Человек не терпит насилия!

Звільнені на Чернівецькій обласній митниці співробітники злили вбивчий компромат на своє місцеве і столичне керівництво

Звертаються до Вас колишні працівники Державної Митної Служби в Чернівецькій області, яких 25 січня цього року в кількості 56 чоловік було незаконно, звільнено з митних органів за порушення Присяги державних службовців, відповідно до пункту 6 частини 1 статті 30 Закону України «Про державну службу» що на нашу думку, та в подальшому Рішенням Чернівецького окружного адміністративного суду, рішенням Вінницького апеляційного суду, визнано як протиправними та безпідставними з відповідною постановою про поновлення на посаді звільнених інспекторів митниці, з виплатою вимушеного прогулу, та негайним виконанням рішення суду Державною Митною Службою.

Після судових дебатів, в яких була остаточно визначена невинуватість працівників митниці та доказані порушення Державної Митної Служби щодо незаконного звільнення, керівництво Чернівецької обласної митниці надіслала листа від 11.06.12 в якому інформує про неможливість виконання вищезазначеної постанови та виконавчих листів в зв’язку із не дотриманням процесуальних дій визначених Законом України «Про виконавче впровадження» тобто відмовляться виконувати рішення суду мотивуючи це тим, що в Чернівецька митниця немає повноважень поновлення на посаді інспекторів так як наказ на незаконне звільнення був підписаний виконуючим обов’язки головою Митної служби України .им С.Д. до якого ї потрібно звертатись з відповідними виконавчими листами про поновлення на посаду інспекторів Чернівецької митниці, підписаний відповідно начальником Чернівецької митниці Чернишом Ю.П.

Такі листи говорять про незнання законів, які на сьогоднішній день не мають не якого значення для посадових осіб, так як відповідно до Закону України «Про виконання провадження» ст. 20 «Місце виконання рішення» де чітко аргументовано, якщо виконавець рішення (боржник) знаходиться на території іншого органу державної виконавчої служби, державний виконавець звертає стягнення за погодженням начальника відділу державної виконавчої служби, якому він підпорядкований та надсилає виконавчий документ до органу державної виконавчої служби за місцезнаходженням виконавця судового рішення.

Після наших неодноразових звернень про порушення трудового договору та навмисне невиконання судового рішення, Обласною Митницею кожному звільненому працівнику митниці були вручені «Повідомлення» від 11.07.12№12201 з нище зазначеним змістом: Інформуємо Вас, що згідно наказу Державної митної служби України від 05.07.2012 №1379-к «По особовому складу митних органів» Вас поновлено на посаді Чернівецької обласної митниці.

Просимо Вас терміново з’явитися до відділу кадрової роботи Чернівецької обласної Митниці для ознайомлення з даним наказом.
З повагою начальник митниці Черниш Ю.П. Такі «Повідомлення» були підкріпленні відповідним наказом а саме :

Про оголошення наказу
Державної митної служби
Від 05.07.2012№1379-к
«По особовому складу митних органів»

НАКАЗУЮ:

1 Оголосити наказ Державної митної служби України від 05.07.2012 «По особовому складу митних органів» щодо скасування пункту 1 наказу Державної митної служби України від 25.01.12 «По особовому складу Чернівецької обласної митниці» в частині припинення перебування на державній службі в митних органах працівників, які були звільненні за наказом від 25.01.12№107-к та поновленні на посаді.
2 Вважати звільнених працівників такими , що приступили до виконання обов’язків інспекторів відділу митного оформлення.
Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник митниці Ю.П. Черниш

Для нас це була дійсно перемога адже всі ми почали розуміти що є правда ї над кожним неправомірним рішенням начальника Чернівецької митниці Черниша та найвищих чинів Митної Служби України є контроль та захист державного службовця, але ми дуже помилялись ,так як наступного дня нас повідомили про ще один наказ в такій формі:

12.07.12№12201-8605

Інформуємо, Вас що відповідно до наказу Державної митної служби України від 11.07.12№1459-к «Про припинення перебування на державній службі» припинено 12.07.2012 Ваше перебування на державній службі в митних органах за порушення Присяги державних державних службовців, відповідно пункту 6 частини 1 статті 30 Закону України «Про державну службу»
Просимо Вас з’явитися до відділу кадрової роботи Чернівецької обласної митниці для ознайомлення з даним наказом та отримання трудової книжки.

З повагою Начальник митниці Ю.П. Черниш.

Для багатьох з нас це стало шоком, та дикою реальністю того, в якій державі ми живемо, ї як можуть поступити з людьми які неодноразово і роздільно між собою аргументованим доказами перемогли всі суди проти державного органу. Як прийняти на роботу визнавши провину служби ї через 24 години підготувати документи на звільнення про порушення присяги державного службовця?

А як же гарантія забезпечення права громадян на працю, правовий захист від необґрунтованої відмови у прийнятті на роботу і незаконного звільнення, а також сприяння у збереженні роботи, що прописані в Кодексі законів про працю ст.5 «Гарантії забезпечення прав громадян».

Для керівників Державної Митної служби Закони, які прописані для людей та їхнього захисту не беруться до уваги і на це ми вважаємо є такі фактичні мотиви, які непомітні для того, хто не працював в Чернівецькій Обласній Митниці, і навіть не уявляє собі, що дозволяють собі державні «царькі» які керують на користь свого збагачення «ходячі по трупах» та знищуя тих, хто незгоден виконувати злочинні накази, які вбивають економіку країни.

Так склалось в вільній Україні, що на державну посаду в контролюючи органи влади міліцію, прокуратуру, суди, за місце «Під сонцем» а точніше посаду держслужбовця треба платити. Не є виключенням Державна Митна Служба України. За приблизними цінами які були сплачені тими хто нас змінив ,робота інспектора митниці сьогодні коштує 10-15 тисяч євро. Тобто загальна сума прибутку за 56 робочих місць на Чернівецькій митниці складає 840000 тисяч євро що були отримані, чи отримуються окремими частками через довірених осіб начальника митниці Черниша Ю.П., а це всі без винятку пости області: «Мамалига» «Порубне-Сірет», «Вадул-Сірет», «Кельменці» «Росошани» «Чернівці» на яких начальники постів відкрили негласний прийом на роботу за вищезазначеними цінами. Після такого збору частина грошей прямує до столиці сказати « подяку» заступнику голови Державної митної служби .у С.Д. якій теж з цієї суми віддає зароблене начальнику митної служби України ***у Ігорю Григоровичу якій призначений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.03.2010 з підвищеним апетитом до великих грошей які для нього впевненні,» качає» всі митні пости України.

Але це тільки «квіточки» порівняно з тим як після приходу вищезазначеного начальника почала працювати Чернівецька обласна митниця з її керівником.

Кожного дня митники нашої області виходять на роботу, де вже примусово порушують закон. В кінці роботи кожного дня старшому зміни з всіх інспекторів пункту пропуску збираються гроші які відправляються на Чернівецьку обласну митницю. Сума залежить від пункту пропуску. В прикладі: Великий пост «Порубне» через який проходить багато вантажу з комерційним призначенням товару , та транзитних авто сума негласного збору 20-30 тисяч гривень в день, які сплачуються на постійній основі. «Мамалига» 5-10 тисяч гривень, «Кельменці» 3-8 тисяч гривень, «Росошани» 5-10 тисяч гривень, і так далі. Приблизна сума збору в поганий день 65 тисяч з всіх пунктів, в дуже вдалий день біля 100000 тисяч гривень в день.

Всі ці виплати в основі збираються з вантажних авто які везуть товари яким потрібне розмитнення. Тому власники цих фур знають, щоб проїхати без затримки треба дати водію потрібні гроші для без чергового проїзду чи інших митних правил, які до них не застосовуються. Ці факти та епізоди роботи в такому режимі Чернівецької митниці можуть бути доказані колишніми працівниками митниці з повною інформацією транспортних засобів, а саме номерними знаками авто, приз віща та перелік товарів які перетинають кордон України.

Такі суми збираються без особливих порушень вищезазначеного транспорту. Але є ї інші транспорті засоби які на нашу думку вчиняють контрабанду, порушують митні правила, посягають на встановлений законодавством України порядок переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України, внаслідок чого завдають шкоду економіці держави, її культурній спадщині, сприяють розширенню тіньового сектору економіки.

Транспортні засоби які перетинають кордон в такий спосіб належать олігархам та високо посадовцям які заробляють величезні кошти на підриві економіки країни. Такі грузи не рідко супроводжують співробітники служби безпеки які проводять так звані чергування біля воріт КПП а на справді заробляють кошти на супроводі транспорту який провозить чисту контрабанду із-за кордону. Схема дуже проста. Заїхала величезна фура де вказуються текстильні товари, але насправді іде масовий провіз шкіро-галантерейних виробів з Турції, де за розмитнення треба заплатити до бюджету держави в 25 разів більше ніж вони сплачують. Можна тільки здогадуватись які кошти заробляє одна фура за рейс без відповідних грошових надходжень до державної казни. В ході таких провозів інспектори яки попали в список звільнених відмовлялись пропускати такий вантаж, за що були звільненні під банальним прикриттям «Порушення присяги державного службовця» відповідно до пункту 6 частини 1 30 Закону України «Про державну службу».

Не менш резонансними є провози так званої благодійної допомоги. Так в прикладі , через митний пост «Мамалига» вже на протязі 2-х років, 2 рази на місяць проїжджає без будь яких перевірок ватажний автомобіль Івеко якій постійно возить гуманітарну допомогу в Бонченській монастир Герцаївського району. Зазначений транспорт за цей час перевіз стільки так званої допомоги що є сумнів про те що є така кількість складських приміщень в монастирі у святої людини Михайла Жара. Хочемо наголосити що зазначена інформація не є припущенням а може бути підтверджена всіма необхідними матеріалами для детальної перевірки контролюючих органів.

Нам нема що втрачати, нас звільнили як непотреб, використаний матеріал. Але багато з нас віддала службі на митниці 20 років, і довести неправомірні дії посадових осіб обласної митниці , після вийграних судів не буде важким завданням. Вся справа в тому що це нікому не потрібно адже працює корупційна система Державної митної служби яка буде до останнього захищатись державою якої не має діла до простих людей. Зазначена інформація в цьому колективному зверненні тільки 5% того що на даний час відбувається в системі митної служби.

Ми довго мовчали, намагаючись не піднімати питання роботи митниці так як там залишились люди які працюють ї повністью нас підтримують в нашій боротьбі проти свавілля влади. Завдяки їм в нас є повна інформація незаконних дій які порушуються кожного дня з конкретними деталями зловживань посадових осіб митниці.

Прийшов час сказати «Ні бандицькому керуванню» із-за якого колишні службовці не доробили до пенсії ,хоч майже кожний нагороджений великою кількістю грамот За бездоганну службу, за значний вклад у розбудову, становлення та розвиток митної системи України, сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, з нагоди відзначення 20і річниці Дня митної служби України.

В відповідь для нас були отриманні незаконні звільнення в яких постраждали не тільки ми а ї наші сім’я ,які залишились без засобів на існування. Більш того деякі з працівників мали нервові зриви , які привели до поганого самопочуття багатьох звільнених. На даний час перебуває вже тривалий термін в психіатричній лікарні наш колега ,прекрасна людина, Павельчук Аркадій Федорович якій просто не витримав такого беззаконня, та звільнення.

Таким чином, виходячи з всього вищезазначеного просимо Вас звернутись про порушення наших прав та інтересів Державною Митною Службою України до компетентних органів контролюючого реагування в системі митної служби, до Народного Депутата України Соболева Сергія Владиславовича, засобів масової інформації, всіх небайдужих людей які зможуть допомогти знайти справедливість в цей не легкий для країни час. Ознайомившись з вашими попередніми справами про корупцію та беззаконня які мають місце в Чернівецькій області ми впевненні що разом з вами подолаємо беззаконня в системі державної митної служби .

З повагою
Голова ініціативної групи
Кордунян Анжела Володимирівна

Незаконно звільненні працівники Державною Митною Службою України:

1 Апетракіоає Лорена Константинівна – інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
2 Безушкка Георгій Зіновійович –головний інспектор митного посту «Мамалига»
3 Крикун Галина Петрівна –головний інспектор відділу митного оформлення «Вадул-Сірет»
4 Сандуляк Ігор Анатольович- старший інспектор митного оформлення «Кельменці»
5 Бужак Світлана Олександрівна- старший інспектор митного посту «Вадул-Сірет»
6 Булай Олексій Дмитрович- старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
7 Вінтоник(Вікован) Ольга Георгіївна –старший інспектор митного посту «Чернівці»
8 Глагол Христина Богданівна- старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
9 Гудзовський Богдан Сергійович-головний інспектор митного посту «Чернівці»
10 Дануца Татьяна Петрівна- старший інспектор митного посту «Росошани»
11 Дзик Віктор Григорович- провідний інспектор митного посту «Росошани»
12 Залуцька Мальвіна Олександрівна- головний інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
13 Звоздецька Ірина Іванівна- старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
14 Ілащук Світлана Дмитрівна –старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
15 Іліній Ольга Іванівна –головний інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
16 Галух Олег Васильович- головний інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
17 Колотил Михайло Константинович -головний інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
18 Кудрявцев Павло Леонідович- інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
19 Лесюк Микола Андрійович –інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
20 Марищак Савета Іллівна- головний інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
21 Мельник Вадим Володимирович старший інспектор митного оформлення «Кельменці»
22 Нагірняк Василь Іванович інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
23 Остафійчук Михайло Дмитрович старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
24 Побережний Андрій Дмитрович інспектор-кинолог відділу боротьби з незаконним переміщенням наркотиків Чернівецької обласної митниці
25 Попов Дмитро Васильович-провідний інспектор кінолог Чернівецької обласної митниці
26 Поцелуйко Генадій Вітальович головний спеціаліст митного оформлення «Вадул-Сірет»
27 Радецький Євген Васильович –інспектор митного оформлення «Кельменці»
28 Саца Валерій Калинович старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
29 Сигидін Тетьяна Візіторівна старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
30 Стрілак Володимир Васильович старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
31 Струцький Василь Васильович старший інспектор митного оформлення «Кельменці»
32 Ткачук Василь Дмитрович старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
33 Ткачук Олександр Ілліч- головний інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
34 Трохименко Вячеслав Михайлович старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
35 Тудосан Валерій Степанович начальник митного оформлення «Кельменці»
36 Фоца Наталья Петрівна головний інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
37 Шевченко Тетьяна Вікторівна інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
38 Штаченко Нонна Анатольївна інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
39 Охновський Михайло Васильович інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
40 Ліщук Ілля Васильович начальник митного оформлення «Вадул-Сірет»
41 Карабуш Микола Васильович головний інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
42 Ванзуряк Володимир Дмитрович начальник митного оформлення «Вадул-Сірет»
43 Зеленівський Василь Константинович головний інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
44 Вермінська Олена Вікторівна старший інспектор контролю за переміщенням товарів Чернівецької обласної митниці.
45Турянська Майя Вікторівна старший інспектор митного оформлення «Вадул-Сірет»
46 Бежан Валентин Вікторович старший інспектор митного посту «Мамалига»
47 Варварюк Василь Михайлович інспектор митного посту «Росошани»
48 Гуцул Григорій Іванович головний інспектор митного оформлення «Кельменці»
49 Сокульскій Віталій Іванович провідний інспектор митного оформлення «Кельменці»
50 Капрош В’ячеслав Федорович провідний інспектор митного посту «Мамалига»
51 Кордунян Анжела Володимирівна провідний інспектор митного посту «Мамалига»
52 Кукуряк Галина Ерастівна головний інспектор митного оформлення «Кельменці»
53 Новаковський Олександр Валентинович старший інспектор митного оформлення «Кельменці»
54 Павельчук Аркадій Федорович старший інспектор митного оформлення «Кельменці»
55 Секрет Андрій Вітальович інспектор митного оформлення «Кельменці»

Додатки :

1 Наказ Державної митної служби України від 25.01.2012
2 Повідомлення Чернівецької обласної митниці «Про неможливість виконання виконавчих листів. Від11.06.12
3 Наказ Чернівецької обласної митниці від 11.07.12 «Про оголошення наказу Державної митної служби»
4 Повідомлення Чернівецької обласної митниці від 11.07.12 «Про поновлення на посаді»
В зв’язку із виконанням судового рішення.
5 Повідомлення Чернівецької обласної митниці від 12.07.12 «Про припинення на державній службі» в зв’язку із порушенням присяги державних службовців
6 Повідомлення з державної інспекції України з питань праці.
7 Звернення до Прим’єр-Міністра України Азарова М.Я.
8 Повідомлення від 06.07.12 Територіальною державною інспекцією з питань праці у Чернівецькій області
9 Відкритий лист до Кабінету Міністрів України.
10 Відповідь з кабінету міністрів від 15 березня 2012
11 Наказ Державної митної служби від 13.01.12№35
12 Звернення до Президента України Януковича В.Ф.
13 Відповідь на звернення з Адміністрації Президента України від 16.03.12
14 Повідомлення Департаменту кадрової роботи державної митної служби України від 02.04.12
15 Відповідь головного управління державної служби України.Управління державної служби у Чернівецької області.
16 Відповідь Прокуратури Чернівецької області від 06.02.2012
17 Заява Прокурору Чернівецької області Ковалю П.А.
18 Повідомлення Чернівецької обласної митниці від 26.01.2012
19 Заперечення проти адміністративного позову до Держмитслужби України
20 Оскарження Чернівецької обласної митниці рішення Чернівецького окружного суду. Від 05.06.12
21 Заперечення на рішення суду Державної митної служби від 15.03.12
22 Адміністративно-позовна заява від 23.03.12
23 Рішення Вінницького апеляційного суду від 10 липня 2012
24 Постанова Чернівецького окружного суду від23 травня 2012
25 Звернення голові Нацдержслужби Толкованову В.В.
26 Рішення Чернівецького окружного адміністративного суду від 15 червня 2012 року.
27 Почесні грамоти , подяки звільнених працівників Чернівецької обласної митниці.

БукІнфо (с)

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

 1. А чому вами при поданні позовів невикористовувалась ст.267 КАСУ?

  Ви навіть в цей час можете звернутися до суду першої інстанції із заявою в якій клопотати про встановлення строку про подання до суду звіту про виконання судового рішення та за результатом розгляду клопотати про накладення на керівника митного органу штрафу в розмірі від 10 до 30 мінімальних зарплат( 10000- 30000 грн. приблизно), 50% заявнику 50% в бюджет. Рекомендую всім хто судиться використовувати цю статтю, так як адвокати чомусь про це незнають.

  Такі рішення приймались в Чернігівському адмінсуді, пошукайте у реєстрі суд.рішень.

 2. А чому вами при поданні позовів невикористовувалась ст.267 КАСУ?

  Ви навіть в цей час можете звернутися до суду першої інстанції із заявою в якій клопотати про встановлення строку про подання до суду звіту про виконання судового рішення та за результатом розгляду клопотати про накладення на керівника митного органу штрафу в розмірі від 10 до 30 мінімальних зарплат( 10000- 30000 грн. приблизно), 50% заявнику 50% в бюджет. Рекомендую всім хто судиться використовувати цю статтю, так як адвокати чомусь про це незнають.

  Такі рішення приймались в Чернігівському адмінсуді, пошукайте у реєстрі суд.рішень.

 3. Так що сесетра пішла на брата? Бо всі знають хто зберає гроші на порубному для керівництва і кришує контробас — Вінтоник В.Г. А тут сестричка підписала такого листа. Видно Вася не поміг сестрі ))

 4. О, так вас усіх, щоб ви заговорили, потрібно було звільнити ще за радянських часів.

  От тільки ви розказали для кого і з кого гроші брали. а забули розказати скільки собі залишали. Ви ж не всі і не завжди гроші на “гору” здавали.

  Чи не так?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ