Человек не терпит насилия!

Пацани перестарались

portnov3434

Андрій Володимирович Портнов – людина, безсумнівно, видатна. І судовою владою керує так, що аж гай шумить. Тим не менш, надмірна старанність при виконанні монарших забаганок нерідко тягне сміховинні наслідки. Саме так і вийшло з мітингом «на підтримку курсу президента», який влада вирішила провести 14 й 15 грудня в центрі Києва. Очевидно, в Адміністрації Президента призабули, що ще 30 листопада суддя Окружного адміністративного суду Києва Богдан Санін виніс постанову, якою заборонив проведення будь-яких масових заходів у центрі столиці аж до 7 січня 2014 року. І що «Беркут» та внутрішні війська кілька разів штурмували Євромайдан саме на виконання цієї постанови.

Якщо в Андрія Володимировича погано з пам’яттю, нагадую, що в ніч на 30 листопада 2013 року суддя Санін Б.В. при секретарі Борисовій Т.М., розглянувши позов Київської міської державної адміністрації, виніс постанову по справі №826/19020/13-а, у якій, зокрема, сказано:

«Встановити обмеження права на мирні зібрання (пікетування, пішої ходи, демонстрацій, мітингів, зборів) шляхом заборони: Всеукраїнському об’єднанню «Батьківщина» Київська міська організація політичної партії (згідно заявою від 30.11.2013 р. №249/ов, від 30.11.2013 р. №250/ов, від 30.11.2013 р. №251/ов); ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, Депутатській фракції Політична партія «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи» Віталія Кличка» (згідно заявою від 30.11.2013 р.); іншим суб’єктам, які реалізують прав на мирні зібрання, проведення заходів з 01.12.2013 р. по 07.12.2013 р. у м. Києві по вул. Банковій, вул. Грушевського, вул. Богомольця, Європейській площі, Майдані Незалежності, парк «Хрещатий».

Якщо ж права рука Портнова не знає, що пише його ліва рука, Андрій Володимирович може ознайомитись з повним текстом цієї постанови в Єдиному державному реєстрі судових рішень

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35641960

Наступного дня в Адміністрації Президента цю постанову почитали й вирішили, що заборонити мітинги до 7 грудня – то занадто мало. Але новий позов подавати полінувались. Натомість 2 грудня суддя Санін, порадившись сам з собою, виніс ухвалу «про виправлення описок в судовому рішенні», якою постановив 7-ме грудня 2013 року вважати 7-им січня 2014 року. Ось ця ухвала все в тому ж реєстрі:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35653659

До речі, принагідно звернімо увагу на таку особливість «портновського правосуддя», як винесення судових рішень щодо осіб, які взагалі не є учасниками справи. Суд так і пише, що заборона стосується не лише відповідачів, але й будь-яких інших суб’єктів. Напевно, коли Портнов вчився на юриста, йому в курсі цивільного процесу (бо адміністративного тоді не було, а справи, що зараз називаються адміністративними, розглядались в порядку глави 31-А Цивільного процесуального кодексу України) викладачі розповідали, що позов – це вимога конкретного позивача до конкретного відповідача, скерована через суд. І що судове рішення, яке зачіпляє права та інтереси осіб, що не є учасниками справи, підлягає скасування як незаконне.

Але коли то було. Зараз в Україні нові правові реалії, а судді ладні підписувати будь-яку белеберду (точніше, «келеберду» — є такий новий юридичний термін, неофіційно запроваджений на честь судді Окружного адміністративного суду Києва Володимира Івановича Келеберди), спущену їм з Адміністрації Президента.

Як відомо, по п’ятницях 13 числа до Києва злітається всіляка нечесть. 13 грудня 2013 року не стало виключенням і в студію телеканалу «Інтер» прибула міністр юстиції України Єлєна Лукаш. Пані Лукаш довго розповідала про те, що в Україні останніми днями всі перед законом рівні, і якщо суддя Санін заборонив мітингувати в центрі Києва, то вона, як жінка та матір, палко підтримує нічний штурм Майдану, влаштований Міністерством внутрішніх справ України в ніч на 11 грудня.

А в той час, як мадам Лукаш віщала в ефірі, на Європейській площі Партія Регіонів із залученням військових і комунальників під охороною міліціонерів встановлювала сцену для свого «антимайдану». З усієї України спеціальними поїздами влада звозить до Києва заляканих бюджетників, бомжів і гопників – щоби порушити постанову судді Саніна, яку сама ж інспірувала. Перекрита міліцією для «тітушек» вулиця Грушевського, польові кухні в парку «Хрещатий», розцвічена символікою ПР Європейська площа – і ніяких державних виконавців з «Беркутом».

Тож сподіваємось, що Лукаш і міністр внутрішніх справ Захарченко не з меншим заповзяття розганятимуть 14 і 15 грудня мітингувальників Партії Регіонів на Європейській площі, вул. Грушевського й у парку «Хрещатий» —

місцях, заборонених для мітингування Окружним адміністративним судом м.Києва. Може, навіть Портнова за компанію покличуть – світло-шумові гранати кидати. Напевно, це було б корисним для керівника судової влади в Україні – можливо, після такого Андрій Володимирович потроху став би думати над наслідками своєї творчості. Ну, а суддя Богдан Санін, можливо навіть, почав би читати тексти своїх постанов до їх проголошення, а не після.

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

21 ответ

 1. да, кстати. национализация не с целью возврата СССР, а дальнейшая продажа, или сдача в управление посредством передачи ограниченного пакета акций с одновременной фиксацией обязательств по наполнению бюджета в виде налогов и оплаты труда на уровне, соответствующему человеческому достоинству занятых на предприятии наёмных работников. доработанная модель продажи Криворожстали в качестве пособия для дилетантов. социализм вместо олигархата.

 2. для 2013 и остальных..

  А кто “не потянет”?- Формула “Не хочешь? Заставим!” По большому счёту нужен не 1917, а 1789 год. Иначе на кой нам та Европа, если не будет национализации системообразующих активов? Для работы на “дядю” и его проценты по кредитам? Без работы активов на страну=народ это будет всего лишь новая обёртка старого г..а. Кроме системообразующих активов необходимо прояснить ситуацию со всем наколядованым в местах концентрации памятников украинской коррупции. Также необходима радикальная система предотвращения и профилактики проявлений коррупции в будущем. Это могло бы стать объединяющей нацию идеей, да и действиями. Лучше по аналогии с КНР. Конечно не вызывает сомнений, что такие реформы можно реализовать только силовым методом, а подобные ресурсы на Украине отсутствуют, а уже вложенные в наших олигархов западные ресурсы станут основным фактором сопротивления. Но главное вложить идею в головы протестантов. Очень подходящий для этого исторический момент. Старая аксиома: чтобы иметь больше денег нужно больше зарабатывать или меньше тратить, в нашем случае — меньше воровать. Вот на этом нужно было бы сконцентрировать усилия на Майдане. Прогнать марионеточное трио и больше думать, меньше прыгать. Мы же видим только скачки, ибо “хто не скаче, той москаль”. С такой объединяющей идеей, хотя она очень просто реализуется, светлого будущего не построишь.

 3. Видишь-ли, товарищ Фан — все сразу не потянут (или снова хочется в 1917?).
  А вообще-то, в 2005-м наметки были, Криворожсталь например (чего Юлька и сидит).
  Так что не все сразу, разберутся постепенно. И укр.язык с вышиванками этому не помеха, может даже наоборот.

 4. Слышь, Абрамович алё ..

  Ты ж завтра первый будешь скыглыты, шо нарушаются права людыны..

  Твои коменты удаляют, а потом докажи…

  У меня вопрос.. Почему тебя не банят за твои высеры? Ты кто? Азеф? Гапон? Или просто кошерный жыд?

 5. До столиці прибули бойовики з Маріупольського злочинного угруповання Довра Мухамедзімаєва. Про це повідомив нардеп Олег Махніцький.

  За його словами, у готелі «Дніпро» серед прибулих на антимітинг було упізнано такого собі Тамаза Атарашвілі, який зараз проходить по кримінальній справі за завдання тяжких тілесних ушкоджень, хуліганство і розбій за особливо обтяжуючих обставинах. Разом з ним були помічені Олексій Бужор та Антон Крюков, котрі теж проходять по згаданій справі. Усі вони перебувають на підписці про невиїзд. Справа зараз слухається у місцевому суді міста Маріуполя. Усі згадані особи працюють під егідою охоронної фірми «Рубеж», керівником якої є Андрій Жуков. На даний момент фірма позбавлена ліцензії.

  За оперативною інформацією усі підсудні належать до організованого злочинного угруповання Маріуполя Довра Мухамедзімаєва.

 6. Мне 17 лет, смотрел протесты в Турции, Греции, Франции. Вопрос. Почему против мусоров не применяют “коктейли молотова “? Зечару все ненавидят , я так понимаю, что главная идея майдана — далой янучару с его выводком паразитов. Почему тогда протест превратили в вылотекущую акцию?

 7. Так, а чего вы ждали? Они еще и трансляцию с круглого стола глушили…Избирательное правосудие, откровенный пох*зм ко всем бывшим и теперешнему Президентам Украины во время прямоугольного стола. Круглого (стола) в стране не нашлось или у организаторов не подсуетились непонятно, но глушить трансляцию это нужно было иметь большие аргументы. Там срок, срок большой господа….или снова избирательное правосудие? Я думаю, что Кличко, Яценюк и Тягнибок понимают наличие у них права требовать от прокуроров найти виновных, тех, кто им препятствовал выполнять функции возложенные на них народом. О Януковиче я молчу, его люди позорно показывали его как ГАРАНТА прав и свобод, как всегда в очень интересном положении. Тут не просто принцип- одна рука не ведает, что делает другая, — тут на весь мир показали, что Янукович не все вопросы “решает”. Ну, а если он как ГАРАНТ, сам препятствовал донести до народа актуальные вопросы, то тогда оно конечно и вовсе смешно. Свободу слова на “КРУГЛОМ СТОЛЕ” не то, что поставили под сомнение, там четко показали, что ее может и вовсе не быть. Словом очень многое не сходится у нынешней власти, а все их действия двуликие и попахивают пещерным мышлением.

 8. Слышь, Моисеевич Бойко..

  Китайская ничья тя устроит?

  Зачистят нафуй все территории… Кийкамы, водомэтамы, гумовымы кулямы..

  Ты ж завтра первый будешь скыглыты, шо нарушаются права людыны..

  У меня вопрос.. Почему тебя не закрывают за совершенные тобою преступления? Ты кто? Азеф? Гапон? Или просто кошерный жыд?

  Сколько тебе платит влада за волания проты влады?

 9. Да, действительно “заслуженные юристы Украины”, доктора юридических наук (экономических тоже) в очередной раз подстелили президента В.Януковича. Да, вчера в пятницу 13 (символично то как, действительно, для Украины нечистая сила) Вадим Колисниченко в Севастополе организовывал (организатор) людей в Киев (как предположение, а не служащих ли ЧФ в гражданку одели да в Киев везут?) Кстати, он также юрист заслуженный, причем Украины, которую он так ненавидит (про ученную степень не знаю). Вообще то песня не о нем, а как факт команда в очередной раз подставили президента, вот вопрос зачем они это делают, им то с это что? А может они….. или чьих будут? Согласитесь, как они подталкивают его к таким действиям, что действительно все может печально закончиться и для страны и для него и для наших олигархов. Кому это надо

 10. Донбасс уже давно сам стал законченным порожняком. Где только в стране отметились выходцы с Донбасса — там и невиданный беспредел. Выпустили нищих слабоумных из резервации — вот они и хватают всё подряд, что только глаза видят. Самый, что ни на есть — порожняк. По всем понятиям.

 11. Надеюсь, найдутся среди приехавших и те люди, которые расскажут тебе, дебилоиду, что “по выкидывают” — пишеццо вместе. Иди пиво под енакиевский ларёк пей, гопник, не тронь клавиатуру — это не для тебя (представляю и сочувствую, как ты только с англо-каптчей борешься, когда не цЫфры…)

 12. Прочитал.
  А ведь и правда — дикость…
  Папуа-Новая Гвинея, а не европейская страна.
  Хотя и там за подобное правоприменение съесть могут.

 13. Особисто я сподіваюсь, що Лукаш і міністр внутрішніх справ Захарченко, і суддя Богдан Санін з Портновим будуть сидіти (якщо не втечуть до Рассеї) на зоні.

 14. Я вот одного не пойму, а почему Кожемякина не слышно и не видно? Аферюга Забзалюк — это ж его кадр. А Кожемякина что-то и на баррикадах не видно. На невидимом фронте? или выжидает, кто побеждать будет?

 15. Надеюсь, люди которые приедут сегодня по выкидывают бомжей и вуек с майдана и освободит Киев от нечисти.

 16. Портнов отныне будет прочно ассоциироваться с “ордой Януковича-Азарова”, которая расселась по креслам власти УЖЕ НЕНАДОЛГО(призрак их кончины бродит по Майдану), “потому что слишком они дерзкие, циничные, жадные и туповатые для понимания всей сложности тех вопросов, стоят перед ними

 17. незаконне використання армії та армійського майна, охорона життя і здоровья військовослужбовців — нещасних дітей з ВВ — повинна слідкувати прокуратура по нагляду за додержанням законів у воєнній сфері. Ця ж прокуратура лякає цих дітей і командирів кримінальною відповідальністю за відмову бити громадян.
  матері! телефонуйте і пишіть тим прокурорам щоб вони виконували свою роботу:
  — заступник генерального прокурора Середа Григорій Порфирійович 200-74-51 робочий 067-501-27-45 мобільний — начальник головного управління по прокуратурі у воєнній сфері Козачук Василь Петрович 243-44-33 робочий 067-537-74-33 мобільний — його перший заступник Дибець Юрій Юрійч його мобільні 093-119-35-54 098-202-58-99 — його просто заступник ГОЛОМША Микола Ярославович 242-10-71 робочий 050-434-03-70 моб. — його заступник по слідству Шевченко Едуард Васильович 243-44-31 робочий 099-137-82-79 моб. — прокурор Київського регіону Війтєв Юрій Миколайович 285-85-83 роб. 095-605-52-22 098-592-93-94

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ