у начальника столичной милиции Валерия Коряка и заместителя секретаря СНБО Владимира Сивковича, после чего была проведена очная ставка между подследственными.

  “Попов сообщил следствию, что 29 ноября утром ему позвонил секретарь СНБО Андрей Клюев и поинтересовался степенью готовности елки, которую должны установить на Майдане Независимости. Попов сообщил ему, что все идет по плану. Клюев потребовал установить елку сегодня же и сообщил Попову, что все инструкциям ему даст заместитель секретаря СНБО Владимир Сивкович”, — пишет ZN.UA.

  В конце рабочего дня Сивкович прибыл в кабинет Попова для оперативного реагирования на ситуацию и пробыл там почти до 4 часов утра.

  Кроме того, в кабинете председателя КГГА находилось еще 6 депутатов из фракции Партии регионов, среди них — Эльбрус Тедеев, Нестор Шуфрич и Александр Егоров.

  “Поздно вечером, по словам Попова, снова перезвонил Клюев, желая убедиться, что все команды для установки елки Попов отдал и Михаил Кучук (замглавы КГГА — УП.) готовится к установке елки со своими службами. Ближе к четырем часам Сивкович отдал команду: “Пора готовить технику к завозу”, — отмечает издание.

  После этого Попов и Сивкович отдельно выехали из здания КГГА и прибыли в кабинет начальника киевской милиции Коряка.

  Также во время общения со следователем Попов сообщил, что за действиями коммунальщиков и “Беркута” на Майдане они наблюдали, глядя в монитор видеонаблюдения, куда транслировалась информация с камер.

  “Но камеры находились далеко от места событий, и насилия не было видно”, — отметил Попов.

  Затем он поехал домой и только дома стал получать звонки с описанием кровавых событий.

  В свою очередь Коряк дал показания следствию, что ему позвонил министр внутренних дел Виталий Захарченко и приказал выполнять все команды Сивковича.

  В свою очередь Сивкович ни разу во время допроса фамилии Клюева не назвал.
  А теперь должно состоятся интересное кино, кто Клюев или Захарченко повторит ” подвиг ” Кравченко и как минимум два раза выстрелит себе в голову.

 3. красиво… Но очень слабо выражена “непричастность” к предмету разговора Януковича, Клюева, Медведчука и Захарченко.Они ведь “ну совсем не при делах”. Что люди могут подумать.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ