Человек не терпит насилия!

З квітня українська міліція опиниться під пильним оком громадськості

В період з 31 березня по 8 квітня 2012 року неурядові організації України проведуть перший етап постійно діючої всеукраїнської моніторингової кампанії «Міліція під контролем». Цього разу волонтери перевірятимуть сумлінність та законність роботи патрульної служби та чергових частин міліції в усіх областях України.

В листопаді минулого року подібна кампанія вже була проведена, її переваги та недоліки були враховані при підготовці цьогорічного моніторингу. Кампанію координує Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ), експертами якої був розроблений інструментарій громадського моніторингу, а також були проведені тренінги для активістів неурядових організацій та журналістів. До цієї кампанії вже долучились більше сотні активістів з усіх регіонів України, і їх кількість постійно збільшується.

Вся зібрана моніторами інформація буде узагальнюватися експертами Асоціації УМДПЛ, які на її основі підготують рекомендації уряду та МВС України щодо покращення взаємодії правоохоронців із громадянами, та підвищення рівня захисту прав та свобод людини в діяльності органів внутрішніх справ.

„Під час квітневого моніторингу ми вирішили сфокусувати увагу на роботі патрульної служби та чергових частин міліції. Це саме ті служби, з якими найчастіше стикаються прості громадяни, і через незаконні дії яких відбувається найбільша кількість порушень. Минулорічний моніторинг виявив багато порушень, які були перелічені у нашому звіті та надіслані до МВС разом із рекомендаціями по покращенню ситуації. До прикладу, у більшості чергових частини не було книги скарг, стендів із довідковою інформацією чи пандусів на вході. Цього разу ми, з-поміж іншого, перевіримо, чи були виправлені недоліки, ця інформація також увійде до підсумкового звіту”, – коментує голова Правління Асоціації УМДПЛ, член громадської ради при МВС України Олег Мартиненко.

„Ця кампанія стане черговим кроком до запровадження системи постійного громадського контролю міліції, – зазначив один з розробників алгоритмів моніторингу, експерт Асоціації УМДПЛ Володимир Батчаєв: – ми плануємо, що до подібних кампаній з часом долучатиметься все більше учасників і все більше працівників міліції потраплятимуть на очі моніторам. Наша ж задача як експертів – зібрати інформацію і зробити так, щоб МВС дослухалось до нашої думки і покращувало свою роботу”

В рамках кампанії організатори також проводять конкурс фото-, відеоробіт та публіцистичних матеріалів, які стосуються порушень з боку міліції. Більш докладну інформацію про це зацікавлені зможуть отримати на сайті Асоціації – http://umdpl.info/.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

 1. В УМВСУ в Рівненській області потрібно провести операцію “Вася Лазуто нід пильним контролем”, і цю операцію провести ТЕРМІНОВО!!! А після цього провести операцію “РІВЕНЩИНА БЕЗ ЛАЗУТКА”!!!

 2. Блять “работяга” пожарыч очнулся, который мало того что в рабочее время пишет херню в инете получая за это зарплату, еще продает базы и информацию! Когда собаке нечего делать — она х…й лижет, а пожарыч коменты пишет “сис админ ху..ев!

 3. Дураки не уходят в отставку!
  В добродетели дурням зачту —
  Не за почести и не за ставку
  Пребывают они на посту.

  Но достоин придурок почёта,
  Раз, как знамя, несёт до конца
  Незатейливый ум идиота,
  Легковерную душу глупца.

 4. Насчёт фактов понятно — их не будет. Зацепил я кого-то тем, что указал на то, что они за шмотки продают дела и информацию — пытаются на меня перевести стрелки. Только вот я открыт для всех и что делаю — знают все.

  И не от чего мне прятаться и пропадать, поэтому буду я постоянно на сайте. Можете гавкать. Собаки лают -караван идёт.

 5. Второе название акции — “ручной мент”.Главная цель добиться безотказного выполнения команды фас, апорт, ко мне, лежать, сидеть. По желанию челны “громадськості” могут вигуливать понравившегося им мента с собачим ошейником и намордником в нужном им месте.Также в планах “общественой” организации — “ручной пожарник”, “ручной врач” и еще много всяких нехороших профессий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ