Человек не терпит насилия!

30.09.2012 произойдет ротация руководителей и замов БЭП МВД всей Украины.

Уже известно, что Одесса едев в Тернополь, Тернополь в Суммы а Львов в Одессу

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

10 ответов

  1. Лохи под эту тему уже давно бабки собрали, это был новый развод жирных гусей. Ха- ха- ха

  2. В цивілізованих країнах, конфліктна ситуація, в якій сторони не досягли компромісу, вирішується в суді. Іноді так трапляється і у нас, але в даному випадку, сторона на захист якої стало вінницьке СБУ, до суду з приводу вирішення конфліктної ситуації не зверталася, а з часом, цю можливість втратила. Чому не зверталася питання теж цікаве , але суть в іншому. Отримавши гроші за спірний об’єкт, об’єкт опіки місцевого СБУ певний час мовчав, а пізніше вирішив, що з конфліктної ситуації грошей можна витягнути значно більше і тому звернувся за допомогою до криші. Інших можливостей у нього не існувало, хіба що бандитські. Далі — справа техніки. Але техніка сбушників підвела. Звідси вся ця возня з прокуратурою і судами . Їжаку зрозуміло, що справа замовна. Але виникає питання, а куди ж дивиться керівництво Служби, яке не втомлюється повторювати про боротьбу з корупцією та очищення від неї своїх рядів ? Про яке цільове використання коштів Службою можна говорити, якщо зусилля контррозвідувального органу спрямовуються не в межаж визначеної законом компетенції, а на розслідування та доведення подібних справ до кінцевого результату в суді? Адже матеріальні затрати на здійснення всіх цих заходів протягом тривалого часу, в даному випадку чотирьох років, очевидно виливаються в таку суму, що в десятки, а той сотні раз перевищують економічний ефект держави від реалізації таких справ ! А їх же сотні ! Це ж наскільки влітають платники податків, на шиї яких сидять ці перевертні, щоб оплачувати процес кришування ними чужих приватних інтересів і набивання власних кишень? Хто нарешті дасть цьому оцінку, хоча б в світлі вимог закону „Про засади запобігання та протидії корупції”, який вступає в силу з 1 січня 2010 року ? Скільки можна говорити і нічого не робити ?

  3. Полезешь на Харьков — мы тебя самого проротируем в Хантымансийськ! Реформатор хре…

  4. Ув. сотрудники ГСБЕП, скажите, вы сейчас все в распоряжении? И когда вас планируют вернуть в штат? За ранее благодарен.

  5. а вот и не угадали. одесса остается. а все остальное правда. только еще не решил куда харьков засунуть.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ