Человек не терпит насилия!

Депутатський мандат, як ключ до бюджетних грошей

Багатії йдуть в політику, щоб ставати ще багатшими. Саме такою логікою послуговуються містечкові олігархи Олександр Цертій та Юрій Гребенчук. Вони розширюють свій бізнес, зазіхають на землю, виграють тендери. І все це під прикриттям депутатських мандатів та білосердечних прапорів Юлії Тимошенко. Подейкують, що місця в списках вони теж придбали, фактично інвестували в можливості для нових схем.

Буває ж так, дивишся на тендер і розумієш, що його умови прописані під конкретну фірму. Чи може комусь просто пощастило? Саме так, з підозрілою регулярністю щастить підприємству ТОВ «Кіровоградський будівельний альянс». Яскравий приклад – ремонт головного корпусу станції переливання крові в Кропивницькому за 18,47 млн грн. Це чималі гроші. Звісно ж оцінка вартості робіт далека від об’єктивності. Воно й не дивно, адже на таких тендерах наживаються бізнесмени-депутати.

Як ви вже здогадалися, власниками ТОВ «Кіровоградський будівельний альянс» є депутат фракції «Батьківщина» Кропивницької міськради Юрій Гребенчук та голова цієї фракції Олександр Цертій. Цікавий і той факти, що під час проведення цих, та інших тендерів у них фактично немає конкурентів. Просто щастить? Чи може депутати-мільйонери завдяки політичним зв’язкам отримали доступ до «золотої жили в бюджеті»?

Як з моральної точки зору, під час кризи та війни, ставитися до шалених прибутків на ремонтах медичних закладів, вирішувати вам. А тим часом багатії знову виходитимуть на трибуну та проголошуватимуть палкі ідейні промови намагаючись прикрити політикою жагу до наживи на бюджетних грошах. Але жодна з їхніх оборудок не залишиться поза нашою увагою. Про наживу Цертія з Гребенчуком на ремонтах закладів освіти, читайте незабаром.

http://nashigroshi.org/2016/08/07/tymoshenkivtsi-za-18-miljoniv-vidremontuyu t-v-kropyvnytskomu-stantsiyu-perelyvannya-krovi/?fbclid=IwAR3tiZTwsWCjIJACaXS5IH vUw2XxCc6bEKVaWuc8cYn25hOs2ZoIN-ByATI

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ