Человек не терпит насилия!

НАЧАЛЬНИК ВДЗР УМВС УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЛАПА В.С. ВЧИНИВ П’ЯНИЙ ДЕБОШ В РЕСТОРАНІ, ПІД ЧАС СВТКУВАННЯ ДНЯ МІЛІЦІЇ. ЧИ ЗАЛИШАТЬ ЙОГО В ОРГАНАХ?

НАЧАЛЬНИК ВДЗР УМВС УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЛАПА В.С. ВЧИНИВ П’ЯНИЙ ДЕБОШ В РЕСТОРАНІ, ПІД ЧАС СВТКУВАННЯ ДНЯ МІЛІЦІЇ. ЧИ ЗАЛИШАТЬ ЙОГО В ОРГАНАХ?

Наказ МВС від 26.03.2010 № 90 «Про стан дисципліни і законності в діяльності ОВС та заходів щодо його поліпшення», чітко обумовлює відповідальність безпосередніх керівників за факти вчинення їхніми підлеглими злочинів, корупційних дій, незаконного застосування табельної вогнепальної зброї або його втрати, дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. «У відношенні винних працівників вирішувати питання про звільнення з ОВС, їхніх безпосередніх керівників — з посад, а до їх прямих начальників застосовувати найсуворіші заходи дисциплінарного впливу», — йдеться у ньому.
Тому головними сьогодні повинні стати профілактичні заходи зміцнення дисципліни. Упереджувати і не допускати порушення дисципліни та законності особовим складом — ось пріоритетний напрямок всієї роботи з персоналом керівників усіх рівнів. Безумовно, це складне завдання, що вимагає значних організаційних, методичних, правових зусиль. Проте цей шлях набагато ефективніше, ніж проведення розгромних службових перевірок за фактами скоєних порушень і законності особовим складом і підготовка наказів про масове і суворе покарання посадових осіб.
Не зважаючи на суворі вимоги зазначеного наказу окремі керівники Кіровоградської міліції його ігнорують. Прикладом ігнорування вимог зазначеного наказу є надзвичайна подія, що склалася під час святкування дня міліції в ресторані «Турист» міста Кіровограда.
Управління кадрів УМВС України в Кіровоградській області вирішило не цуратися традицій і відсвяткувати річницю дня міліції в ресторані «Турист». Як правило до великих колективів управлінь приєднуються маленькі колективи менших відділів. Так відділ документального забезпечення та режиму УМВС України в Кіровоградській області приєднався до управління кадрів.
Все було б добре, але що то за весілля без драки і що то за святкування дня міліції без п’яного дебошу.
Начальник ВДЗР УМВС Лапа Василь Степанович, напився і почав висказувати свої думки всім навколо біля себе. Та коли вже хильнув забагато почав наводити Конституційний порядок в межах ресторану. А є у Василя Степановича така слабкість, в п’яному вигляді до жінок приставати. Ось він і почав приставати до жінок і наводити свої порядки одночасно.
Як водиться в міліцейських колективах, на всіх міроприємствах є відповідальна особа від керівництва, токи оказався начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Олександр Шепелєв. Всі почали скаржитися йому на неподобства, що чинив Лапа В.С. Та й сам мабуть якусь чарочку зайву хильнув, бо діяв якось не керівник а хуліган, і почав діяти не по зрозумілому.
Замість того, щоб визвати наряд патрульної служби, закувати Лапу В.С. в кайданки і відправити додому чи в «гаманець» у відділок міліції до ранку, так почав виясняти відносини на місці, І все закінчилося банальною бійкою як у вестерні на дикому заході.
Наслідок: у Лапи вибитий зуб, у Шепелєва розрубана рука. Ось Вам і весь професіоналізм і вся міліцейська сутність. Випити – побитися. Тепер Ви розумієте, як що в міліції свої б’ють, то що вже казати за простих громадян.
Так виженуть ЛАПУ В.С. з міліції, чи буде він далі служити, це вже буде вирішувати начальник УМВС Пожидаєв К.В. Хоча навіщо йому така ганьба за підлеглих.
А чи знає він за цю бійку? А чи доповів він в МВС України, як вимагає той же 90-1 наказ МВС України? Пройшов час, а заходи реагування відсутні.
Все шито, крито.
П’яничкам, дебоширам Лапам, не місце в органах внутрішніх справ. Та й незграбним керівникам теж !!!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

30 ответов

 1. Когда то , лет 10 назад, когда Лапа В.С. еще сидел в приемной начальника УМВД, он так напился и в форме в пьяном виде возле бывшего кинотеатра “Огонек” повалил женщину на сне, и начал имитировать коитус, половой акт. А тут муж, видит мужик в форме, правда помяли немного Лапу, но не сильно. Ответственным тогда Дубровский был, его непосредственный начальник. Удержался тогда Лапа, надо было метлой гнать. Вот и результат неправильных управленческих решений.

 2. Когда то , лет 10 назад, когда Лапа В.С. еще сидел в приемной начальника УМВД, он так напился и в форме в пьяном виде возле бывшего кинотеатра “Огонек” повалил женщину на сне, и начал имитировать коитус, половой акт. А тут муж, видит мужик в форме, правда помяли немного Лапу, но не сильно. Ответственным тогда Дубровский был, его непосредственный начальник. Удержался тогда Лапа, надо было метлой гнать. Вот и результат неправильных управленческих решений.

 3. Лапа В.С. Очень большой друг опального начальника УМВС в Кировоградской области Пащенко В.М. Даже планировалось поставить Лапу на место Шепелева. Но Шепелев человек сам по себе умный и смог удержаться на плаву, выстоял против бури. Лапа же в противоположность, человек заурядной из одношаговых комбинаций. Пащенко и Лапа типичные представители помаранчевых сил, а новый начальник УМВД — Пожидаев К.Н. это чистейший представитель регионалов. Поэтому теоретически он должен убрать или кого то одного, чтоб другим не повадно было. Или чтоб проблема не муссировалась долго по зауглам , резко и просто убрать обоих, и к тому же назначить своего начальника кадров.
  А лапу не жалко.
  Лапа всегда был на стороне, которая подвергает всех гонениям, да еще с политическим помаранчевым подтекстом, так пусть теперь попригибается и побудет в шкуре гонимого, с тем же подтекстом. А все основания для увольнения на лицо. Это тест для начальника УВД Пожидаева. Выгонит- Сила. Замнет -слабак.

 4. Зная жесткость Пожидаева К.Н., уволит обоих, не посмотрит на заслуги и регалии.
  Но раз после столького времени не уволил, значит припрятали.
  А где сейчас этот мерзавец Лапа В.С.?

 5. Шо вы бучу подымаете, пол месяца прошло. Все ша, а вы говно ворушите. Все как было, так и есть. И Босс Лапусю вашего для понту рыльцем в навозе повалаяет и все.
  А лапусе шо в гавне шо в навозе.

 6. Так выходит, что они обое были в драбодан?
  Так чего их еще не отправили на пенсию.
  А Лапа он и Дорохову отправил на пенсию, так к власти рвался. Если сейчас не остановят, он и Пожидаева заменит.

 7. Так про это побоище все УВД и пол города знает. Никто никого увольнять не будет.
  Может пожурят чуть чуть.

 8. Да, надо было бы отреагировать на выходки Лапы. Он когда выпьет так невменяемым становится. Его раньше хоть предыдущая начальница сдерживала, а теперь он сам себе начальник.

 9. Кто знает, начальник оставил после такого, работать Лапу дальше, или нет?

 10. Не материал, а голимый чес! Все целы, никто никого не порезал и не избил… Служебку на всякий случай проводят. А вот по поводу автора…?! Если ты никому и на…р не нужен, приходиться в праздники развлекать себя хоть так…

 11. Как же не драться остальным? когда шефы сами дерутся. Вот пример!

  ОСТАННІЙ ХІТ КІРОВОГРАДСЬКОГО УБОЗу

  Хлопці з Кіровоградського УБОЗу знову встигли відзначитися ганебними діями. Ці події стали останнім хітом 2011 року всіх негативних подій всієї Кіровоградської міліції, і хіт цей знову ж таки був під час святкування професійного свята. А події розгорталися так, спочатку довго в підрозділі визначалися хто ж з ким буде святкувати, тобто випивати. Який відділ з яким відділом будуть разом, адже кількість відділів достатньо велика, і керівництво намагалося врахувати думку кожного з колективів.

  Все ж таки колективи «бандитського», «міжнародного» та «кадрів», відкололися від онсновного колективу і вирішили святкувати окремо, для чого був обраний шикарний ресторан «Торнадо», до речі власником є громадянин Шмідт, славно звісний бізнесмен, який постійно знаходився під наглядом УБОЗу. Спочатку все йшло відносно спокійно, хлопці тостували, бажали один одному кар’єри, зірок на погонах, тощо. А коли вже хлопці дуже набралися, тут все і почалося. До ресторану під’їхав автомобіль з водієм і пасажиром, обидва чоловіки молодого віку. Приїхали вони абсолютно тверезі по якимось ділам. І тут почалася бійка з розподілом сил 8-10 п’яних убозівців на двох тверезих цивільних осіб. Для захисту від нападу, хлопці заховалися в автомобілі, але п’яні убозівці почали бити всім чим попало по лобовому та боковому склу, розбили їх, витягли заховавшихся з автомобіля та почали безбожно лупцювати руками та ногами. Збили хлопців з ніг і почали гамселити знов. Поки частина убозівців била лежачих на землі хлопців, інша заскакували на капот автомобіля і плигаючи намагалися зробити з автомобіля бляшанку. Наступного ранку і потерпілі и винуватці урочистості зустрілися біля чергової частини міськрайвідділку до речі в тій же будівлі знаходиться і Кіровський ВМ. Двоє з синцями, та запливши ми очами, тріснутими ребрами та закритими черепно-мозговими травмами, а 8-10 чоловік (робітників УБОЗу) разом з керівниками тупцювалися біля стіни ховаючи очі до підлоги. Тут була ціла театралізована подія, керівники намагалися найти з потерпілими контакт, щоб вони не подавали заяви про нанесення їм працівниками міліції тілесних ушкоджень. Потерпілі спочатку не погоджувалися і поглядали друг на друга заплившими від побоїв очами. А керівники готові були навіть навколішки стати, аби не давати ділу офіційну ходу. Звісно, що керівництво спасало шкіри не підлеглих а свої особисті. Це ж яка ганьба, замість того, щоб захищати громадян, з податків яких йде міліціонерам заробітна платня, навпаки потурати їхні права та нещадно фізично знущатися! В хід були пущені посередники — заступник начальника Управління — начальник кримінальної міліції УМВС України в Кіровоградській області Мігалатюк Віктор Васильович, який дав команду підлеглим з карного розшуку, що обслуговують дану територію допомогти колегам по роботі, винним в побитті осіб та розтрощенні їхнього автомобіля. Чому саме цей посередник? Тому що всі міліціонери –« пустуни», «забіяки», що трощили автомобіль і нещадно били молодих хлопців є підлеглими заступника начальника УБОЗ УМВС підполковника міліції Колесника С.П. А Колесник С.П. є близьким товаришем Мігалатюка В.В – заступника начальника УМВС в області. Ось Вам і приказка «Рука руку миє». В підсумку після тривалих переговорів та із застосуванням грошей, інцидент було начебто вичерпано. Хлопці пішли, але головні білі не припинилися, і потрібна суттєва допомога медичних фахівців, адже один з потерпілих вже виходить на інвалідність. А все це стало наслідком того, що на даний час в Кіровоградському спецпідрозділі БОЗ призначено нове керівництво (начальник Уаправління Арабей Д.В.) , до речі знову ж з Донецького регіону, і замість того, щоб здійснити належну ротацію керівного складу та позбавитись корупційного баласту в особах колишніх керівників, того ж самого Колесника С.П., воно не вжило заходів до відповідної заміни. І ось результат. Навряд чи, працівники, що били потерпілих ногами, зробили б це при новому керівникові, а оскільки є панібратство зі старим, то ось і наслідки. При ситуації що склалася, Арабей Д.В. повинен захищати свого підлеглого Колесника С.П., іначе звільнять його самого, а Колесник С.П. повинен захищати своїх підлеглих , бо їх посадять в тюрму, а його виженуть з органів внутрішніх справ. Тут вступає в дію механізм кругової поруки. А де ж роль інспекції по особовому складу и служби внутрішньої безпеки. В цих службах є такі зубри, що могли б «пустунів і забіяк» приперти доказами, і керівника Колесника С.П. прибрати з посади, подалі від донецького керівника, щоб кіровоградські міліціонери – злочинці йому імідж не псували. Невже Ви всі «Донецькі» керівники в купі не можете позбавитися одного Кіровоградського убозівця – корупціонера? Маючи таку владу, та такі потужні повноваження, підтримку майже самого Президента, не впоратися з одною раковою пухлиною. Якщо це так, то нам сподіватися на справедливість і порядок немає чого. Чому ракова пухлина, тому що випадки такі непоодинокі. Літо 2011 року, до УБОЗу під’їхала машина іномарка , теж з двома молодими чоловіками, в наслідок, водія так закатували в приміщенні УБОЗу (начальником управління на той час був Паніотов І.Л.) що потерпілому викликали карету швидкої допомоги (зафіксовано на станції швидкої допомоги). Потерпілий вийшов з УБОЗу напівголий і весь в крові. Кров так заляпала туалет, що працівникам УБОЗу прийшлось самостійно, а не за допомогою прибиральниць прибирати кров. Також небажано було, щоб сторонні бачили наслідки катувань. І головне те, що кров в туалеті прибирав саме син Сергія Павловича Колесника, який на той час в порушення всіх вимог і наказів МВС працював в безпосередньому підпорядкуванні татуся. Наступного дня всі працівники цього відділу біли зібрання о 08-00 годин на роботі для улагодження питання. Теж улагодили. Але ж не просто так на керівні посади Кіровоградської міліції призначені особи з Донецького регіону, вони повинні втіляти політику Президента в життя, а що виходить, потурають «розбишакам», «пустунам» «забіякам» у погонах, яких не вичистили одразу при призначенні. Ну що ж отримавши негативний результат, потрібно його виправляти, а як, в даному випадку тільки показовим звільнення всієї групи катів. Сторона потерпілих.

 12. Зачем переводить стрелки,Лапа прошлый день службы тоже классно отметил. Покусал свою подругу Ларису и побил Никитина.Все с рук сошло, хотя весь город гремел.Его выходки это не новость. Такому субъекту не место в органах, в следующий раз он напьется и родину продаст, не надо сбрасывать со счетов, то, что он работает с секретными документами!!(хотя может он решил таким путем себя пропиарить) Лапа — первый сплетник УВД, знает как и кому подлизать, его за это и держат, а ему скоро потолок прийдется прорубить для короны)

 13. Вряд ли Лапа пиарится, наверное таки дал ему по рылу Шепелев не почем зря , а поделом. Только тут и политическая подоплека есть, Лапа за Бывшего нач. УВД, он из его команды. А пащенко всю жизнь помаранчевым был и розовым. Как его регионалы на такой пост выпустили, непостижимо уму. В принципе он себя и проявил. И Лапа действительно начальник такого серьезого подразделения где проходит вся серктка, и розово-голубой. Это предатель в команде регионалов.
  Вердикт один, убрать не только с посады, а из органов вообще, по дискредитации.
  А вот парни из УБОПа явно переборщили. Если потерпевшие раее судимые, ну еще куда ни шло, а если просто граждане Украины, то пипец полный.

 14. Лапа собрал вокруг себя один “непотріб”, командир бабского батальена!!! Лапа наверное не в отпуске, а у Березовской раны зализывает, вырабатывают новый план действий!! то еще тоже “заслуженная” интригантка!! он уже отработанный материал, можно смело гнать сраной метлой.
  Сколько дипломов не купишь,а уровень IQ = 0!!

 15. ха-ха, Березовская, как переходящее знамя, при каждом начальнике интригантка и правая рука!очаровашка забывает, что она уже давно пенсионного возраста, а так ей хочется подольше оставаться у руля…

 16. Довгопол и твоя подружка! Протявкали из подворотни и опять залезли в свои норы.Тетя не может уже договориться? А Лапа никогда не стремился на чье — то место.Что за чушь? Хватит уже “мусолить” эту тему! Надоело! Довгопол,а ты “верующая ” — святая? Спасай свою душу — спасатель!!!

 17. Займитесь ВСЕ делом!!!Чушь гоните, не сводите счеты таким методом, это все от слабоумия, скучно и противно.

 18. Василий Степанович, неприятно,слышать открытую правду в свой адрес? А когда начальству жопу лизал и закладывал всех, вся и всюду, об этом не думал? А как в сомнительных проектах и подставах руководства участвовал? А скольких людей из за тебя мудака выгнали, по пустякам, потому что тебе галки ставить о работе надо было. Если тебя снимут с должности и за пьянку с дракой выгонят, то правильно сделают, а на твое место возьмут не гниду, а нормального порядочного человека. И то, что по рылу твоему дали, МОЛОДЕЦ Шепелев!!! Поддерживаю. Сам бы тебе дал, да руки марать жалко.

 19. “Лапа никогда не стремился на чье-то место”?, не смешите людей! Он сидел в своей норе и мечтал стать начальником пока Л.М. на себе все тянула, а он фильмы смотрел да в игры играл. Это не офицер — это ПОЗОР!

 20. С данным челом лично не знаком только по проверкам- ранее его видел еще видел капитаном — и точно в игры играл и.т.д.
  Думаю уже вся грудь в “боевых” орденах по больше таких ЛАП в ряды милиции-полиции быстрее РАЗВАЛИМСЯ

 21. шТИРЛИЦ
  ха-ха, Березовская, как переходящее знамя, при каждом начальнике интригантка и правая рука!очаровашка забывает, что она уже давно пенсионного возраста, а так ей хочется подольше оставаться у руля…

 22. Довгопол и твоя подружка! Протявкали из подворотни и опять залезли в свои норы.Тетя не может уже договориться? А Лапа никогда не стремился на чье — то место.Что за чушь? Хватит уже “мусолить” эту тему! Надоело! Довгопол,а ты “верующая ” — святая? Спасай свою душу — спасатель!!!

 23. Поздоровляімо Лапу В.С. з перемогою. Мало того, що застуаника начальника УВС налупцював, ще й на посаді залишився!
  Беззубастість Пожидаєва і його команди призведе до нових подій.

 24. Не милиция а пизд…ция! если люди скоро возьмут вилы и будут всех без разбора кто в мил. форме ходит на столбах вешать, то так вам и надо. И это те кто буд-то бы закон защищает..ФУУУУУУУУУУУ

 25. А почему все про лапу, Шепелев тоже, что то задержался на посаде, пора и его уже менять.

 26. А куда он денется!
  Полизывает потихоньку попуську начальнику и тянет до пенсии.

 27. У лапы уже мазоль на языке выскочил от зализывания начальнику аналов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ