Человек не терпит насилия!

Українські політики коментують вбивство Діда Хасана: Дев’яності повертаються?

Новини України — Політичні новини — Дід Хасан — вбивство Діда Хасана — Українські політики коментують смерть Діда Хасана: Буде римейк дев'яностих?    Дід Хасан убитий в центрі Москвиcriminalnaya.ru

Українські політики по-різному оцінюють наслідки вбивства у Москві кримінального авторитета на прізвисько Дід Хасан.

“Цей “авторитет” мав величезний вплив на криміналітет в Україні. Тепер буде черговий переділ. Римейк дев’яностих?”, — написав на своїй сторінці у Facebook депутат Верховної Ради Володимир Ар’єв.

Його колега Геннадій Москаль упевнений, що Дід Хасан останнім часом не мав сфер впливу в Україні. “Я не думаю, що в Україні його вбивство матиме наслідки, Україна не була його сферою діяльності останнім часом. Кривавих розборок побоюватися нам не варто”, — заявив він Новому регіону.

“Це чисто російське питання. Його прибрали, це було очікувано, він і так довго прожив … Хасан був видворений з України, йому заборонили в’їзд на п’ять років. І якби він тут залишився, то його б убили тут. Якби він жив навіть в Аргентині, то його б дістали … Це російське питання, перерозподіл їхніх сфер впливу. Його місце займе хтось інший”, — заявив депутат.

Екс-депутат Юрій Кармазін також упевнений, що вбивство Діда Хасана не спричинить за собою перерозподілу кримінальних сфер в Україні. “Це могло бути 5 років тому. А сьогодні наглядачі під дахом влади у нас вирішують все. За Києвом так званий наглядач у нас взагалі міністр, такі ж люди є в кожній області”, — сказав він.

“А Хасан настільки незначна фігура для України, що говорити про його вплив не варто. Його епоха просто закінчилася, прийде інша, адже в Росії своє з’єднання чекіста і наглядачів, а у нас по-іншому — у нас наглядачі і кримінал над владою. Якщо Хасана прибрали, то на це дали добро зверху, як з чекістської, так і бандитської гори”, — заявив Кармазін.

Нагадаємо, вчора, 16 січня, Дід Хасан (справжнє ім’я — Аслан Усоян) був убитий єдиним пострілом на виході з ресторану в центрі Москви. Медики повідомили, що в лікарню його доставили непритомним, але ще з ознаками дихання, проте його життя не вдалося врятувати. Як повідомили в СК РФ, вбивця Усояна стріляв з горища сусіднього будинку з автомата із глушником, виявлено шість гільз калібру 9 мм.

***

В Україні Дід ​​Хасан востаннє згадувався в 2010 році, коли його екстрадували з Києва після затримання в аеропорту. ЗМІ писали, що Дід Хасан прилітав до Києва для проведення “збору злодіїв в законі”, на якій нібито повинні були перерозподілятися ролі “наглядачів” в Україні.

За матерiалами: РІА Новий регіон

Корреспондент

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Наверное из безшумного дал очередь — скорее 1-я попала остальные мимо -вот и 6 гильз…не ссупер-пупер-профи, учитывая тип оружия

  2. Это Кармазин фигура о которой вспоминать даже не стоит. Великий знаток и защитник служивого люда. Как его защищал так его и выбрали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ